Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zrozpaczonaaaaaaaa

ingrow go - kto uzywal???

Polecane posty

Gość Zrozpaczonaaaaaaaa

uzywal ktos preparat przeciwko wrastajacym wloskom INGROW GO??? bardzo prosze o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrospaczonaaaaa
podnosze!! i prosze o odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuup
podnoszę. Preparat od jakiegoś czasu jest na rynku a brak jakichkolwiek opinii użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani24
ja zakupiłam hair no more z serii skin doctor ale nie mog ejeszcze powiedziec o rezultatach poniewaz wczoraj dostałam paczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaaaa
to pisz prosze na biezaco jak i czy dziala? kosmetyki te tanie nie sa, ja walce z owlosieniem, wrastajacymi wloskami tkwie od dawna i juz wydalam tyle pieniedzy, ze w nic nie wierze. Czekam na opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppp p up
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testująca
Ja używam od 5dni - większych efektów nie widać - juz napewno nie tak jak na reklamie, ze po 3dniach znikaja bąble - napisze za tydzien coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnarosa
Czy wiadomo może już coś więcej w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola666666
kupiłam na allegro od użytkownika skindoktors czy jakoś tak i jestem ogromnie rozczarowana! niedość że śmierdzi jak zmywacz do paznokci, to w kontakcie ze skórą strasznie piecze! nie wiem czy jest przeterminowany czy po prostu ktoś mnie oszukał! jaki zapach ma Wasz lotion ingrow go?? boję się go stosować, nie wiem czy to normalne , że tak piecze. zapewne nie;/ na dodatek opakowanie przysłane do mnie, było zalane produktem a na butelcie skrystalizował się płyn. wstrętne oszustwo albo wstrętny ten lotion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaspik
Hej. Ja używam ingrow go od 6 miesięcy. Rzeczywiście śmierdzi (żona mówi "co tak śmierdzi octem")i piecze po zastosowaniu, ale działa i daje wspaniałe efekty. Mam wrażliwą skórę, walczyłem z trądzikiem (skutecznie) a na dodatek męczyło mnie okropne podrażnienie po goleniu i wrastające włoski. Oczywiście raz pomaga lepiej a raz gorzej, ale POMAGA. Najtrudniej jest na początku, bo trzeba przyzwyczaić skórę (mnie mocno piekło). Dodam że kupiłem 1 butelkę lotion 120ml pół roku temu i jeszcze nie zużyłem, także idzie przeboleć zakup. Oczywiście takie są moje odczucia, ale jak ktoś ma problem z podrażnieniem po goleniu to chyba warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toslawka
To najlepszy produkt jaki uzywam. Zgadzam sie zapach jedt bardzo mocny i nie za piekny, piecze przy nakladaniu ale efekty sa swietne. Zero bombli i drapania:))))). Skora gladka i swierza:). Urzywam go od 15 lat polecam naprawde warto!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×