Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GG7029416

Puste mieszkanie czeka na kobietę..Warszawa

Polecane posty

Tuli, nie irytuj się.. Musisz się jakoś \'ożywić\' Ta cyfrowa epistolografia prowadzi nas w ślepą uliczkę.. Może być nawet telefon na priv :) Najlepiej stacjonarny - na takie gadam za darmo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę.. Widzę, że prawie jednocześnie tu się zjawiamy.. Opierając się na Twoich doniesieniach dotyczących odłączenia Neostrady nie obiecywałem sobie zbyt wiele po dzisiejszym wieczorze 🌼 Ciebie Naju oczywiście też widam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja dziś sie nudzę przy kompie ale na nic innego nie mam siły.... ....ani możliwosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuli.. wybacz brak odpowiedzi na tego maila.. brak mi wyciszenia na taką korespondencję, za dużo się dzieje.. A do Ciebie N. jeszcze dziś zajrzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na sekunde.......ale nie mogłam oprzeć się pokusie by nie zaglądnąć do Was :) 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
specjalnie zszylam dzisiaj 4 olbrzymie koce zebysmy mogli wszyscy sie zmiescic;-) dlatego ta sobota taka meczaca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... .....to by sie przydał ktoś do pocałowania pokłutych paluszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak...chociaz szylam na maszynie;-) GG a masz przynajmniej ogrzewanie podlogowe?bo zaczynam sie martwic o Twoje zdrowie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim mieszkaniu zaczyna panowac Wczesna Natalia i nie mam w ogole kaloryferów:-)co bedzie jesli ktoregos wieczoru z niejasnych przyczyn ogarnie mnie niemoc i nie bede w stanie rozpalic ognia? brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj chociaz na cieplego buziaka na dobranoc:-) dzisiaj nie mam zamiaru snic o politykach dzis bedzie o wikingach😍 dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×