Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madzia0000

Mam owczarka niemieckiego z wadą zbyt nisko opadający zad.

Polecane posty

Hej. Kilka dni temu wziełam z hodowli pieska z wadą jak wyżej. Objawia się to zdeformowanymi kończynami. Podobno to nic strasznego i daję mu zalecone witaminy, ale jak chodzi wygląda strasznie żałośnie(jakby się miał przewrócić. Czy ktoś miał do czynienia z czymś takim ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest z hodowli, tam sie celowo hoduje takie owczarki nawey przywiazuje sie im opone do ciagniecia aby byl jak najnizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklap
dysplazja kończyn tylnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... :) może zapytaj weterynarza? u tych piesów często zdaża się dysplazja stawu biodrowego... może to nie to, ale warto się przekonać- moja sunia musiała przejść operacjęj ak była już \'troszkę większym\' szczeniakiem... a wiadomo- im prędzej, tym lepiej... :) pozdrawiam i życzę jak najlepiej... może piesio wyrośnie z \'nieporadnego\' chodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziwne....ta hodowla to pewnie jakaś taka dzika, co? Bo normalnie Związek Kynologiczny nie dopuszcza do rozrodu psów z takimi wadami... Takie deformacje na pewno są w wysokim stopniu odziedziczalne. Biedna psinka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się wykluczać wszelkie osobniki z jakimikolwiek wadami.Ale przecież kasa...Cóż,owczarki mają skłonności genetyczne do wszelkiego rodzaju zapaleń stawów,zmian reumatoidalnych,więc pewnie będzie kłopot.A zwierzak strasznie cierpi... No,te opony to na pewno w jakiejś podróbie hodowli,takie coś to się powinno od razu karać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×