Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ko ko ko

rosyjski czosnek

Polecane posty

Gość eretertertrytrtytrytuytutyu
Średnich czosnku czyste, usuwanie szorstka skórką powierzchni. Rezerwat para liści, jeśli Marinate całej głowy. Wolę głowy - wygląda cudownie. Mamy niższe czosnku we wrzącej wodzie na 3 minuty, podejmują obecnie, i natychmiast zalać zimną wodą. Piętrzyły się w szklanych słoikach, przesuwając plastry surowego buraka. 1 kg czosnku 1 buraków medium. Dodaj wszelkie zieleniny. Przygotować marynatę - 1 litr vody2 łyżka soli, 2 łyżki cukru. Po gotować, nalał 100g 9% octu i natychmiast wlać czosnku. Potem można zostawić miejsce na kilka dni, a następnie do lodówki lub od razu na zimno. http://ra.foto.radikal.ru/0707/7d/866d6e9473e2.jpg napewno chodziło ci o to , przepis z rosyjskiej strony, przetumaczony translatorem , moze cos z tego zrozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhjhjhhjjhjjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłam czosnek
Zrobiłam według przetłumaczonego przepisu na rosyjski czosnek, wygląda ślicznie, ciekawe po jakim czasie będzie go można spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaaaaa
hej, wiecie moze czy mozna zrobic tak ze do wody po ogorkach wrzuca sie zabki czosnku? ukisi sie? i ile to by trwalo? pozdrawiam czosnowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosyjski, a właściwie gruziński czosnek w Warszawie kupuję koło Hali Marymonckiej - na bazarku, w jednej z tych murowanych bud tuż obok Hali (nie na targowisku). Raz kupiłam też w Milanówku w sklepie ze zdrową żywnością koło stacji. Pytajcie, a jak wzrośnie popyt, to może wzrośnie i podaż! Zawsze przywożę taki czosnek z Wilna. W supermarketach pakują nawet dość szczelnie ;))) Miłośnicy czosnku całego świata, łączcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×