Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

Napisac mu sms czy nie ?

Polecane posty

[20.10] 16:11 co robic_----.. W srode sie widzielismy ,bylo ok,ale nie umowilismy sie . on wczoraj mi odpisal jak zapytalam co slychac. dzis sie nie odezwal i nie wiem czy sie widzimy czy nie.chce sie z nim spotkac dzis ale nie wiem czy napisac znow sms,bo moze on ma juz cos zaplanowane i dlatego sie nie odzywa.nie wiem co robic,nie chce sie narzucac..spotkalismy sie 2 razy ... [20.10] 16:12 hahaha te małolaty [20.10] 16:12 nie pisz [20.10] 16:12 mikifiki jak nie wiesz czy ma coś zaplanowane to zapytaj inaczej się nie dowiesz [20.10] 16:13 co robic_----.. Jednak napisalam i odpisal mi szybko, ze widzial mnie dzisiaj z Robertem jak sie calowalam, wiedzialam zeby tego nie robic, ale Robert ma takie zajefajne okulary. [20.10] 16:13 oh mylisz sie mam 23 lata co nie zmienia faktu ze nie wiem co robic! te problemy ma sie zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak popak
napisac a jak ale co to zalezy tylko i wylacznie od ciebie i nie sluchaj tu innych jak ci sie podoba to pisz a reszte miej w dupie tylko to cie do niego doprowadzi jesli tylko chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×