Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

no wlasnie Natia, chodzi o to zebym sie umiala w miare szybko opanowac :) zeby znowu nie palnac cos glupiego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,trzeba walczyc z tym wspolnie :) u mnie dobijajace bylo to ze Janek sie poddal i stwierdzil ze jak ma problemy z soba to mu nikt nic nie pomoze i nie chce z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cie Natia rozumiem bo samego uczucia zazdrosci nie zniwelujesz...gdyby tak bylo to by znaczylo ze on Ci jest obojetny..ale wazne by z tym walczyc i nie robic za duzo fochow jak nie ma powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic takiego nie uwazam, wrecz przeciwnie mowia czas uczy- ja w to wierze, choc osobiscie od 8 miesiecy jestem sama - blad ktory popelnilam zrozumialam juz po chwili, ten czas mnie nic nie nauczyl, nic nie zyskalam - moze tylko wolnosc z ktora czasem nie potrafie sobie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie zmienie go :( on sam musi dojrzec....nie wiem czy bym mogla tak zyc,chyba nie bardzo...dlatego sadze ze powrot jest mozliwy wtedy jesli on zmieni zdanie na teamt tego a przynajmniej przestanie sie tym az tak przejmowac bo glowny jego problem i tego ze to sie rozpadlo to to ze on sie za bardzo wszystkim doluje i przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
przez niekotre twoje posty bije zazdrosc... ze do innych wracaja po 2 miesioncach a do ciebie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to jest po prostu tak liberalna, ze chyba az za bardzo, ja to nawet pozwalam sie z kolezankami spotykac :P Ja mam jedna zasade, ze jesli samiec cos odwali to potem sam bedzie z tym swinstwem lazil, a takie rzeczy predzej czy pozniej wychodza na jaw. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze...dlatego z jednej strony dobrze ze sie to skonczylo. Tylko szkoda ze on zamknal sie w sobie i nie umial ze mna o tym pogadac. Ja tez nie chce seksu jak na razie ale bez zadnych pieszczot trudno byc w zwiazku :( a on az za bardzo chce byc perfekcjonista w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siorka uwierz ze gdybys byla taka jak ja to bys z Piterem nie wytrzymala, bo ja nie umiem zyc z takim zazdrosnikiem, grunt to sie dobrac ot co :) Iwona 8 m-cy ok, ja tez dlugo sama jestem, ale powaznie Wam mowie nie ubolewam, nie mam cisnienia, dobrze jest jak jest, wygodnie mi, na sile nikogo sie nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ostatnio czytalam ze chlopaki w wieku ok.20 lat sa w apogeum swoich mozliwosci seksualnych i wciaz im sie chce, ten Janek to naprawde wyjatkowy przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzywiony jestes, mam nadzieje, ze Natka tak nie mysli - uwazam ja za rozsadna dziewczyne :) po proatu 2 miesiace to kropla i trzeba sobie zdawac z tego sprawe... nie da sie zapomniec klotni tak szybko, czasem mysle, ze zwykle przyzwyczajenie popycha w stare progi, ja juz nie chce powrotu swojego bylego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam go kiedys o to, ale mowil ze kiedys o tym myslal ale raczej nie. Mimo to jest idealista az do bolu, ma swoje idealy zyciowe i religijne i jak cos z ncih zlamie to ma wyrzuty jak cholera. poza tym on naprawde nawet w codziennym zyciu przejmuje sie pierdolami....probowalam mu pomoc ale on sobie nie da musze leciec.bede za godzinke milegow eiczorku buzki :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo kobiety to w okolicach 30-tki sa najbardziej aktywne, juz nie moge sie doczekac :classic_cool: :D :D Znajde sobie wtedy 20latka hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
zauwarz ze zawsze tak reagujesz na czyis powrot.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie zazdrość, po prostu mam sentyment i zal do B, bo nie dal mi nigdy szansy.. ale wierze ze moje zycie nabierze jaskrawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
to po co te twoje komentarze ze 2 miesionce moze wystarcza... jasne ze wystarczylby i miesionc, ty masz zal do tego swojego ze cie olal to nie musisz sie wyzywac na innych dziewczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
to nie badz wredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wyżywam? podchodze rozsadnie - zeby znowu nie bylo, ze odszedl, bo cos nie do konca przemyslal, bo tak jest czesto z tym gatunkiem jak masz zly dzien to idz na hydepark a nie sie mnie czepiaj, nie mam sobie zamairu psuc krwi toba;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
normalnie z toba kobieto rozmawiam, co mnie wyganiasz.... jestes wredna baba i cie krew zalewa i tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i jestem wredna ale to moja sprawa, dzieki za rade - napewno nie wezme jej pod uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
moze dlatego ten b. nie chce wrocic.. pomysl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanqua a dlaczego
i nie zazdrosc innym, nie wazne czy 2 miesionce czy 2 lata przerwy, jak ja kochal to szybko wrocil i tyle. i wiem ze bedzie u nich dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wplatuje sie w dyskusje. Dajmy sobie prawo do normalnych odczuc. Nikt tu nikomu zle nie zyczy. Ale żal i rozgoryczenie to tez cos normalnego i zdarza sie wsrod ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×