Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wierze w

milosc to zluda i tak wszystko mija przeciez, nieprawdaz?

Polecane posty

Gość oczywiscie ze tak
to ze ktos Cie pyta o roznice miedzy pojeciami dziecko nie znaczy ze nie wie co oznaczaja one ;) byc moze chce pokazac jaka jestes naiwna i niedouczona co sie udalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
a co ona złego napisała? Że miłość to dojrzałe uczucie? Z tym się zgadzam. A jak sobie wyobrażasz dziecko moje miłość bez uczucia? Powtarzam: DOJRZAŁEO UCZUCIA. Przeczytaj dobrze bo to właśnie ty robisz z siebie durnia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona stara D
zgadza sie dziecinno, miłość to przyzwyczajenie, zaleznosc emocjonalna,jak zwał tak zwał, nie trwa wiecznie, i rzadko bywa bezinteresowna, chyma że matczyna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha he he ha ha
tylko winny się tłumaczy. Pyatałaś bo g... wiedziałaś. Teraz wiesz to się ciesz:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męatka 13 lat
no właśnie. takie małżeństwa z przyzwyczajenia są do kitu. Beznadzieja. I to nazywacie miłością???????????????? Wolne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
:)))) mozesz sobie myslec co ci sie podoba malenka jesli ci to poprawia samopoczucie hehhehh jednak dopoki milosc bedzie utozsamiana z uczuciem to takie fora beda pelne naiwnych istotek uzalajacych sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysue-*
wiecie co żal mi takich kobiet co nie wierzą w miłość i takim chłodem od nich tu powiewa. Komentarze do kitu. Po prostu zazdrościcie komuś udanego związku czy małżeństwa i chcecie generalizować. To was można by powrzucać do jednego wora tylko pewnie byście się pozabijały:-( Też jestem w bardzo udanym związku już długo. Wciąż dbamy o naszą miłość i wiem że zawsze tak będzie. A wy możecie się tylko tu sprzeczać a i tak nic wam to nie da:-P ZAZDROŚNICE I TO JAKIE ZŁOŚLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysue-*
a zwłaszcza "oczywiscie ze tak" to już w ogóle tragedia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
macie racje...jeden mi nie wystarczy hehehehe :P faceci maja racje mowiac ze wiekszosc kobiet to idiotki niemyslace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
czepia się jakiegoś jednego zdania bo nic innego nie może wynaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
oooo "oczywiscie ze tak" oceniła się nareszcie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze tak
to jedno zdanie dziecko niemyslace /bo to o tobie tez/ jest fundamentalne...i jesli tego nie widzisz blondynko to przykro mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oczywiście że tak
skoro takie masz podejście do miłości to później (o ile przetrwacie) będziesz miała małżeństwo z przyzwyczajenia. Gratuluję podejścia do życia. Śmiać się czy płakać?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
nie, mylisz się niemowlaku. nie o mnie bo nie jestem blondynką:-P Pudło ale próbuj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny.................
nie widzicie że to znowu prowokacja? Jakaś zdesperowana małolata, którą rzucił facet opluwa teraz wszystkich a wy się w to mieszacie. Zauważyłam to po tym, jak do każdego mówi "dziecko":-) Dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziaczek159
masz racje: szkoda czasu. Niech się dalej złości:-) Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×