Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szopmenka

Dajcie linka do fajnych kozaczkow na zime do 200 zł

Polecane posty

no tak :) z rana mam problemy z matematyka :) przepraszam za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
fajnie ze ktos sie odezwal na moim topiku....ale szczerze powiem ze nic co tu przedsawiłyscie mi osobiscie sie nie podoba. Ale skoro Wam tak to nic mi do tego bo przeciez o gustach sie nie dyskutuje. ja wam przedsawie swoj wybor jak cos znajde cfieakwego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm...wlasnie chcialam ci
pokazac bardziej sportowe, skorzane i funkcjonalne butki ktore znalazlam na allegro (139zl), bez obcasow i z ociepleniem, ale jak widac nie o to ci chodzilo skoro kupilas buty na wielkim obcasie na zime...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
wiesz wolalabym na plaskim obcasie bo jak chodze do pracy w plaszczyku to raczej sportowe nie beda pasowaly. Ale mozesz mi pokazac moze kupie sobie drugie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak na porządne
cie nie stać, ale kupisz sobie drugie:o Sory, ale te kozaki na obcasie wcale nie są fajne:o WYglądają jak dla przerośniętego kurwiszcza, także dla ciebie chyba będą ok:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
no to pokaz mi twoim zdaniem piekne kozaczki......bo jak narazie to tylko mielisz ozorem i nic wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej mi się podobają takie
Gość szopmenka
taki troche styl oficerski...ja oglnie szukam bo jeszcze nie kupilam butow na takim dosyc wysokim obcasie do 7 cm z grubszym obcasem.takie kozaczki do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to te pierwsze z linków
powyżej są suuuper:) Albo te klasyczne- w sam raz do pracy. I elegancki, ścięty trochę przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz
no to szukaj i nie zawracaj głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
te kozaczki z baty są bardzo ładne, ale nieocieplane, bo je oglądalam. jeżeli chcesz cos taniego to idź do ccc, tam mozna natrafic na niezłe buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
Zawsze ale to zawsze jakis nerwowy musi sie na forum znaleść....ja pytam i prosze o wklejanie linkow moze ktos wklei cos ciekawego czego nie widzialam a moze mi sie spodbac....wiec wyzwiska i dyskusje o guscie darujcie sobiee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudzisz
a to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet gdybym miła kase to
nie zapłaciłabym ponad 200 zł za zamszowe buty, brzydkie zresztą, tylko dlatego,że to Bata! Są drogie, brzydkie i przede wszystkim nie nadaja się na zimę !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te nie są złe ale wolałabym
brąz ;) cena przystępna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
zadne z waszyhc propozycji mi sie nie podobaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem wiekszosci z was....cholera jakie wy prozne jestescie....jedna druga krytykuje i licytuje sie cena...od kiedy to drozsze znaczy lepsze??placi sie za marke za metke a nie za ubranie czy buty...jedno z drugim ma niewiele wspolnego...mozna kupic ladne koazki za 100-200 zl czy koniecznie trzeba wydac bajonskie sumy na durne buty??no chyba ze ktos ma za duzo pieniedzy albo ma wielka ochote pochwalic sie marka i cena....ale takie osoby podsumuje tylko jednym slowem-zalosne...nie kazdego stac na buty za 500 zl wiec zamilczcie prozne istoty...poza tym zgodze sie z kims kto tu wczesniej pisal ze jesli lubi sie cosezonowe zmiany to mija sie z celem kupno drogich butow..a propo\'s butow z deichmanna to kupilam tam kilka par i jestem bardzo zadowolona chodze kilka sezonow w kazdej parze i butki maja sie dobrze:)droga autorko nie to ladne co ladne tylko to co sie komu poboba wiec drogie kafeterianki wiecej kultury i obiektywnego spojrzenia a nie chorej krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie ona sie pyta o buty
do 200 zl, po co wklejacie buty za 500 zl, albo wypowiadacie sie w tej kwestii. Jak nie macie zadnego przykladu fajnych butow do 200 zl to sobie darujcie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
no wlasnieeee popieram...ja nikogo nie krytukuje lae wyrazam swoja opinie na teamt tego co tu pokazujecie...to wszystko takie mam prawa i mi to wolno.proste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co się pytasz sama sobie
znajdź:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz tyłek na bazar tam coś
takiego znajdziesz na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silencia22
ale wy jestescie złosliwe dla siebie nawzajem...az mi wstyd za niekore przedstawicielki mojej płci..jedna deugiej tylko szpile wbija aby dopiec,aby zdołowac...zalosne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopmenka
no to prawda nie ma topiku na tym forum zeby ktos zgryzliwy sie nie znalazla i swojej zalosnej sugestii nie wtracil. nie powiem ja tez sie bornie ta samam bornia jaka one cios zadaja ale nie sprowokowana nigdy nie ubliza. ja tylko grzecznie zapytalam a one zaraz to rusz sie na bazar albo sama sobie poszukaj tym bardziej ze ja przecie nie prosilam o szukanie tylko o pokazywanie swoich typow byc moze cos by mi sie spodoblo..jakas takak nowa sugestia nowy trend kotry by mi sie spodbal a o ktormy nie wiem....takak byla idea mojego topiku jak go zakladalam...niestesty nie kazdy to rozumie tylko wyzywac potrafi ale to swiadczy tylko o nim samym. Pozdrawiam wszystkie przychylne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×