Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

Gość ewqa z k
no i chuj zmarzlam wczoraj jak cholera i znowu mnie piecze..........biore propolis ,myje sie w tantum rosa moze w ziolach zre lek przeciwbolowy i smaruje sie mascia znieczulajaca... zapisalam sie do lekarza na poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam Ewqa iść prywatnie do lekarza a tu nagle 4 dni mam jakieś brązowe plamienie,nie wiem co to ma znaczyć,pewnie jakieś zaburzenia hormonalne,bo od dwóch miesięcy nie biorę tabl. anty. i mój organizm szaleje,np. jak nigdy pojawiły mi się wypryski na twarzy;]w każdym razie mam nadzieję,że te plamienia nie są na tle jakiejś choroby czy tfu tfu tfu odpukać ciąży,bo teraz jakoś powinnam mieć miesiączkę no a jak narazie mam tylko to brązowe coś w małych ilościach;/pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosario24
Hej dziewczyny!Mam nastepujacy problem,po kazdym prawie sexie mam jakas infekcje (tylko w sumie niemily zapach), wiem ze moze byc to zwiazane z suchoscia pochwy i byc moze obtarciami podczas stosunku,no ale nie moze tak byc ze po kazdym.Za kazdym razem kupuje Clotrimazol 6 globulek i pomaga,no ale po sexie znowu to samo.Z wizytami u lekarza to mam to troche utrudnione dlatego kupuje to bez recepty.Co mam robic zeby nie miec tego po sexie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewqa z konst
nie sexic sie;) clotrimazol est na grzyby wiec bez sensu to stosujesz idz do lekarza po prostu i nie szukaj wymowek... moze tak po prostu masz moze to sperma jesli nei stosujesz gumek ... a jak masz za duza suchosc to sobie kup zel nawilzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktora jest odwazna, otwarta na innowacje niech zajzy na stronke: urynoterapia /w Kafeterii/. Z pewnoscia nie jedna znajdzie rozwiazanie swoich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola=
Hej.Ja mam dopiero 16 lat.I strasznie mnie swędzi i piecze a do tego jeszcze takie serowate upławy.Czytałam,że przy takich upławach to grzybica pochwy.Od czego to sie wzieło?Nie uprawiam seksu, ale ostatnio brałam dużo antybiotyków.Boje sie iśc do lekarza=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jak ktos sie orientuj
potrzebuje pomocy... Ide do lekarza ale chcialabym dowiedziec sie co to MOZE byc... Mam takie białe upławy, gęste kawałeczki... Jej skóre mam sucha... bola mnie jajniki :( mam zgrubienie w wardze zewnetrznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadlam na chwile
Ola= Sama sobie odpowiedzialas - wzielo sie od antybiotykow, pewnie nie lykalac probiotykow oslonowo i masz grzybice. To bardzo czeste powiklanie po kuracjach antybiotykowych zwlaszcza jezeli antybiotyk jest o szerokim spektrum dzialania. Zabija nam prawidlowa flore bakteryjna w pochwie, stanowiaca naturalny mechanizm obronny przed patogenami i jak go nie ma, to grzybki szaleja :o Nie ma co sie bac tylko zasuwac do lekarza. A jak bedziesz miala problem z dostaniem sie (bo swieta ida), to kup sobie chociaz masc clotrimazolum, tantum rosa lub vagosan do przemywania warg sromowych i lacibios femina na uzupelnienie brakow w mikroflorze. Staraj sie tez chodzic w przewiewnej bieliznie lub jak masz mozliwosc np w samej spodniczce po domu bez gatek ;) pomozcie jak ktos sie orientuj Ciezko powiedziec. Marsz do lekarza! To zgrubienie, to opuchniecie czy jakas narosl? Uplawy maja zapach czy raczej nie? Czy odczuwasz swiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola=
No upławy "pachną"tak jakby drożdżami albo czymś takim.Teraz nie pójdę do lekarza bo mam okres wiec dbam o higiene 2 razy bardziej.Używam płynu do higieny z ziaji taki specjalny do infekcji.A co do pochwy to jest starsznie czerwona i napuchnięta.Mama mi dała krem na podrażnienie skóry Locoid no i mi pomógł,bo przynajmniej nie jest aż tak czerwona.I już tak nie swędzi;/ Po swiętach wybiore sie z mamą do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clortimek
Ola, no trzeba będzie:) A z maśći też clotrimazol jest ok przy grzybicy, pomaga na wszelkie swędzenia i pieczenia. I powinnaś zacząć łykać probiotyk jak lacibios femina, bo skoro antybiotyki brałaś to wybiły całą florę i stąd ta grzybica niestety. A ona się sama tak łatwo może nie odbudować więc warto ją wspomagać, to szybciej wrócisz do zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola=
A ta maść i te priobiotyk to drogie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola=
Sorka "ten probiotyk" wkitrało mi sie "i":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakusa
Clothrimazol w kremie jakieś 3,5zł Lacibios femina około 23 zł ale to zależy od apteki, bo możesz trafić na droższy wtedy polecam szukać tańszej apteki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od ponad tygodnia mam objawy jak opisujecie i jestem przekonana,ze mam zapalenie pochwy. najpierw było bardzo duzo białej gestej wydzieliny teraz jest jej mniej i jest rzadka. Do tego wszystkiego strasznie swedzi. napiszcie mi co mam zrobic zeby jakos zalagodzic to, bo wizyte u lekarza mam dopiero za 2 tyg, a do tego czasu sie chyba wykoncze:(kupilam lactovaginal i troche pomaga, ale powinnam dostac teraz okres, wiec przerwać na ten czas branie tego leku? dziekuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgbthnjmnjm
Mi czosnek pomogl !!!!! nie wierzylam w to ale naprawde stosowlam go 2 dno i objawy zupelnie ustaly.... jezeli wroca to naperwno jeszcze raz go zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śrótka
Do kobietazoz - to lepiej bierz lacicios femina, bo jest doustny i cały czas możesz go brać, a poza tym to może do czasu tej wizyty u ginka podmywaj sie tantum rosa, pij citrosept, na swędzenie zewnętrznie krem clotrimazol, ewentualnie gałki propolisowe -ale one bardziej na bakterie, a jak masz grzybicę to może więc szkód przynieść niż pożytku. Czosnek to jedzenia;) Chyba, że ktoś ma ochotę na mega podrażnienia, bo pochwa to delikatne miejsce. Możesz też poradzić się internisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
czy czosnek stosuje sie tylko przy infekcjach bakeryjnych czy mozna tez przy grzybicznych? ile czasu nalezy go stosować i jak głoboko go włożyć, a pozniej jak go wyjąć? czy przekładacie przez niego np nitke zeby go pozniej łatwiej usunać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffff
jestem dziwica a tez mam infekcje chroniczną pochwy załamka nie? Gdzie sie mogłam zarazić jak myslicie na studiach chyba była jakas epidemia grzybicz bo dziewczyny jedna druga oskarzały o zarażenie więc z tamtąd pewnie mam grzyba a paciorkowca o juz nie wiem sa jeszcze jakies inne opcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam upławy..ale lecze je i narazie dobrze mi idzie..miałam pieczenie,swędzenie i upławy.poszłam do aptaki i kupiałm tabletki dopochowowe Calendulin..one z nagietkowe...wszystko ustało..narazie spokój..ale nadal je biore dla ochrony:):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ffffffffffff-moze korzystałyście z jednego ręcznika...nawet przez przypadek mogłście sie pomylic i wytzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajaja
mam podobny problem, z tym ze zaczyna sie od odbytu, np jak mam boegunke, to potem zaczyna mnie swedziec w okolicy obytu i sie roznosi dalej, nie mam uplawow zaczelo sie po operacji, gdy nie moglam wstawac z lozka i podkladali mi kaczke, wzielam antybiotyk w zastzyku, masc do smarowania, czopki, i cos jeszcze, nie pamietam bo duzo tego bylo, potem ustalo, moj facet tez dostal tabletki i masc teraz pojawia sie srednio co 2 miesiace, czasami po stosunku, ale nie zawsze czy to grzybek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgeNtkaa
mam problem a mianowicie w miejscu intymnym mam "rybi zapach" tzn tak mi tam "pachnie" i to juz od dluuuugiego czasu a w sumie odkad tylko pamietam...i nie wiem czy to jest normalne ... prosze o szybka odp na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pomaga na zęby czosnek.mi opuchlizna zeszła,a byl srodek swiat:D na pochwę na bank pomaga.czosnek ma allicynę czyli coś jak naturalny antybiotyk.pomaga.likwiduje zapalenia ropnie,czyraki,stany zapalne!kiedys brat zachorowal na grypę,zjadlam całą główkę czosnku w momencie gdy on byl chory pierwszego dnia.mozecie mi nie wierzyć,ale 5 osób ode mnie z domu(mama,tata,brat,bratowa,bratanek)przechorowalo w ciagu dwoch tygodni grypę 5dniówkę stopni 39,5-40...mnie nic nie wzielo oprocz kataru...uwielbiam czosnek.niesamowicie czysci jelita z pozostalosci nawet sprzed dwoch tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zjedzeniu czosnku,a musicie go zmiazdzyc zeby uwolnic allicynę czyli antybiotyk.zmiazdzyc czyli najlepiej takimi specjalnym narzedziem.potem zjedzcie jablko.nie czuc smrodu. czosnek jest lepszy niz tysiac antybiotykow.kurde na zeby pomogl a to niesamowite.mialam dziure na palec,wlozylam do srodka kawalek czosnku.bol minal i opuchlizna zeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgeNtkaa
POMOCY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulia
do ffff :) Jezeli zarazilas sie w akademiku to na 100% mialyscie ubikacje na pietro dlatego byla epidemia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Miesiąc temu lekarka zapisała mi fluconazole - 3 tabletki, jednorazowo, doustnie. Pomogło. Teraz znów mam jakąś infekcje, lekarka zapisała mi globulki sterovag i maść pimafucort. Z tego co czytałam to te globulki wcale takie cudowne nie sa:/ a tak się składa że mam jeszcze 4 tabletki fluconazole. Nie wiem co mam użyć. Globulki mam brać przez 6 dni, a fluc... pomógł mi bardzo szybko:/ I teraz pytanie... z czego mam skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×