Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

Gość gość
Dajcie spokój, tym czosnkiem wyrządzicie sobie wiecej krzywdy niz to warte. radze jednak odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze i kiedyś byly dobre sposoby ale teraz kazda z nas chce zadziałas skutecznie i szybko własnie na dany problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Hexatiab ma naprawdę silne działanie i od razu pomaga, bez recepty w każdej aptece tylko dosyć drogi jest ok 50 pln za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już tak zdesperowana w weekend czekając na wizytę we wtorek że włożyłam sobie ten czosnek i powiem tak ani nie pomógł ani nie zaszkodził, pieczenie było takie samo. Dużo bardziej pomogło mi podmywanie się tamtum rosa i smarowanie provag żelem, który łagodzi i zakwasza środowisko, do wizyty jakoś przetrwałam. Pomogły globulki z nystatyną oraz maść pimafucin. Wracając do tematu czosnku lepiej nie stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był problem z nieprzyjemnym zapachem i wstydziłam się partnera, unikałam seksu lub zawsze po stosunku mam dyskomfort nie wiem czy tak mają inni ale to nie jest przyjemne, może mój partner ma zbyt duży rozmiar i stąd otarcia. Trochę lepiej się czuje jak stosuję globulki po wtedy szybko mija ból. Wiec tez mogę i Wam polecić, a długo szukałam dla siebie takiego rozwiązania. I te kapsułki o których piszecie sprawdziły sie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie włożyłabym sobie tam czosnku. Uważam, że mój sposób na infekcje jest znacznie skuteczniejszy i też chyba nie tak radykalny ;) Ja po prostu zaczynam brać probiotyk lacibios femina, jak coś się dzieje nie halo i dość szybko się pozbywam problemu ;) Mam też ich płyn do higieny intymnej na codzień, który wg mnie super łagodzi podrażnienia i też likwiduje przykry zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnek to ja wkładam ale do sałatki :) na co dzień żeby uchronić się przed problemami intymnymi stosuje provag żel, który zakwasza i odświeża. Jeżeli chodzi o kapsułki/globulki jest ich tyle na ryku ze zawsze można coś dla siebie wybrać, a nie katować się czosnkiem – który podrażnia śluzówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melisa12
ja zdecydowanie nie wkalkulowałabym sobie czosnku, można zrobić sobie ranę a nie pomóc. Lekarze przestrzegają nawet przed jedzeniem czosnku w plastrach, które mogą przykleić się do ścianki żołądka , proponują jego wyciskanie. Myślę że najlepszym sposobem jest tantum rosa którego używa się do podmywania po porodzie lub płyn do higieny intymnej. Ja mogę akurat polecić swój lacibios w żelu, łagodzi podrażnienia błon śluzowych. Ponadto zawsze gdy kobieta nie może sobie poradzić z infekcją najlepsza jest wizyta u ginekologa, który fachowo zobaczy co się dzieje i na pewno coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak kiedys kobiety ciągle własnie uważały ze srebro jest najlepsze na wszelkiego rodzaju problemy. Ale tutaj szczerze mówiac takie kapsułki Hexatiab z jonem srebra mysle ze sprawdzą sie najszybciej i jednak warto jest je zastosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dosyc niemądre podejście. Dziewczyny tu o leczeniu powinien zdecydowac ginekolog. W moim przypadku tyła to antybiotykoterapia i smarowanie zmienionych miejsc żelem hexatiab, ale widze ze ten zel dobrze znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osska_09
Czy te kapsułki duo mozna stosować równiez w ciąży ? U mnie od tygodnia pojawiło sie jakieś dziwne swędzenie i upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raczej tez postawiłabym na takie rozwiązanie, zwłaszcza ze przeciez kazda z nas chce jak najszybciej pozbyc sie takich przykrych dolegliwosci bo one bardzo czesto nie pozwalają nam normalnie funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka1612
Witam Was. Często przy dyskomforcie tych miejsc należy używać tylko białego papieru toaletowego. Pomaga stosowanie ręczników papierowych zamiast tradycyjnego albo bardzo częsta jego zmiana. Mam na myśli zupełnie oddzielny ręcznik do miejsc intymnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatelka
W jaki sposób aplikujecie ten jogurt naturalny? Nakładacie na okolice intymne i zostawiacie na jakiś czas, czy od razu zmywacie pod wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bahaha ziewczyny nie rozśmieszajcie mnie! Ok, czosnek jest bakteriobójczy, ale poparzy was jak nie wiem! rzeba go JEŚĆ, a nie wsadzać do środka!!! :D tu sobie mozecie poczytać co jeszcze przy grzybicy wolno jeść, a czego nie http://terapiasokami.pl/candida-leczenie no i jak nawraca, to zmieńcie dietę! Bo możliwe, że candida wam siedzi w organizmie i bóle głowy, zołądka, zła cera to wszysto jej wina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys tez eksperymentowałam z czosnkiem i miałam okropne podraznienie. I u mnie ze względu na takie dolegliwosci i nawracająca opryszczkę narządów stosuje kapsułki Hexatiab ze srebrem i myje sie tylko tradycyjnym mydłem z woda. I to tyle - i nie mam zadnych podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz wole jednak zastosowac te globulki dzieki którym pozbede sie takich własnie stanów zapalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to w takim razie niech Twoja siostra napisze co jest dobre na tego typu przypadlości a nie krytykuje to co chwala inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, Panie, teraz to mamy do tego Lavylites w aerozolu, 3 razy użyjesz i po kłopocie. Działa natychmiastowo i nie tylko na ten problem. Poczytajcie o tym - www.lavylitesbiznes.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałas moze z globulkami Hexagyn duo? Mysle ze w takiej sytuacji zdecydowanie powinny Tobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie szczerze mówiąc najlepiej sprawdził sie ze Hexatiab. Pomógł mi bardzo i w sumie juz po drugim użyciu poczułam pierwszą ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jest odpowiedni na wszelkie podrażnienia, problemy związane z opryszczką i temu podobne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba odwiedzić ginekologa, jednak jeszcze jest taki problem ze nieraz po prostu tak od reki nie dostaniemy sie do lekarza i wlasnie wiele kobiet wtedy leczyc sie na własną reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa stare metody i az strach stosować je w dzisiejszych czasach bo można wyrzadzić sobie wiecej krzywdy niż jest to warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam ze wolałabym jednak jakies skuteczne i naprawde dobre metody, bo zwykle po basenie niestety mam problemy jesli chodzi o upławy i okropne swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne i obecnie już sprawdzone jest to - spray firmy 'Lavylites', a znajdziesz go tu - www.lavylitesbiznes.webnode.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkka
ja na basen zawsze zabieram swój lacibios femina w żelu, jest wygody do schowania w torebce lub plecaku i nie mam problemów związanych z upławami po chlorze. Jeśli jednak u ciebie upławy zawsze wracają to może pomyśl o wizycie u ginekologa? i zdecydowanie nie bierz pod uwagę pomysłu leczenia się czosnkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli sa to objawy którym towarzyszy swedzenie i pieczenie to polecam w takiej sytuacji stosowanie żelu Hexatiab. Powinien w takiej sytuacji bardzo pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kapsułki Hexatiab mozna stosować równiez w ciąży ? U mnie od tygodnia pojawiło sie jakieś dziwne swędzenie i upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba też wybierac dobry żel , który działa skutecznie, ale tez i nie brudzi bielizny, jak to wiekszość własnie tego typu globulek. Dlatego ja mam juz sprawdzone globulki i polecone mi przez mojego ginekologa- to Hexatiab ze srebrem jonowym. Mozecie kupic w aptece bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×