Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość corka

zdrada matki

Polecane posty

Gość corka

j.w,nie wiem jak sie w tej sytuacji zachowac,czy udawac,ze o niczym nie wiem,nie mieszkam juz z rodzicami,ojciec ciagle w trasie,siostra w wieku 15 lat-robi wszystko,piwko,imprezy do rana,ciuchy,makijaz,chlopcy,nocne powroty w czasie roku szkolnego-moja mama widac bardzo wyrozumiala,po mojej wyprowadzce wszytsko sie pogorszylo,matka juz sie tak nie krepuje z poznymi powrotami z pracy,imprezami,od kilku miesiecy wydzwania do nic do domu,zona tego faceta...wiem,bo moja babcia mieszka z nimi i nie raz odebrala tel.slyszac,ze matka ma sie od niego odczepic w pracy-zeby jej przekazac,dopiero dzis mi o tym powiedziala,takie tel odebrala tez podobno moja siostra,szkoda mi ojca,wypruwa sobie flaki,zeby im bylo dobrze,nie wiem jak zaregaowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do córci
pomysl też o mamie, pewnie jej czegoś brakuje, może nawet bliskiego kontaktu z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
jedni faceci sa od zarabiania a inni od.... zabawiania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
jesli chodzi o nasz kontakt to jest czesty,ja staram sie byc u niej kiedy tylko moge,rozmawiamy o wszystkim,zauwazylam tylko,ze od jakiegos czasu bardzo o siebie dba,super ciuszki,bielizna,ale gluio mi zapytac o ta sytaucje,jest babcia od 8 miesiecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak ojciec Tirem jeździ
to na pewno tirówki też zalicza w trasie - więc jest po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
nie jezdzi tirem... takie zycielatwo tak mwoic kiedys sie nie jest w takiej syt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do córci
to, co opisujesz rzeczywiście swiadczyć może, że mama zauroczyła się kimś,ale pomyśl...czy doszłoby do tego, gdyby czułza sie spełniona, doceniana, kochana przez tatę? pewnie nie znasz do końca tego, co czuje mama...porozmawiaj z nia o tym jesli jesteście szczere wzgledem siebie i wiesz co? jestem też matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
moze i brakuje jej faceta,prawde mowiac,moj tata jest 2 tyg w domu a nastepne 2 tyg go nie ma,o tel dowiedzialam sie od babci,wiec jka powiem o tym mamie to bedzie burza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do córci
no widzisz, obecność taty w domy jest rzadka, a jesli już jest, to potrafi to mamie wynagrodzić? pewnie nie, bo też jest zmęczony itp(trudno jego tu winić, takie paskudne czasy), ale mama tez człowiek i pamietaj,że bez wzgledu na wiek każdy potrzebuje ciepła,bliskości, miłości Porozmawiaj z mamą, a ta babcia, to mama Twojej mamy czy taty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze twojej matce po prostu brakuje twojego ojca-wlasnie dlatego ze go czesto nie ma, musisz z nia pogadac, a jak nie to jakos przekonac ojca by zmienil prace.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalinda
e tam brakuje czułości ! mój mąż jest stale w domu i czuli się do mnie aż mnie obrzydzenie bierze, gdyby nie wyjazdy integracyjne z firmy to bym wogóle nie zaznała porządnego seksu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
babcie ze strony taty,wiem co odrazu napiszecie,ze chce namieszac,ale tak nie jest,siostra tez odebrala tel,boje sie,ze i moj tata odbierze taki tel...moj tata pracy napewno nie zmieni,bo ciezko znalesc cos nowego w takim wieku,nie ma odpowiednich kwalifikacji,zeby sobie poprzebeirac.Ja najchertniej nie mieszalabym sie do tego,choc pewnie to i tak wyjdzie na jaw,nie jestem po niczyjej stronie,nikogo nie bronie,z mama rozmawiam,spotykamy sie,czesciej niestety nie moge,pracuje,wychowuje dziecko i tez mama swoj wlasny dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzilo o to ze musisz z nia pogadac o TEJ SYTUACJI, twoje czestotliwosc bywania w domu i ty nic do tego nie macie wiem ze ciezko ale spojrzmy prawdzie w oczy-to najprawdopodobniej jest powod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do córci
jesteś dojrzałą kobietą, porozmawiaj więc z mamą jak kobieta z kobietą, nie naskakując przy tym na nią, bo w przeciwnym wypadku niczego się nie dowiesz.. Dorośli, mam tu na mysli mamę i tatę, maja też swoje tajemnice, niejednokrotnie ukrywane skrzetnie przed dziećmi, tajemnice na temat niezgodnosci w pozyciu, może jest coś czego nie wiesz, czego nawet nie domyslasz się....a może po prostu mama wdała sie w romansik, który daj Boże, szybko się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka
postaram sie,choc na sama mysl juz mi ciarki przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×