Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ziutkaaa

Dziwne i męczące objawy przed okresem

Polecane posty

Gość ziutkaaa

to normalne, że każda z nas ma bóle miesiączkowe itd. albo bardzo źle się czuje tuż przed menstruacją - ze mną jest tak samo - na dzień przed okresem czuję się tak jakby brała mnie jakaś choroba (grypa czy coś w tym stylu) i padam wieczorem jakbym tonę ziemniaków przerzuciła w ciągu dnia. Jednak od dłuższego czasu to złe samopoczucie przed okresem zaczyna mi się już na tydzień przed miesiączką - czuję się zmęczona nawet jak wstaję po przespanej nocy, budzę się opuchnięta, bolą mnie mięśnie, mam masakrycznie podkrążone oczy i ogólnie źle wyglądam (jak z krzyża zdjęta) jakby właśnie brało mnie jakieś choróbsko. Ok, gdyby to trwało krócej nie zwracałabym uwagi, ale cały tydzień???? czemu tak się dzieje? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam ostatnio
i tez sie zastanawiam czy mnie cos bierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Moja znajoma też ma takie dolegliwości, ale ona ma endometriozę. Warto udać się do lekarza i przebadać, bo takie objawy nie są do końca normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
Nie strasz mnie:( ta Twoja znajoma miała właśnie takie objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutkaaa
No ja mam tak samo - bóle mieśni, podkrążone oczy i w ogóle wyglądam jak obłożnie chora:O tak też się czuję:( w zeszłym miesiącu koleżanka z pracy spytała mnie jak weszłam (do pracy): co Ty taka zmarnowana? przecież to ja siedzę tutaj juz dwie godziny, a Ty dopiero co weszłaś (żartem), chora jesteś?:O I naprawdę rozumiem, że można tak się czuć na dzień przed i w trakcie miesiączki w końcu przez większość życia z tym musiałam żyć, ale na tydzień przed i w trakcie to już naprawdę jest ponad moje siły:O Może jest jakis specyfik na zniwelowanie tego? bo że to jakieś poważne choróbsko to nawet nie chcę myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
mam to samo. zaczyna sie kilka dni po owulacji i trwa ponad tydzien do przyjscia okresu. najpierw obnizony nastroj . naprzemiennie jestem płaczliwa i sie smieje. i to ciagłe uczucie zimna.... telepie mnie gdzie tak normalnie jestem osoba nie przepadającą za ciepłem. piesi mam spuchniete. rano wstaje opuchnieta z bolącym kregosłupem. a tuz przed @ kolana bola mnie tak ze na sama mysl o chodzeniu chce mi sie płakac. noi oczywiscie apetyt ... mam nieposkromiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku już szukam informacji, za dwa dni albo trzy okres a ja padam. Dreszcze, oczy mam jak mops, zasypiam na stojąco, biegunka. Ogólnie jakbym umierała. Nie wiążę tego z niczym innym bo przez resztę miesiąca począwszy od pierwszego dnia okresu jestem zdrowa jak ryba i tryskam energią. Ale niestety mam endometrioze, odmówiłam leczenia hormonalnego, bo mam powody. Obecnie jak dostaję okres to leżę pierwszy dzień, nic nie podnoszę, żadnych siatek, po prostu leżę. Także krwotokow już nie mam i prawie normalny okres pięcio dniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z głowy to się chyba bierze, można uzupełnić magnez i żelazo, witaminy z grupy B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Własnie jestem w tej fazie 😫 czuję się jakbym miała mieć za chwilę grypę,od trzech dni chodzę nieprzytomna,mam dreszcze,boli mnie kręgosłup itd.itp

Wydaje mi się,że te wszystkie dolegliwości nasilają się z wiekiem (42lata),bo wcześniej tak nie miałam.Trzeba jakos to przeboleć,ale jestem juz tym naprawdę zmęczona.Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Własnie jestem w tej fazie 😫 czuję się jakbym miała mieć za chwilę grypę,od trzech dni chodzę nieprzytomna,mam dreszcze,boli mnie kręgosłup itd.itp

Wydaje mi się,że te wszystkie dolegliwości nasilają się z wiekiem (42lata),bo wcześniej tak nie miałam.Trzeba jakos to przeboleć,ale jestem juz tym naprawdę zmęczona.Pozdrawiam cieplutko wszystkie kobitki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja zaczęłam pić olej z wiesiołka niby na włosy i skórę ale pomaga mi w czasie okresu-jest mniej bolesny i mniej bolą piersi przed okresem 👍

Poczytajcie o wiesiołku.I żadnych kapsułek, tylko w butelce olej najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam okropne bóle miesiączkowe i próbowałam wszystkiego. W końcu- ku mojemu zdziwieniu pomogła mi fizjoterapia. Skorzystałam z pomocy Fizjoterapia Mazur w Rzeszowie i jak ręką odjął. Może wam też pomoże. Myślę, że jest to bardzo prawdopodobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie najlepiej sprawdza się joga, dwa dni przed zblizającym się okresem biorę rozkurczowe, no i monitoruje sobie dni płodne więc wiem co i jak z moimi cyklami, mam w domu cyklotester owulacyjny ze śliny i taki zestaw pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na kilka dni przed okresem pojawiają się silne bole, nawet takie przypominające skurcz, ogólnie na kilka dni przed okresem jak i w czasie jego trwania odczuwam bardzo silne  bóle, do tego stopnia że najlepiej byłoby mi nie ruszać się z domu, wtedy ratuję się tabletkami vemonis femi, one ratuja mi życie, bez nich nie byłabym w stanie wykonać najprostszej czynności. Nie wiem jak u Was przebiega okres ale u mnie fatalnie, jestem naprawdę nie do życia i wszystko mnie boli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×