Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kostello

jak mogłes, świnio!!!

Polecane posty

Gość helena nie trojanska
U mnie okropnie 😠 Menda nie odzywa się tydzien i 2 dni, idiotka mowi,ze moze to trwac miesiac, nie wiem ile, ale mam dosc tych padalcow 😡 Aniu, a to co twoj luby zrobil,ze jest ci lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
Myslicie,zeby mu wyslac smsa z okazji jutrzejszego swieta zmarlych? Bo jutro 2 tydzien jego nieobecnosci, a gnida pojawia sie na gg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
No to Aniu super,ze wam sie uklada!!! Ja juz stracilam wiare i ochote na ten moj zwiazek, no ale coz jego strata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostello
cześć dziewczyny. mam nowine , wczoraj w skrzynce mailowej odkryłam list od ..Niego!!! Od tego którego nazwałam świnia w tytule topiku.. To nie byl w zasadzie list, tylko kilka smiesznych zdjęc z netu, wiecie, takich jakie się sobie przesyła na skrzynke żeby się posmiac.. Zdębiałam. Po 4 miesiącach milczenia przesyła mi żartobliwe zdjęcia na skrzynke...!z tego co widzialam nie bylam jedynym adresatem, wysłał to głownie innym kolegom, byłam jedyna kobieta na liście, pomyślałam nawet że może się pomylił.. Hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
Ja żyję, a ta łajza zawszona o małym penisie nadal się nie odezwała, ale mi to już powiewa, po prostu to niedojrzały dzieciak!! A co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hela, ty chyba zartujesz?! nic a nic sie nei odezwaliscie do siebie? przeciez sie ani nie kłociliscie ani nic! ja nic nie kumam! :o dziwne to wszystko! a nie probowałas sie dowiedziec o co chodzi? nie pytalas znajomych? A u mnie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
No ja po tych dwoch smsach, co mu wysłałam i było zero odzewu, przestałam pisać! A nie mamy wspólnych znajomych. Nie kłócliśmy się, dał mi buziaka na pożeganie i był cały happy,ale cisza teraz. A żyje ta małpa bo zmienia opisy 😠 Także kij mu w oko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
Ale Aniu on nie odpisal mi wtedy na smsy, a na gg jest ciągle niewidoczny!!Znam go od dawna i nigdy tyle się nie ukrywał!!! Ale ma usmiech w opisie, wiec chyba mu dobrze, wiec ja go wale, gdyby byl jego samochod kolo mego domu, to bym zrobila ten numer z gównami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam bym nie wytrzymała! jeżeli mu zalezalo żeby sie od ciebie odciąć, to jemu w to graj, że sie nie odzywasz! ja bym mu takiej przyjemnosci nie zrobiła! Jakbym byla na twoim miejscu to bym do niego poszła nawet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena nie trojanska
Ale Aniu ja mam swój honor i nie chcę się przed nim płaszczyć :O Będzie jeszcze dumnie chodził,że ja za nim biegam!!!! Choć naprawdę ciekawość mnie zżera co się do cholery stało!!! Debil, półgłowek? Może ma amnezję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostello
ktos się jeszcze chce zemścić na byłym..? dawajcie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostello
up upupupuppuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala niech od tej swojej nowej latawicy zlapie opryche taka wielka jak smok wawelski, albo nie , przesle mu wezwanie zeby sie stawil do stacji epidemiologicznej bo u jego panienki stwierdzono jakas egzotyczna chorobe narzadow plciowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urwać łeb
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radawanka
jak ja bym chciala czuc do niego zlosc i nienawisc mimo ze nie lubie tego uczucia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna bardzo
tak, zdecydownie lepiej być w stanie złości i nienawiści .... pięlęgnuję to uczucie, bo tak jak już ktoś wspomniał - t które przychodzi później jest poniżające ....... niestety u mnie to przechodzi falami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
KOSTELLO - dokladam sie , do tego co chcesz zrobić,. haha,. ja tez nie nawidze zdrad ,. wiem jak boli ,. tak jak napisalaś kutasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mleko
Tak sobie przeczytalem to cale pieprzenie iiii czy wy baby nie macie powazniejszych problemow ? Znajdzcie sobie hobby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostello
upupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×