Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ascdefghijklłmn

czy któraś z Was tak miała - nie zakończona sprawa z przeszłości?

Polecane posty

Gość ascdefghijklłmn

mam taką znajomość, zaszło między nami nieporozumienie a ja nie dążę do wyjaśnienia... czy nie ciążą Wam takie sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
Ja miałam taką sprawę - wyjaśniłam i lepiej się poczułam.:) Zwlekałam z tym kilk lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdefghijklłmn
panna na katafalku---> a czy u Was zamieszane w to byly inne osoby? widzisz, ja mialam problem z komputerem jak się okazało mój ex mial dostęp do mojego maila, choc juz nie byliśmy ze sobą przeinstalowywał mi system operacyjny, chociaz wcale go o to nie prosilam i przy okazji zapewnil sobie dostęp do zawartosci komputera stąd moje klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna na katafalku
Nie, między nami to było mniej skomplikowane i było to tylko między nami dwojgiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdefghijklłmn
nabruździł mi przed kimś, potem się przyznal, ale i tak nie mam pewności czy do wszystkiego to skomplikowane, ale jedną z tych osób byl zonaty facet i ja nie chcialam juz więcej nieprzyjemnosci, więc zostawiłam to wszystko licząc, ze sprawa się sama wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
mialam taka sprawe- niby juz jej nie mam.. nic nie wyjasnilismy, stracilimy kontakt, a potem on popelnil samobojstwo.. nic sie juz nie wyjasni.. :( bardzo nie lubie niewyjasnionych i niejasnych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascdefghijklłmn
pod pomaranczowym...----> współczuję... ale wiesz moze ten facet miał jakieś inne kłopoty? człowiek ma mechanizmy obronne, które sprawiają, że nie tak łatwo jest się zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
mial inne klopoty, ale mimo wszystko nie bylo mi latwo jak sie dowiedzialam.. teraz mam nauczke, zeby wszystkie sprawy zalatwiac na biezaco. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×