Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szopmenka

Dajcie linka do fajnych kozaczkow na zime do 200 zł

Polecane posty

Gość to byly dobre buty
bez przesady!! fajne buty sa juz od 150 zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatnamka mama
a kto odda za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
Ty leniu!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie chce się szukać co:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
jestem ceiakwa waszych gustow i waszego wyboru kozaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaa najlepsza jest ta
tandeta z Deichmana:o Ludzie! Nie macie gustu i pojęcia:o Kozaki za 150zł?:o Powodzenia:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosAngeles*
nie bardzo rozumiem. to porządne kozaki są za ile, 1000 zł??? I kupuje je kto, ludzie którzy zarabiają 15 000 zł??? ile trzeba zarabiac zeby kupic PORZADNE kozaki??? nie gadajcie mi tylko, ze zarabiacie 2-3 tys. i kupujecie kozaki za 800 zl, bo was wysmieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko to tandeta...
być może Ciebie stać na wydatek większy niż 150 zł, mnie nie. I jeszcze długo nie będzie mnie stać, a swoje pieniądze inwestuję w rzeczy ważniejsze od drogich, często równie brzydkich butów. Nie wszyscy zarabiają ponad 5 tys. złotych, a w czymś trzeba chodzić zimą, nie w trampkach przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------19841234___________
te buty sa boskie.. nie wiecie czy sa takie w POlsce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooooooooooo.....
te buty sa boskie???????:O nawet jak nie ma ich w Poslce w Deichszicie, to na każdym bazarze takie dostaniesz:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matkoooooooooooooo.....
a jak autorka chce chodzić w tym ZIMĄ, to w ogóle gratuluję:o Może już te trampki to lepszy pomysł:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------19841234___________
kto powiedział ze sa to buty na zime????????moze przejsciowe??? miałam b. podobne buty w zeszłym roku kupione w tym sklepie i byłaaaam bardzo zadowolona.eleganckie... antyposlizgowe:P i modne... durne staromodne baby... Wam nie podoba sie nic co jest na topie... a jesli to jest jeszcze funkcjonalne to juz wogole przeciez niemozliwe... kupcie sobie lepiej kalosze i bądźcie zadowolone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak mając 21 lat jestem
starą baba, to fajnie:o Pozdrów rozum i zapytaj, kiedy wraca:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------19841234___________
ohh ale to było mądre stwierdzenie....pffffffff:o a to jeszcze gorzej swiadczy bo młoda i totalnie bez gustu....żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosAngeles*
a ja nie otrzymalam odpowiedzxi na moje pytanie........ za ile porzadne kozaki trzeba kupic zeby byly PORZADNE?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko jedno za ile
ale jednak nie za 150zł. A te w linku wyżej są dość obciachowe...:) Nie podobaja mi się takie buty. Klasyczne, ładne, skórzane kozaki, porządnie zrobione mozna kupić juz od 300-350zł. W Gino Rossi kupiłam fajne, ale za 598zł. Nie muszą być drogie. Ale te z tego linku naprawdę wygflądają okropnie, nadają się idealnie do białej kurteczki i tipsów:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie 598 zł to
majątek, za to ubieram się od stóp do głów. To jest mało? No tak, jestem z rodziny, gdzie mój ojciec zarobi na trzy osoby 2500zł, to przecież tyle ile mięsięcznie wydaje się tu na waciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobrze dla ciebie to
dużo, dla innych nie:o I po co ten ton? Masz do kogoś pretensję, że cie nie stać, bo nie rozumiem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierkaSzymona
ja nie kupuję butków za 600 w góre , bo nie lubię ciągle w tym samym chodzić, co sezon podoba mi isę coś innego i choć byłoby mnie stać, to wolę kaskę wpakować w coś innego a buty sobie za te150kupić i z czystym sumieniem za parę miechów rzucić w ciemny kąt... co wy ludzie sobie na resztę zycia te buty kupujecie,żeby musiałby być za parę tysiaków porządne?? z resztą marka ma często mało wspólnego z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekierkaSzymona
ma pretensje,bo pyta się o kozaczki do 200zł,a wy jej wyskakujecie z cenami z sufitu, po co? pochwalić się? chyba głupotą... A nie rozumiesz,bo ograniczona jesteś fajansiaro :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie rozśmieszajcie mnie
buty na resztę życia???:D Zazwyczaj nie chodze w butach dłużej niż dwa sezony, a zawsze mam kilka par po prostu, dwie-trzy pary kozaków, jakies 4 pary półbutów, kilka na obcasie, kilka sportowych itd. Do końca życia to mogę mieć włosy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pretensji bo
gdybym chciała kupiłabym takie buty, tylko jaki jest tego sens? Cena nie świadczy o tym, czy coś jest tandetne czy nie. Ani metka, ani miejsce kupna. Za to sarkastyczny ton mogłabyś sobie podarować akurat Ty. Wyśmianie tych butów bolało, być może dla kogoś to szczyt marzeń i nie powinno się ze względu na większą zawartość portfela określać tego mianem tandety. Inaczej brzydkie, inaczej tandetne, to nie są synonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam
w styczniu w sezonie wyprzedaży fajne wysokie skechersy na koturnie za około 150 zł, wcześniej kosztowały dwa razy tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak te buty powyżej są bardzo
fajne, ale te pierwsze- okropne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___...___
ja bym takich butow nie ubrala nawet jak by mi ktos doplacal.. jak Wam sie to moze podobac??????????? jakas koturna i ten kolor........ co wy za gust macie?????????? chyba bede miec koszmary:o pozdrawiam👄:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o gustach ponoć
się nie dyskutuje...nie wiem zatem po co taki agresywny komentarz. Te buty z Deichmanna mi się nie podobają, ale to nie oznacza,z e wszystkim maja się nie podobać, a te czekoladowe (nie wiem co można chcieć od tego koloru:o) są bardzo fajne, koturn delikatny, nie jakaś platforma...no i wiązanie rozwiązuje ;) problem dopasowania do każdej łydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×