Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mania ma

Czy to normalne...

Polecane posty

Gość mania ma

Zeby dziewczyna po miesiacu chodzenia z chlopakiem chciala z nim uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amatorka Kwaśnych Jabłek
nOrmalne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
No tak chciec to normalne, ale czy robic to po takim czasie? Tym bardziej jak jest jeszcze dziewica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
ona ma 18 lat ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
to zalezy ile ma lat..DZiewictwo przed 20-tka to normalka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
No, ona ma 18 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej nienormalne wtedy...na chama chce sie przebic,bo pewnie kolezanki juzs ą po i czuje nacisk...ale takie teraz realia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
Nie, nie chodzi o kolezanki. Ma 20 letniego chlopaka i po miesiacu chodzenia z nim stwierdzila, ze go kocha i ze chce to juz z nim robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
a ja mam 24 lata i jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfge
Kwestia podejścia i zaufania do tego konkretnego człowieka. Ja nie miałam wielu partnerów, a z każdym czekałam jakieś pół roku aż będę "gotowa" (jak to się ładnie nazywa). A z moim obecnym mężem prawie bzyknęliśmy się już na pierwszej randce :) "Prawie", bo szaleliśmy ostro i tylko penetracji nie było, a na nią przyszedł czas "aż" kilka dni óźniej. Jesteśmy razem 4 lata, z czego 3 po ślubie, wiec jak widzisz nie był to jednorazowy wyskok i nikt o nikim nie pomyślał jak o "łatwej" osobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
No tak, ale ona ma 18 lat, do tego jest dziewica... Z chlopakiem jest miesiac, on twierdzi ze ja kocha i chce z nia byc na zawsze, ona tez mowi, ze go kocha. On do tego stwierdzil, ze w razie czego sie z nia ozeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxer
nie wiem czy normalne...TAkie jest życie kobiety coraz szybciej tracą dziewictwo ,a mezczyzni coraz pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
W czym problem? W tym, ze ja jestem jej bylym ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Furiously and Deadly ty
masz 16 lat, wiec sie nieodzywaj, dziecinko, nie znasz życia jeszcze:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
No ja tez nie wierze w takie rzeczy... milosc od pierwszego wejrzenia, itp. itd. ale jelsi ona uwaza, ze go kocha to tak jest! A mi jeszcze przedwczoraj pisala w smsie, ze za mna teskni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfge
aaaaaaa... no to już rozumiem sytuację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfge
Furiously and Deadly No to ja się chyba tak z zauroczenia już 4 lata nie moge wyplątać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
dfge - czyli o co chodzi??? W piatek pisala, ze teskni za mna i za tym co bylo, a dzisiaj jak zapytalem po co mi to w gole pisala to odpisala, ze sama nie wie. jak pytam dlaczego nie daje mi spokoju tez jej odpowiedz brzmiala "nie wiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej,ojej😭 tylko wyrazilam swą opinie...choc nie zawsze tak musi byc...moze to byc milosc albo i nie...trudno mi to stwierdzic...zresztą niech se dzioucha robi co chce...jej wybor jej zycie...albo bedzie zalowac albo wrecz przeciwnie.... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
zaluje, ze to nie ja bede pierwszym! Bylem z nia 18 miesiecy przygotowywalismy sie razem do tego momentu, to mial byc jej i moj pierwszy raz... poznawalismy sie tak iesmialo, a ona teraz odwazona kontaktami ze mna juz po miesiacu chce z nim... Cos na co ja czekalem tyle czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem ;/ ja to zrobilam z moim facetem po 1,5 miesiaca ale bylam pewna tego ze z nim bede dluuugo, mielsimy wtedy 16 lat. Teraz mamy 18 i jestesmy nadal razem i bedziemy razem, bo naprawde sie kochamy i chcemy byc ze soba. Nie zrobilismy tego bo pochopnie :O dlatego jak mozecie kogos krytykowac nie znajac danej osoby i oceniajac ja tylko po tym kiedy zaczela uprawiac seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
Na pewno jest mi zle z tego pwoodu, ale... chce z nia byc. Bo mi po prostu jest z nia dobrze... Bylem z nia szczesliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfg
Mnie się wydaje dziewczyna jest jeszcze, jakby to powiedzieć, zieloniutka.. Bez obrazy, nie mam nic złego na myśli. Po prostu jest niezdecydowana, sama nie wie czego chce. Ja w jej wieku często też taka byłam. Co Ci mogę powiedzieć więcej - jak będzie chciała to straci z nim dziewictwo i Ty nic nie wskórasz, a na Twoim miejscu odpuściłabym sobie, niech żyje swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ma
szoki - posluchaj... byla ze mna dlugo ponad rok, mowila mi jak chce przezyc swoj 1 raz, ze to musi byc wyjatkowe i w ogole, bardzo dlugo nie byla gotowa... Ona byla zawsze bardziej uczuciowa, seks nie byl dla niej najwazniejszy, wolala kochac i byc kochana, bardziej romantycznie... A teraz nagle - miesiac i juz jets napalona... Na mnie tez byla, ale potrafila byc rozsadna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×