Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dolly not holly

faceci to swinie!!!!

Polecane posty

Gość dolly not holly

Wkurza mnie jak nie odpisuja na smy, albo odpisuja z parodniowym opoznieniem!!!I jak ich lubic-😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum kwik kwik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
no to ja trafiam na jakies zle typy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
ale za to ostatnio trafilam trojke w totka, kupilam sobie karyte POP i nie mam z kim SMSowac :-( faceci to swinie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokłądnie
wszyscy faecio to judasze zdrajcy!!! Tak na powaznie no naprawde ja tez tak trafiam na takich ze nie odp na smsy tylko dzwonia po kilku dniach mowiac ze wyjechali nie mogli bo tamto a sramto Faceci sie wycwanili traktuja kazda z nas jak niawine dupy! a my co my nic nie robimy bo ich potrzebujemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
no skoro pisze smsa, to powinien odpisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadaista
a wam przez głupie komórki a dupach się poprzewracało. Jeszcze parę lat temu jakoś ludzi sobie świetnie bez nich radzili. Dajcie sobie na wstrzymanie i trochę dystansu.Na wasz żal niestety nic nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
bede wysylac SMSy na konkursy do TVNu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
jak jak lubie podszywaczy:) moze dacie mi nr tel do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak kobiety :) Cnotliwe, prawe, wierne w obyczajach i od swawol stroniące... MMSem zdjęcie cycek prześlą, o pieprzeniu zagadną na SMS CHAT... albo tyłkiem zakręcą mówiac ze faceci to dranie, bo tylko jedno im w głowie... a mówiac to bez stanika łazi by suteczki widac było, a mini prawie tylko pasem, materiału jak we stringach. Biedne WY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokłądnie
Z TVN przynajmniej ci odpisza ze sprobuj jeszcze raz , albo ze twoj sms nie trafił do kuli szczescia :D ale przynajmniej jest odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szlag trafia
jak mam komus odpowiadać na smsa, jak chce zalatwic sprawe to dzwonie, szkoda mi czasu na stukanie w klawiature telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to takiego
ta cycka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
hehehe no to chyba zaczne do tvnu pisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokłądnie
DO MORTIFER czy jakos ci tak! No własnie my wiemy czego chcą faceci dlatego sie tak ubieramy zeby zwrocic na siebie ich uwage A co spojrzysz na dziewczyne owinięta kozucem w spodniach szerokich w adidasach nie uczesana???? Pomysl to wszytsko dla was!! A wy sie jak odwdzieczacie. Pozatym szata zdobi człowieka a nie jego wnetrze,Zastanowcie sie I waszym problemem jest ze wy myslicie fiutem a nie głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szata tylko i wyłącznie zdobi kobietę... macie szczęście że wynaleziono jeans... coś wkońcu trzyma w jednej kupie wasz cellulit. A wnetrze....??? no cóż. Go nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
to przestancie krecic dupa i lazic w takich strojach..D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
mortifer chyba nie masz kobiety:O I nie kazda kobieta ma cellulitis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolly not holly
ps. czy pryszcze mam wyciskac golymi recami czy w lateksowych rekawiczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cellulit jest obłędem każdej... nie patrzysz na siebie od tyłu poprostu... Noś długie jeansy ;) a tyłek bedzie jak młody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokłądnie
psssssss mam cycki tyle ze ich nie pokazuje ja np. nie chce za wszelkka cene zwracac uwagi na siebie !!! Nie mam tez celulitu jestem szczupła , nie jestem tez blacha mam swoj wlasny samochod pewnie lepszy niz twoj!!! Dobra dobra krecimy tyłkiem tylko na parkieie takie czasy.... Wy za to chodzoicie z hujem na wierzchu i szukacie jakies lachy ktora wam da , dajecie jakies glupie czula slowka bajerujecie mowicie kocham a pozniej zaliczacie i zostawiacie puste mungoły!@!!! Kacze giry!!! Tylko myslicie o tych swoich penisach pierdolicie wszytsko co sie rusza nawet psa na ulicy!!! i te wasze ochydne przepocone jajca!!! fuuuuj jestescie ochydni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta rodzi w bólach a i tak ciągnie do kutasa... Na co to bredzić, lubicie to i juz... łatwizna a obrazać obrażasz siebie, bo jesli psa mozna łatwo to co dopiero kobietę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
i puszczacie sie na mile słowka..Wystarczy wampowiedziec komplementi od razu rozkładacie nogi..CZy chodzicie bez majtek pod spodnicą a w kroku wam pachnie rybą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szlag trafia
ta teraz to kobiety najgorsze, a kto by o was dbał mamie synki?? co?? celulit tu wytykacie a na swoje oponki piwne nie zwracacie uwagi, albo jeszcze co gorsza owlosione jak goryl plecy bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxz
stringi wam wychodza ze spodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie szlag trafia
a tobie cyz sie ser zbiera pod napletkiem bo tak dawno nie uzywales penisa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co lepiej by bylo
gdyby dziewczyny ubierały sie nawet latem jak na zime wszytsko zakryte???I byscie nie mieli sie na co napalac. Niby teraz nie szanujecie takich dziewczyn ktore nogi rozkładaja ale tak naprawde najbardziej ich do was ciągnie sami nie wiecie czego chcecie i na dodatek jestescie fałszywi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×