Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ebola

Boję się ze ją zranie przez brudy z przeszłości !!! przydługie

Polecane posty

Jestem teraz w nowym związku po wcześniejszym , który trwał koło roku. Tamta dziewczyna traktowała mnie jako zapominajkę po byłym. I stwiersziła że już nie jestem jej potrzebny.Ze nie potrafi mnie kochac i nawet tego nie chce. Powiedziała ze potrzebuje wolność i nie chce się z nikim spotykać. W sumie czasem widze ją z facetami. Ale nie wiem czy jest z którymś z nich - i nawet s adzę ze nie choc teraz mozę już tak. I to mnie wkurza ze ja się starałem po to zeby w innego mogła pokochać. Najgorsze jest to że nigdy się z nią nie kochałem - robiliśmy wszystko ale seksu nie było. Bo zawsze coś przeszkadzało. Ona stwierdziła ze i tak seksu nie potrzebuje i faktycznie taka oziębła zawsze była. Tylko lerżała na plecach i czekała na to co zrobię a jak chciałem ja podnieść czy cokolwiek to nażekała że woli lezeć na plecach bo tak jej wygodnie. Moja obecna kobieta jest wprost genialna jeśli chodzi o te sprawy i o całokształt.Ale taki mi niedosyt po tamtej został zę mnie szlag trafia że inny ja będzie miał. A zwłaszcza ze widze ją czasami i że puszcza mi sygnałki z kom. Szlag mnie trafia. Nie wiem jak sobie poradzić. I boję się że moja obecna będzie taką zapominajka po tamtej a na to nie zasługuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stary ale sie rozczulasz nad sobą. - weź sie troche w garść. Zostałeś spławiony co sie zdaża - nie ma nad czym rozpaczać. Zmień nr telefonu , spal zdjęcia - zapomnij o przeszłości. Masz nową dziewczyne - na niej sie skoncentruj zamiast wymyślać sobie problemy. /pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej aż mi ręce opadly
strasznie niepowazny jesteś... generalnie wkurza Cie to, ze nie udalo Ci sie jej przelecieć i że teraz jakiemuś innemu frajerowi może się to uda?...blagam, przeciez to dziecinne prawde mowiąc to ja nie rozumiem co seks znaczy dla takich ludzi jak Ty- po prostu nie kumam...jak można podchodzić do tego ambicjonalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×