Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zizo

Jutro jade kupic garnitur - pytam sie wiec jaki to ma byc .

Polecane posty

Gość zizo

Ide na slub , jaka ma byc koszula , moze byc inna niz biala , krawat tez musi byc bo nie lubie go , jak sie znacie to powiedzcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
Nie klikam w to , czekam na rady lub inne linki , ten mi sie nie podoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhhdhdg
najmodniejsze są teraz czarne w prążki (ale muszą byc one bardzo delikatne) koszula niekoniecznie biała.moze byc błekit...krawat raczej nieodzwonie jesli chcesz wygladać stylowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
Czarne prazki moga szybko wyjsc z mody czy nie bo nie chce co roku kupowac nowego jesli niezbyt czesto w nich chodze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zizo prazki sa modne, juz dlugo i chyba beda jeszcze. fajna jest blekitna koszula + niebieski krawat ale nie zeby byl duzy kontrast, fajnie wyglada jak sa te odcienie niebieskiego do siebie zblizone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
Widzicie , ja sam to mam problem z wybieraniem garnituru , raz kupilem sobie taki co mi sie podobal - to byly jasne spodnie w takie jakby paseczki + granatowa marynarka , dalem za to 1200 zl to byl jakis styl klubowy , teraz sie ze mnie siostra smieje zebym w tym sobie do klubu chodzil a nie na slub :D Nie lubie strasznie kupowac ubran brbrbbrbbrrrrrrrrrrrrrr :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treyer
wez siostre na zakupy i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
Nie bedzie miala czasu , slub w ta sobote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sie nie nadajeciemny garnit
w prążki jest klasyczny. Ale pamiętaj, że czarny garnitur zakładają z reguły panowie młodzi, dlatego lepiej wybrać inny odcień, ale ciemny, może byc wieczorowy, a więc lekko połyskujący. Koszula biała również przeznaczona na te okoliczność dla młodego, proponuje odcienie pastelowe, do tego ton-dwa ciemniejszy krawat, byle nie mocne kontrasty. Modne sa pastele, a gama kolorów ogromna. No i to Twoja partnerka ma lepiej od Ciebie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzę kupić klayczny garnitur, zawsze modny, a poszaleć z koszulą. Jakiś kolor (może dopasować do koloru kreacji kobiety??), może koszulę w paski... A krawat...tez można fajnie dobrać do koszuli, a potem ewentualnie zdjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ja
Kolor koszuli uazależniony jest od twojego wyglądu. jeżeli jestes np. brunetem to ładnie będzie ci w niebieskim, jeżeli ciemnym blondynem o oliwkowej cerze to zielon i khaki (oczywiście jasne). Nie radze garniturow wieczorowych, bo nie będziesz mógł ich ubrac na inna okazję. Poza tym jezeli pójdziesz do dobrego sklepu, to sprzedawca ci doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAA
ALBO W TAKIM LIMONKOWYM, ALE BLADYM I DO TEGO JEDWABNY KRAWAT BEZ WZORKÓW, RÓWNIEŻ LIMONKOWY, TYLE ŻE CIEMNIEJSZY OD KOSZYLI. A GARNITUR MOŻE W BRĄZIE? COŚ INNEGO? WIDZIAŁA NA KIMŚ, TAKI ŁADNY CIEMNOBRĄZOWY W DELIKATNE BEŻOWE PASKI.....CUDO+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak juz będziesz miał
garnitur, pamiętaj, o czym zapominaja faceci: stoisz - marynarka zapieta, siadasz - rozpinasz wstajesz - zapinasz srodkowy guzik ściagasz marynarke, koniecznie ściagasz krawat i luzujesz pierwszy guzik nie chcesz sciagac krawata, nie sciagaj marynarki. Facet w samej koszuli i krawacie wyglada byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
Dziekuje za rady , kupilem juz dzisiaj , garnitur jest ciemny w paseczki , do tego liliowa koszula (tak mi ta osoba co pomagala wybierac powiedziala bo ja tego koloru nie potrafie nazwac:P) i jakis krawat we wzorki , mialem problem z butami bo teraz jest jakas dziwna moda na takie z metrowymi czubami a mi sie takie strasznie nie podobaja ale udalo mi sie kupic takie w miare normalne , zmiescilem sie nawet w 1000 zl a myslalem ze bedzie wiecej . "a jak juz będziesz miał" >> skomplikowane to troche , dopoki bede trzezwy to moze bede pamietal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnitu dobiera się do osoby
na prążki może sobie pozwolić wysoki szczupły pan, bo niski grubask będzie wyglądał śmiesznie. podobnie jest z długą marynarką - tylko dla wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak juz będziesz miał
to proste, pocwicz w domu, żebys wstajac mechanicznie zapinał marynarke ogladałam dzisiaj zdjecia z jakiegoz wesela. Jednym słowem brzydko wygladaja faceci w koszuli krawatem i z kamizelką, tak całkiem niekompletnie bez marynarki, jakby kobieta założyła halke a zapomniała spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizo
I po weselu , wlasnie odebralem wczoraj garnitur z prania chemicznego :D (niepotrzebnie mieszalem drinki) Wesele kosztowalo mnie prawie 2500 (1000 na ubranie plus 1500 na prezent) , dobrze ze takie imprezy nie sa za czesto :D Najlepiej i tak wygladali zolnierze w mundurach (pan mlody jest zawodowym zolnierzem , przyszli jego koledzy w mundurach jako goscie i jako oficer dostal oddzial reprezentacyjny na slub w kosciele) Ladnie to wygladalo , wszystkie starsze kobiety sie podniecaly :) ps. Po czyszczeniu chemicznym garnitur ma dziwny zapach {wsciekly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rękawiczki b
a pamiętałeś o żelaznych zasadach noszenia garnituru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×