Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania ma

Czy to normalne...

Polecane posty

Gość Normalne ale
Zależy od człowieka. Niektórzy kiedy ich spotkamy tak silnie na nas oddziałują, że praktycznie kochamy ich od zaraz, zwłaszcza kiedy i ta druga strona czuje tak samo. W jeden wieczór można spokojnie się zakochać, od pierwszego wejrzenia mocno zauroczyć. Kiedyś spotkałem taką jedną dziewczynę, w sumie nic takiego, trochę lepsza od przeciętnej, do tego paliła papierosy i była z innym facetem, całowała się. Nie zbliżyłem się do niej bliżej niż 6 metrów ani nie rozmawiałem (tylko obserwowałem), a tak silnie na mnie podziałała, że pamiętam jej twarz do dzisiaj (z 12 lat już minęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
No tak, ale jeszcze przedwczoraj mowila mi, ze chce sie do mnie przytulic, ze tesknie za mna z kazdym dniem coraz bardziej... Zapytalem jej co sie zmienilo od piatku, a ona na to, ze zobaczyla GO. Sama przyznala, ze tak jak ja, myslala, ze to tylko kwestia paru dni zebysmy byli znowu razem... A teraz znowu twierdzi, ze go kocha i chce z nim byc. A juz bylo tak blisko... bo w ten piatek ona byla taka mna oczarowana, ocierala sie juz nawet o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalne ale
Facet bo ty cipa jesteś a nie mężczyzna. Poszła to poszła, a jeżeli nadal próbuje się kontaktować to jej chamsko odpowiedzieć i że masz ją gdzieś i jej problemy. Tylko jej pomagasz i szybciej doprowadzisz do współżycia między nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
Ale zrozum, ze mam kontakt z nia na codzien, szkoła, ta sama klasa... Ja jej w zadnych problemach nie pomagam. Wiadomo, ze na przerwach pozartujemy albo pogadamy chwile, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek2006
Hmmm czy to normalne no jak ona chce i on chce to czemu nie :| ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×