Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

kochane kłopoty- gilmore girls

Polecane posty

sephi lolerai wyjdzie za ojca Rory:(christopher) zdradzi Luke\'a... ale potem weznie rozwod... koniec serialu nie mowi jednoznacznie czy Lolerai bedzie z Lukiem, ale raczej na to sie zanosi, bo widac bylo ze jemu i jej nadal na sobie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz?? :( kurde czemu zrobili cos takiego ehh slyszalam ze ma powstac jakas wersja filmowa jeszcze zeby wytlumaczyc te niedociagniecia ehh moglam sie nie pytac jestem teraz na etapie kiedy obydwoje sa tacy szczesliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was ogromna prośbe, ja nie mam mozliwośći obejrzenia nastepnych serii gilore girls, ale moze ktos ogladal ta serie ktora leciala do 26 maja na tvn7. Ja nei moglam obejrzec niestety ostaniego odcinka, i jakby ktos mi go strescil ze szczególami to byłabym bardzo wdzieczna:) To byl jednoczesnie odcinek konczacy ta serie. A tak wogole ktora to byla seria ta co teraz w polsce leciala? Dzieki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym stawiala na 6 bo nie wiem czy 7 juz puszczali u nas a wiem ze jakis czas temu ogladalam pare odcinkow z 6 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam 7 sezon ! oczywiscie poryczalam sie na ostatnim odcinku :) i jestem wkorzona bo powinni krecic kolejne sezony i dobic do 10 !! strasznie sie ciesze zakonczeniem jesli chodzi o lor i lucka, szkoda ze zostawili tak rory sama, ale to kolejny przyklad tego ze serial jest dobrze zrobiony, ze nie wszystk konczy sie happy endem :) ale protestuje i chce jeszcze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie moze skad mozna sciagnac soundtrack? bo nigdzie nie umie zlalezc, chodzi mi glownie o te melodie ktore sie przewijaja podcza scen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop co tak ucichlo
skonczyly sie gilmorki i juz nikt nie oglada? wiadomo kiedy bedzie 7 sezon u nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoola
ja juz 7 serie obejrzalam, zakonczenie raczej otwarte, tak jakby miala byc 8. Sciagnij sobie z neta, bo pewnie trzeba bedzie dlugo poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rory
Szósty sezon już za nami. Oczywiście niesamowity i niepowtarzalny choć już niestety nie tak dobry jak pierwsze. Luke zgodził się na oświadczyny Lorelai. Natomiast Rory dopiero po wielu przygodach zrozumiała swój błąd. Po pół roku zerwanych więzi z mamą pogodziła się z nią i wróciła na studia. W tym sezonie ponad to Luke dowiaduje się, że ma nastoletnią córkę co kompilkuje jego sytuację Lorelai. Rory natomiast po wielu nieporozumieniach z Loganem zrozumiała, że bardzo go kocha oraz znalazła nowe stanowisko w gazecie. Szósty sezon również jest rewelacyjny dlatego gorąco go polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul.la
chcialabym zeby ona byla z chadem on jest super :) .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul.la
Szkoda ze Czad umarł w ................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ul.la
Chciałabym żeby rory chodziła zawsze z Tristanem :] He is the best:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×