Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

trudne zapomnienie

Polecane posty

16.10] 15:14 warszawianka22 (myszka_a5@wp.pl) mam taki problem ktory polega na tym ze: od roku jestem w chorym \"zwiazku\" wiem ze jestem ta druga(tamta nie wie o mnie) ale nie potrafie tego zaprzestac. na poczatku bylo cudownie! zbiegiem czasu zaczelam cierpiec i to uczucie narastalo. po paru miesiacach zerwalam z nim. ale niestety nie na dlugo. pewnego razu ponioslo nas i wyladowalismy w lozku. trwamy w tym a ja mam uczucie ze oszaleje jestem tak bardzo zazdrosna! w jednej chwili mam wrazenie ze sie odkochuje i z niecierpliwieniem czekam az sie spotkamy i mu powiem ze to koniec ale potem uczucie wraca. czuje sie jak w innym swiecie. tak bardzo mi chwilami brakuje jego. ale zdarza sie ze na spotkaniach mam ochote wrocic do domu jak najdalej od niego. nawet nie wiem czy on mnie nadal kocha bo gdy mu to mowie on nie odpowiada tym samym. kiedys mi powiedzial ze nie robilby tego gdyby nie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpisz na własne życzenie
sama wybrałaś los koachanki. Jeśli chcesz ciepiieć to cierp albo rzuc go w cholere i poszukaj sobie wolnego zanim..........on kopnie Ciebie i wróci do swojej partnerki. Wtedy będziesz cierpiała jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×