Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luli lali yo

ja? on??

Polecane posty

Gość luli lali yo

wczorj byłam na pierwszym spotkaniu z ,,nowopoznanym"-poznalismy sie przez internet. Było dosyć sympatycznie, ale bez fajerwerków własciwie. Myśle, ze kolejne spotkania mogłyby być bardzo miłe. Ale on wczoraj on milczy. tzn. nie napisał smsa, ani nic. Ja również tego nie zrobiłam...bo wydaje mi się, ze to facet powinien przejąć inicjatywe. Korci mnie zeby mu napisać, ale nie chce się narzucać . czekać? pisać?zapomniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
pusciałam ...bez odpowiedzi:( Chyba wiem co już dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
chyba tak własnie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie przejmuj sie. To tylko jedno spotkanie. Wiele przed Tobą, w końcu się uda:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam....
bierze Cię na wstrzymanie... - odezwie się zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
że nie jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się tak wydaje. Jakby było dla niego fajnie - zaproponowałby nastepne spotkanie:) Od razu:) Ale nic nigdy do konca nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
on bierze mnie na wstrzymanie, a ja jego...w koncu ani jedno ani drugie się nie odezwie:) nie ten to nastepny...dzięki Bogu mnie się do związku tak bardzo nie śpieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
też mi się wydaje, ze moze nie być zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje
ty czekasz, bo według ogólnie przyjętych norm to facet robi pierwszy krok, on pewnie zdaje sobie z tego sprawę, więc skoro się nie odzywa, to coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
,,a mi się wydaje" przyjęłam już do wiadomości Twoją opinię i się z nią zgadzam. Myślę, ze spotanie nie zachwyciło ani mnie ani jego dlatego, ze było krótkie, deszczowe, smętne może troche... dodatkowo dzieli nas sporo różnica wieku...i zdecydowanie pomysły na życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżli dzieli Was spora różnica wieku i w dodatku poymsły na zycie - to odpuść Ty zanim sie zacznie cokolwiek powazniejzego i któraś ze stron bedzie cierpiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
zdaje sobie sprawę, ze jesli coś by miało byc to on juz z pewnością dałby znak zycia, ale telefon milczy niestety... myśle sobie, ze moze jest zapracowany, zajęty ...kurcze mialam nadzieje, ze moze cos ruszy...ale daje sobie spokój. nie mogę się narzucać. jakoś mi tak przykro, ,,gryzie" mnie coś od środka, chociaż chłopak też mnie na kolana nie powalił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
ja 19 on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
poznalismy się na przyjeciu urodzinowym własciwie. krótki kontakt wzrokowy i już własciwie. Po ok. tygodnia zdobyłam jego numer gg. rewelacyjnie nam się rozmawiało i proaktycznie z dnia na dzień postanowiliśmy się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
to Gienek...teraz juz wiem, czemu milczy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
nie, nie to nie Gienek...Zygmunt tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxzzzzzzzzzqqqqqqqq
A może ma kogoś , tylko ty o tym nic nie wiez.Bo czasami faceci ukrywaja swoją kobiete , żeby druga sie z nim spodkała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
nie, nie to zdecydowanie odpada...mamy kilku wspólnych znajomych, wiec taka informacja by do mnie odtarła... nie mam jednak pewności, ze nie ma innej symaptii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgweewwre
to jest normalne raczej ja się spotkałam z ok. 30 facetami z netu, i chyba tylko jakichś pięciu zadzwoniło po spotkaniu TO NORMA poczytaj topik "czy wy też tak mieliście po spotkaniu w realu" - tam setki dziewczyn pisze że facet po spotkaniu już milczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam umawialem sie kiedys w ten sposob i tez nigdy nie odzywalem sie od razu nastepnego dnia, nawet gdy dziewczyna bardzo przypadla mi do gustu. Po prostu nie chcialem zeby pomyslala ze jakis zdesperowany jestem. Ale jesli mi zalezalo na dalszej znajomosci, to po max. 3 dniach odezwalem sie. Po prostu poczekaj pare dni i sie wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o czym mowicie
ja poznałam 3 gosci przez neta i wszyscy trzej sie odezwali juz pare godzin po spotkaniu (jezeli nie minut ;) ) a z tym trzecim jestem w zwiazku juz prawie roczek ;D a facet, ty chyba miałes jakiegos maila stukac a na wszystkich firach cie widze teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem o czym mowicie
*tematach nie firach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
taaaaa...gdybym jeszcze cierpliwa była...napisałam i czekam nadal...do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli lali yo
odpisał, ale tak normalnie zupełnie... chce wiedzieć czy ma ochotę kontynuować znajomość no:( chyba mnie jesienna deprecha dopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×