Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

też racja ale wszystko tak wolno ukladam od nowa, co nóż coś sie burzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli zaczynam też nim gardzić, chyba moge uznać to za pozytywny objaw zdrowienia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ponad 2 miesiace zupelnej ciszy... tylko kilka razy sie minelismy bez slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh tak wpadlam napisac ze sie na srode umowilam ze swoim... po prawie 2 miesiacach...ciekawe co z tego wyniknie codziennie do mnie dzwoni i pisze...hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on chce wrocic...ja tez...ale duzo pracy przed nami...to ma byc takie organizacyjne spotkanie :) omowimy co musimy i zdecydujemy czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) tez macie ladna pogode jak u mnie?:D to fajnie jesli chce wrocic! tez trzymam kciuki! :D widze ze cos sie zaczyna ukladac u czesci osob :) moze u reszty tez bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez trzymam kciuki za wszytskie dziewczynki z topiku, bedziemy szczesliwe czy tymi czy z nowymi, wierze w to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, na pewno bedzie oki :) moj sie odezwal w srode, pisal o tym ze jedzie na Ukraine na 3 dni teraz, pytal jak sie bawilam na imprezie naszej uczelni i na koniec poprosil ebym nie myslala o nim zle. Zobaczymy jak to bedzie... Agatenka rozumiem Cie. Przez 1 miesiac tez strasznie cierpialam. Teraz, po 1,5 mies. od rozstania jest duzo lepiej! czasem mam doly ale one odchodza :) i to forum mi bardzo pomoglo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to powodzenia natka :) tylko nie rozklejajcie sie! ze mna chyba jest cos nie tak, kazdy byly (dobrze ze dorobek nieznaczny) poprostu odchodzil, z zadnym nie utrzymuje kontaktu, mimo ze bym chciala...w dodatku ten, po którym utrzymuje mi sie smuga nadzieii znalazl sobie kogos i to juz pewne, napawa mnie to wstretem i obrzydzeniem - do niego i do samej siebie, choc to logiczna kolej rzeczy w koncu juz sporo czasu minelo... mnie jakos brak ochoty na budowanie wszystkiego od nowa z kims nowym... kiedys sie obudze i boje sie, ze bedzie za pozno... no ale musze dac sobie wystarczajaca ilosc czasu. co z Karolka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
jak ja Wam zazdroszcze ze sie Wam uklada....:) ale tez trzymam kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdrosc a bedziesz miec lepiej :P ktos mi to zawsze powtarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim 1 bylym utrzymuje kontakt, bez szalenstw ale jest :) a bylismy razem 2 lata a jesli chodzi o 2 bylego to on sie boi ze jak mnie zobaczy to zacznie ryczec i juz mnie nie pusci :) dlatego tak zwlekal ze spotkaniem hehe gupek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uwazam ze lepiej nie zazdroscic :) kazdy ma lepsze i gorsze chwile :) ja Wam powiem ze na razie tez nie chce sobie ukladac zycia z kims innym. Wole byc sama. Kocham Janka i zobacze jak to sie ulozy. a poki co bede robic to co lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda sytuacja niestety jest inna...jedni wracaja i jest dobrze, inni wracaja jest zle...a jeszcze inni nie wracaja...przeznaczenia nie oszukamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet ja lubie :) przyznam ze troche sie martwie mym przypadkiem bo jest dziwny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
eh bo za Wami pewnie szaleje stado facetow! a ja nigdy nikogo nie mialam i pewnie juz nie bede miec bo tylko Szymon mnie chcial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak naprawde znaczy dla nas to stado facetow jesli jak zakladasz kazda je ma skoro tak jak Ty chcemy tylko tego jednego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj...Janek tez byl mym pierwszym powaznym facetem. I nie widze kolo mnie stada innych a nawet gdyby bylo to ja i tak kocham jego i nic na to nie poradze...wiec nie Ty jedna masz taka sytuacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm...ja zostawilam. wiem,ze zle zrobilam i stram sie wrocic. a w poprzednich zwiazkach-hm nigdy. moze to nie to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka facet nie może być wyrocznią Twojej atrakcyjności, zreszta to takie czcze gadanie... fakt, ze kazda czuje sie wtedy bardziej atrakcyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Agatenka! my wszystkie chcemy tego jednego! Tak jak TY! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla odpowiedz na pytanko w temacie:D a teraz dodam,ze ciesze sie z radosci jaka zapanowala na poprzedniej stronce i wierze,ze bedzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas wierzy ze w koncu bedzie dobrze, w jakakolwiek strone mialoby to ruszyc :) bo ile mozna byc zawieszonym w prozni ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno bedzie ok :) Kamkaa fajnie ze zrozumialas ze on ejst dla Ciebie wazny :) oby moj Janek tez tak zadecydowal :) ps. to prawda ze bez faceta tez sie czuje mnie atrakcyjna ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
a ja nie wierze ze bedzie ok... u Was tak ale u mnie nie :( a ja jestem brzydka i z facetem i bez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×