Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

no i wyjechał a ja tu tęsknie

Polecane posty

[18.10] 19:47 juzia85 Hmm można pomyśleć wakacyjna miłość lub lekarstwo na byłego ale to nie to to jest jednak miłóść stwierdzam z przykra radościąHmm bo może jakbym niekochała to bym tak nieprzezywała. Ja sobie mieszkam i studjuje \"na miejscu\" (tak nazwe swoje miasto) a on pojechał do Krakowa spełniać swoje hippisowskie delikatnie marzenia o chęci pomocy innym i studjuje ratownictwo medyczne. Wiem on mnie kocha dziewczyny i to jest odczuwalne ale w związku z aurą, która nas nawiedziła a więc refleksyjna jesień nawiedziły mnie liczne trudne myśli. Ciekawa jestem waszego zdania, a mianowicie: 1)czy źle zrobiłam że niezabroniłam mu wyjazdu do Krakowa, miałabym go wtedy przy sobie i niezabijałabym się tęsknotą 2) czy powinnam dac sobie spokój ponieważ około 3/4 społeczeństwa w niezliczonych sondażach twierdzi, że związki na odległość niemaja szans 3)czy jego wyjazd powinnam rozpatrywać w kategoriach \"pojechał ponieważ niekocha mnie na tyle bardzo żeby zostac i zrezygnowac dla mnie z czegos\" 4)czy czekać i zobaczyć czy przetrwa to co nas połączyło i jeżeli jest szczere i prawdziwe to przetrwa i miec czyste sumienie, że niewypomni mi że stanęłam mu na drodze do spełnienia planówi marzeń Pragne podkreślić dziewczyny, że ja nieszukam usprawiedliwienia ani rozwiązywania za mnie problemów i wiadomo każdy sam podejmuje decyzje i każdy sam układa sobie zycie ale to fajnie mieć świadomość, żejsteście Wy i jako osoby bardziej obiektywnie na to patrzące wyrazicie świerzą opinię. Ta rozłąka ma niby się skończyć za 2 lata gdyż tyle trwa jego szkoła hmm zresztą za 2 lata ja też skończe swoją. Dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×