Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzioucha

kochane kłopoty- gilmore girls

Polecane posty

Obejrzalam Wiec Luke dojrzal do zamieszkania z Lorelai . Przyjechal jej o tym powiedziec , a ona przyznala mu sie ze spala z bylym mezem. Rory ,miala pojechac z Loganem do Azji ,ale on jest w Londynie i zaczyna swoja nowa prace. Wrocila z podrozy poslubnej przyjaciolka Rory,Lane z mezem Zackiem. Meksyk okazal sie wielkim niewypalem. Na domiar zlego Lane uwaza ze sex jest do niczego, po pierwszym i jedynym razie jest zdegustowana. Lorelai urzadzila w domu corce,mala Azje ,kimona, sushi i te sprawy. W trakcie milego wieczoru na automatyczna sekretarke nagral sie Christopher , ze chcialby porozmawiac z Lorelai o ostatniej spedzonej z nia nocy. Rory jest wsciekla na matke , wychodzi do przyjaciolki. Okazuje sie ze Lane jest w ciazy........ To chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdggdg
co to za odcinek??z kiedy ?? co ja znowu przegapiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdggdg
a nowa d\seria rozumiem... która część??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba seria numer 7, nie jestem pewna bo w programie nie naskrobali No i niestety nie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhhhjjjjj
dziewczyny która dokładnie opisze mi co było w sobotę u gilmorek?? czekam na bardzo obszerne streszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym prosila, zeby mi ktos strescil odcinek Gilmorekz zeszlej soboty (te co ida na TVN 7) czyli z 17.2.06. Nie dalam rady niestety obejrzec a jestem strasznie ciekawa co tam bylo!!!!!!! Dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! kochane klopoty to kolejny serial ktory ogladam ;) Ja jestem prawdziwa serialowa maniaczka ;)!!!!! ogladam pelno seriali i nie mozna sie ze mna zbytnio wdawac w dyskusje na temat serali bo go zagadam na smierc ;) jak sie rozgadam to wiekszosc moich przyjaciol nie wie o co chodzi bo oni totalnie sie nie znaja na serialach i niektore tytuly pierwszy raz slysza jak im powiem bo oni ciagle by na necie siedzieli ;( nio ale ja ogladanie TV za nich nadrabiam ;) jak widac lubie duzo gadac bo totalnie zboczylam z tematu ;D no ale chyba mi towybaczycie ;) Ja baaaardzo lubie kochane klopoty a Logan jest slodki ale czasami nosi obcisle sweterki ktore niezbyt mi sie podobaja ;( no ale i tak jest koffany ale w ostatnim odcinku chyba troche namieszal ;( nie musial byc taki niemily dla Jessyiego ;( POZDRO DLA WSZYSTKICH FANEK GILMORE GIRLS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniaczko --> bardzo sie ciesze,ze lubisz duzo rozmawiac o tych serialach ale moglabys poczytac o tym co my piszemy.I tu na przyklad Ja w poscie powyzej prosilam o strzeszczenie ostatniego odcinka,dlaczego nie zauwazylas? Prosze cie bardzo jak mozesz to zrob to dla mnie bo jestem ciekawa i nie lubie miec brakow :) Pozdrawiam rowniez inne maniaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliszka
tydzien emu bylo o tym ze jess sie pojawil poszedl z rory i z loganem (bo sie przypaletal)do baru tam logan zwmyslal jessa i jess wyszedl.ogolnie rory poklucila sie z loganem ale ogolnie dociera do niej ze musi wrocic na studia...i ogolnie to spoko dziewczn ona wroci ja to wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchatka
ja też to wiem , bo w niemieckiej telewizji widziałam :P wróci na studia , znajdzie se pracę , a potem będzie naczelna tej szkolnej gazety , gdzie wczesniej była paris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_samosiaaa
a co bylo 24 lutego ????????? odpiszcie plisssss 🌼 :) byl Jesss ? :) rory pogodzila sie z mamą i wrocila juz do domu a moze na studia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhhggg
z najwazniejszych spraw rory znalazła prace w gazecie tej samej w której pracowała kiedys własnym uporem i talentem. Wróciła na studia. I wyprowadziła sie od Lane do matki. Lorelai cała szcześliwa, no i ślub może sie w końcu odbyć, gdyby nie... nie bede opisywac jak i skad ale wyjdzie ze Luke ma nastoletnia córkę o której nic nie wiedział... jeszcze nie powiedział L bo sam jest jeszcze w szoku! Musze koniecznie zobaczyc sobotni odcinek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ok ok ok ok
Witam, mam prosbe kto mi stresci odcinek z ostatniej soboty to jest z 7 kwietnia??????? I od razu mam prosbe o streszczenie jutrzejszego poniewaz nie bede miala mozliwosci obejrzenia go! Dziekuje z gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktos kto sciaga i oglada na bierzaco 7 sezon Gilmorek? ja tak i mowie wam dizeje sie:DDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaaaaaaaa
a skad sciagasz najnowsze odcinki????????????? ja mam do 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z www.torrentz.com a wyszlo narazie 7 serii 17 odcinkow 18 wychodzi w ten wtorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoola
ma ktos moze napisy do 18 odcinka? wlasnie sobie sciagam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoola
na napisy.org jest angielska wersja napisow - moze ktos przetlumaczy:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoncznikaaaaa
ogladam...wlasnie sie skonczyla 7 seria w stanach...i to byl ostatni odcinek..lezka mi sie zakrecila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pu Erh
to straszne nie dosc ze zamkneli napisy.org i pozostale inne i nie moge sciagnac napisow (jestem dopiero na 4 sezonie) a w perspektywie koniec serialu .. buu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniec....fakt łezka się zakręciła...dawno nie bylo takiego ciepłego serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz wiem, jest 22 odcinki tak?? a macie moze napisy? bo do 18 mam a dalej to ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 22 są....hlip....nie mam napisow ogladam w oryginale....ahhhh skonczyly sie gilmorki:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do tego momentu tez dotarlam, szczerze to myslalam ze sie inaczej skonczy-przynajmniej z Rory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednego sie ciesze ze rory nie jest z loganem...on mnie denerwowal od pewnego momentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski czy lorelai bedzie z luckiem do konca ? ja jestem dopiero na polowie 6 serii ale chce juz wiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×