Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ammann

5000 pln - rozkrecac biznes czy nie??

Polecane posty

Gość ammann

hej. jestem studentem pierwszego roku administracji publicznej. podczas dlugich wakacji udalo mi sie zarobic troche kasy (5000 zl) i chcialbym zalozyc jakis wlasny biznes. problem tylko, ze nie mam najwazniejszej rzeczy - pomyslu. jak myslicie, jest sens pakowac 5 tysiakow w jakis interes czy lepiej czekac zebrac wiecej kasy?? moze macie jakis pomysl, wlasne doswiadczenia czy spostrzezenia w tej kwestii? wiem, ze to glupie, mozna by rzec, ze mam duzo czasu do rozpoczecie dzialalnosci, ale nasza polska rzeczywistosc sprawia, ze nie widze jakiejs powiedzmy normalnej przyszlosci dla siebie po studiach, dlatego moze warto zaryzykowac juz teraz w wieku 19 lat i sprobowac w cos zainwestowac, cos rozkrecic?? myslalem nad projektowaniem stron www, ale konkurencja chyba troche za duza :/. aha, porady typu zainwestuj w totka, albo zaklady bukmacherskie odpadaja :P. dzieki i prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy to wystarczy na jakikolwiek biznes. jeśli szukasz biznesu z małym wkładem, to poczytaj o MLM (network marketing). a jeśli to Cię nie zainteresuje, to chyba tylko fundusz inwestycyjny pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammann
dzieki :) - dowiem sie co i jak ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorissss
5 kafli to smieszna kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze można starać się
o pomoc z UE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie warto pomyslec o rezkreceniu czegos wlasnego - choc 5k PLN to moze nieduzo, ale jak jeszcze dolozysz unijne srodki to mozna juz cos sensownego zrobic... no ale brak Ci najwazniejszego... ;) jednak nie trac wiary - moze cos wymislisz z cala pewnoscia warto czytac... jest sporo serwisow poswieconych sektorowi MiŚP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** *** ***
ja bym radzila wrzucić to jeszcze na chwile w jakis fundusz inwestycyjny, tak zeby nie stracić a moze i co zyskać...dać sobie tym samym jeszcze chwile czasu...nie jest ważne kiedy wystartujesz jest wazne jak...opracuj dobry pomysł, podowiaduj się czy np UP nie ma kursów dla osób chcących prowadzić wlasną działaność...jak już bedzie pomysł i biznes plan to wtedy inwestować...wtedy i bezzwrotną pożyczka z UP i dotacja z UE i możesz mieć niezłą kase na start...jak zainwestujesz na łapu capu to stracisz na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy widzę mówią dużo o funduszach ostatnio... trzeba jednak uważać - jeżeli ktoś się na tym zna to można zarobić nieźle. Ale efektywne inwestowanie zawsze jest związane ze sporym ryzykiem, natomiast inwestowanie w jakieś fundusze, gdzie prognozowany zysk jest niewielki nie ma większego sensu - lepiej założyć własną firmę oczywiście dopóki nie ma sensownego pomysły to niech pieniądze pracują - choćby na lokacie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammann
dzieki :). naprawde piekne, wielkie dzieki za wszystkie rady i opinie :). zobaczymy co z tego wyjdzie :P. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldis, co oznacza dla Ciebie prognozowany zysk \"niewielki\"? bo fundusze, o których mówię, mają ok. 50% wzrostu rocznie. w porównaniu z tym ulokowanie kasy na lokacie 5% to głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stepien
Aldis prosze Cie doinformuj się trochę na temat funduszy inwestycyjnych. Można bezpiecznie inwestować pieniaze z zyskiem 20-50% i wiecej w skali roku. Lokata daje Ci dziesiec ray mniej. Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5000 zdecydowanie za malo
nawet na kiosk ruchu a co dopiero na cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli interes jest niezły to tyle wystarczy;).Ale trzeba mieć odpowiedni pomysł:P.Jak mamsz kompa to wystarczy zrobić ciekawy program i z 50000 można zarobić;). Oczywiście jakby był lepszy to ponad 1000000;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×