Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

kochane kłopoty- gilmore girls

Polecane posty

Gość spolegliwa lola
dziewczyny skad sciaganie odcinki gilmore girls?!! z emule?? i czy sa tez dostepne w necie napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odcinki pewnie gdzieś w sieci są- ale ja nie ściągałam, więc nie wiem;) a napisy na pewno są, np tutaj: http://napisy.org/Szukaj/gilmore%20girls/ ->crazy goes nuts- czekam z niecierpliwością na twoje sprawozdanie;) pozdrawiam fanki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rysia l.
w dojczlandzie na voxie leca kłopoty , ostatnio ta młoda spotkała się ze swoim byłym facetem i zdała sobie sprawę , że to całe życie u babci to nie jej bajka , znalazła sobie pracę w gazecie i wróciła na studia - a luk okazał się ojcem jakiejś dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sephi
crazy goes nuts !!! dzieki dzieki dzieki !! :) sama sciagam z torrenta ale nie umialam znalezc tej strony zawsze cos innego mi wyskakiwalo :) dzieki bo widze ze nie tylko jest duzo gilmorek to jeszcze moj ukochany lost 3 sezon :) dzieki kobieto!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
wlasnie, sad scoiagnac Gilmore Girls? Moglby ktos podac tytuly odcinkow z 1 serii serial uwielbiam...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę bardzo
Lista odcinków 1.00 Pilot 1.01 Pierwszy dzień Lorelai w Chilton 1.02 Zabij mnie teraz 1.03 Drogi Myśliwy 1.04 Czuwanie przy Cynamonie 1.05 Przyjęcia urodzinowe Rory 1.06 Pocałunek i rozmowa 1.07 Miłość i wojna i śnieg 1.08 Taniec Rory 1.09 Wybaczenie i głupota 1.10 Paris się pali 1.11 Podwójna randka 1.12 Przerwany koncert 1.13 Ta przeklęta Donna Reed 1.14 Powrót Christophera 1.15 Kochankowie i inne dziwaki 1.16 Rozbicie, część druga 1.17 Trzecia Lorelai 1.18 Emily w krainie czarów 1.19 P.S. Ko... 1.20 Miłość, stokrotki i trubadurzy 2.01 Sadie, Sadie 2.02 Młotki i welony 2.03 Czerwone światło w noc poślubną 2.04 Podróż do Harvardu 2.05 Nick i Nora / Sid i Nancy 2.06 Przodująca Loralai Gilmore 2.07 Lubię matkę, lubię córkę 2.08 Szczegóły gospody 2.09 Biegnij, mały chłopcze 2.10 Łączący obiad 2.11 Sekrety i pożyczki 2.12 Richard w Stars Hollow 2.13 A-Tisket, A-Tasket 2.14 To powinna być Lorelai 2.15 Zgubione i znalezione 2.16 Tu jest masaż 2.17 Martwu wujek i warzywa 2.18 Powrót do siodła 2.19 Ucz mnie tej nocy 2.20 Potrzebna pomoc 2.21 Dzień zakończenia szkoły Lorelai 2.22 Nie potrafię zacząć 3.00 Te leniwe-zamglone-szalone dni 3.01 Nawiedzona noga 3.02 Niepokój o aplikację 3.03 Jeden ma zajęcia, a inni jeden dzień 3.04 Ósma godzina w oazie 3.05 Weź diabelskie jaja 3.06 Oni zastrzelili Gilmorów, nie oni? 3.07 Nie zacznie się gra 3.08 Mocno pijany Koreańczyk składający podziękowania 3.09 To będzie zrobione, Świnia 3.10 Uroczyście przysięgam 3.11 Lorelai wyczerpała wodę 3.12 Drodzy Emily I Richard 3.13 Łabędzi śpiew 3.14 Bijatyka 3.15 Duży 3.16 Opowiadanie o Poe i ogniu 3.17 Wesołych urodzin dziecinko 3.18 Keg! Max! 3.19 Powiedz dobranoc Gracie 3.20 Przybył syn 3.21 Tu są strongi Pinokio 4.01 Sala balowa i herbatniki 4.02 Pierwszy dzień dwóch Lorelay w Yale 4.03 Przyzwyczajenie, sofa i koparka 4.04 Kurczak czy befsztyk? 4.05 Stosowanie fundamentalnych zasad 4.06 Sprawa do zapamiętania 4.07 Festiwal żyjącej sztuki 4.08 Śmierć, Jerk 4.09 Wielkie wyjście nocne Teda Koppela 4.10 Niania i profesor 4.11 W Clamor i Clangor 4.12 Rodzinna matka 4.13 Nag Hammadi Is Where They Found the Gnostic Gospels 4.14 Niewiarygodne zmniejszanie się dwóch Lorelai 4.15 Scena jest promenadą 4.16 Panująca Loralai 4.17 Dziewczyny w bikini, chopaki wariują / Dziewczyny Gilmore robią się dzikie 4.18 Tick, Tick, Tick, Boom! 4.19 Po wybuchu 4.20 Luke może dojrzeć jej twarz 4.21 Ostatni tydzień walki, ten tydzień napięcia 4.22 Płaszcze przeciwdeszczowe i recepty 5.01 Powiedz do widzenia Daissy Miller 5.02 Jestem tylko posłańcem 5.03 Zapisane w gwiazdach 5.04 Znowu Tippecanoe i Taylor 5.05 Mamy wsród nas Dziewicę Pippi 5.06 Norman Mailer, Jestem w ciąży 5.07 Ty skaczesz, ja skaczę, Jack 5.08 Przyjęcie skończone 5.09 Emily mówi Hello 5.10 Ale nie tak domyślny jak Puszkin 5.11 Kobieta wątpliwej moralności 5.12 Wróć do domu 5.13 Blues ślubnych dzwonów 5.14 Powiedz coś 5.15 Żydzi i chińskie jedzenie 5.16 Więc... dobra rozmowa 5.17 Pulp Friction 5.18 Życie i inscenizacja 5.19 Ale ja jestem Gilmore! 5.20 Ile Kropogów jest na Przylądku Dorsza? 5.21 Wina picie i Melville 5.22 Dom nie jest ogniskiem domowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
do 'proszę bardzo':)- czy Ty masz może te odcinki na plytrkach? mozna by je od Ciebie odkupic?:D albo chociaz 1 serie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hops siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"prosze bardzo\" to byłam ja;) nie mam niestety serialu na płytkach... Można kupić w empiku, albo, jeśłi nie straszna ci ta ostatnia pogoń policji, ściągnąć z neta;) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalala
ooo dziucha :), no trudno- widzialamw empiku 140 zl za 1 serie :/ wiec nie na moja kieszen... moze ktos inny ma i chcialby sprzedzac ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co drogi marlonie podniesiesz ten temat skoro tu nic się nie dzieje- nikt taniej nie widział GG:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upaupa
jeju.. tyle kasy ;p? nawet za gilmorsow nie dam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super fanka
od 30 .12.2006 mają być nowe odcinki na TVN siedem już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackie*
nowe odcinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkjigufufcyx
poproszęo relacje z odcinka z soboty-przegapiłam Szczególowo bardzo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem normalna
sobota o 19.10 niedziela o 15.00 Luke jest cudowny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaa..............
nowe odcinki ogladam, nareszcie i znow moj Tomasz sie bedzie denerwowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie widzialam co sie dzialo ostatnio ? ktos chce napisac choc troche? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz nowa seria , niestety albo przegapilam wczoraj albo bedzie dopiero jutro hurra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×