Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przenoszę bo ciekawe

Trzy największe mity o kobietach...

Polecane posty

studniowka eh..... zgadnij ile z nich przyszlo z bracmi, kuzynami lub synami dobrych kolezanek mamy. jedna nawet zaplacila chlopakowi z agencji towarzyskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goopek z kafe
Normalny_On nie jesteś kurduplem, brzydalem tez nie wiec sie nie wypowiadaj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'Cholera, czy wszyscy faceci na tym forum to tacy pesymiści-desperaci?\' znakomita większość :P \'Liczy się pewność siebie i pozytywne nastawienie, inaczej kobieta wyczuje żeś ponurak i nici ze znajomości.\' dla nich liczy się użalanie nad sobą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehhehehehhe
ale pustaki zakompleksione, uroda u faceta naprawde nie jest wazna, wazna jest samoocena, sila charakteru, poczucie humoru, pewnosc siebie, to ze facet wie czego chce i umie to osiagnac, jesli brzydki facet nie ma kobiety, to nie ma jej nie dlatego ze jest brzydki tylko dlatego ze jest pierdola i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goopku z cafe jest tak ze to faceci sami stwarzaja sobie problemy. chodzilam kiedys z facetem ktory byl jakies 2cm nizszy ode mnie. dla mnie spoko, OK. ale on mial problem ze nosze obcasy. trudno wszystkie mialam na obcasach oprocz tenisowek. za kazdym razem jak sie spotykalismy to podkreslal jaki jest niski (ja mam tylko 162) zwiazek umarl smiercia naturalna ale do tej pory smieszy mnie to ze wzrost bardziej przeszkadzal jemu niz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'jesli brzydki facet nie ma kobiety, to nie ma jej nie dlatego ze jest brzydki tylko dlatego ze jest pierdola i tyle\' święte słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jak ktorys jest juz niski lub \"brzydki\" to nie stara sie skupic na czym innym co zwrociloby uwage dziewczyny. moze jakas fajna fryzura, oryginale perfumy lub ..... zadbane dlonie i nie wysuszone usta. w zyciu nie spotkalabym sie z facetem ktory mialby tluste wlosy, ziemie pod paznokciami lub pachnial \"zapachem samca\" zeby nawet byl nie wiem jak przystojny. uroda to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie pierdoła, tylko po prostu ma mało pewności siebie, bo myśli, że zostanie przez kobietę wyśmiany. Panowie poczytajcie sobie książkę \"Tajemnice uwodzenia\", tam jest wszystko ładnie opisane w jaki sposób zdobyć nawet najpiękniejszą kobietę. Jeśli myślicie, że wygląd jest najważniejszy, to jesteście w duuużym błędzie. A i przyppmniało mi się jeszcze, że moja poprzednia dziewczyna była tylko o 1 cm niższa ode mnie, a jak założyła obcasy to o parę cm mnie przewyższała. Ale żeby to nam w czymś przeszkadzało? Bez sensu. A znowu mój kumpel w wakacje ożenił się z dziewczyną wyższą od siebie o parę cm. I co, myślicie że patrzyła na jego wzrost czy urodę? G... prawda, bo facet jest przeciętniakiem do potęgi. Tyle tylko, że nie użalał się nad sobą jak większość tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety problem jest bardziej złozony niż to zdanie np. brzydki facet dostaje ciagle kosza, traci pewnosc siebie, złamuje sie, przestaje sobie rodziac w zyciu, i tak dalej ; to łancuch przyczynowo-skutkowy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalny_On - wiele lat mojej młodości spędzone zostało na ślinieniu się do faceta Twojego wzrostu. :) Niestety - nie chciał 177cm żyrafy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken tacy faceci pozniej
zostaja seryjnymi mordercami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale im sie bym nie zdziwiał, ale ci faceci sa zbyt dobrzy, zbyt wrażliwy aby byc do tego zdolnymi, przejawia sie to raczej depresja niz agresja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'ale ci faceci sa zbyt dobrzy, zbyt wrażliwy aby byc do tego zdolnymi, przejawia sie to raczej depresja niz agresja\' vide : juken-san :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juken-san ale i tak lepiej mają brzydcy faceci, niż brzydkie dziewczyny :) Poza tym nie wiem o jakiej my tu brzydocie mówimy. Bo takich naprawdę brzydkich ludzi to jest może na świecie z 5 procent. Reszta tylko sobie problem wymyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×