Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czosneczek

INFEKCJE POCHWY A..... CZOSNEK???

Polecane posty

Gość gość
Wolałabym jednak jakies skuteczne i naprawde dobre metody, bo zwykle po basenie niestety mam problemy jesli chodzi o upławy i okropne swędzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA tez raczej chyba bym sie na to nie zdecydowała. Powiem szczerze ze jesli o mnie chodzi to utrzymuje ze Hexatiab zdaje egzamin najlepiej jak potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez szczerze polecam bo efekty działania i pozbycie sie uporczywych dolegliwosci mija naprawde szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest okropny sposób na pozbycie sie infekcji intymnych i nie polecam. Lepiej udac sie do apteki i kupić coś znacznie sprawdzonego i lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy własnie nie miałyście jakis powazniejszych podraznień, świądu ? Czy po takich kosmetykach nie pojawiło sie u Was swędzenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez myśl nie przeszło mi nawet aby podczas infekcji aplikować sobie czosnek czy robić ziołowe płukanki bo po co?Jest tyle konkretnych,przebadanych i skutecznych leków na rynku które w łatwy sposób pomogą nam się uporać z problemami "poniżej pasa".Czosnek ,może wywołać nadżerkę a płukanki wypłukują dobroczynne bakterie.Więc jak większość polecam albo doustne albo dopochwowe(wolę bo docelowe)leki,są też takie bez recepty np:Lactovaginal czy Invag. Warto leczyć się świadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia polecam czosnek
Drogie Panie, Napiszę bo może komuś to pomoże. Ja stosowałam terapię czosnkiem i to działa. Po wielu wielu lekach, zmianach lekarzy i mimo wszystko ciągłych infekcjach byłam zdesperowana i zdolowana. Kobiety które nieskuteczne się leczą na pewno wiedzą o czym mowa. Brałam antybiotyki, maści, globulkie, probiotyki i nic. Pomagało na chwilę a później znowu infekcja. Zmiana diety też nie pomogła. Odbijalo się to na moich relacjach z mężem no bo jak tu " ten tego" kiedy wszystko swędzi i piecze :(( więc zaryzykowalam z czosnkiem wiedząc że gorzej nie będzie. To mnie uratowało. Kuracja trwała 3 dni. Codziennie świeży ząbek czosnku nakluwalam tak żeby wydzielal soki i przewlekłam nicią dentystyczna. Wkladalam na dzień i na noc świeży. W tym czasie provag doustnie aż do zakończenia opakowania. Po 3 dniach przeszło. Zero siedzenia, zero uplawlow. Zero dyskomfortu. Lekarz na wizycie kontrolnej zapytał co stosowałam że wreszcie czysto, ale wstyd mi było przyznać się do czosnku. Pomogło i to na długo. Zapomniałam o infekcjach aż do czasu ciąży. Wtedy znowu się zaczęło. Znowu zastosowalam Czosnek i wyleczone. Dziecko urodziło się naturalnie bez problemów- cały i zdrowy kluseczek(4000gr) Teraz jestem w 3 ciąży i dopadła mnie kolejna infekcja. Jestem w trakcie terapii czosnkiem. Już nie czuje dyskomfortu ale jeszcze jeden dzień dla pewności. Dodam że jestem 33 Latka, aktywna zawodowo na wysokim stanowisku po ukończeniu studiów. Nigdy nie posadzalam siebie o to że będę się tak leczyć, ale desperacja robi swoje. I dobrze bo dzięki temu nie jestem już taka sceptyczna do naturalnych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zebys kupiła tylko kapsułki soft i zobacz a potem pisz, chyba nie ma nic lepszego na rynku. Bez najmniejszych obaw już teraz że coś się nie rozpuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się że nie powinno w Waszych domach zabraknąć w takiej sytuacji żelu Hexatiab. Poczytajcie o tym dlaczego jest taki niezbędny i jak świetnie działa przy takich problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Słyszałam o tym sposobie.Czosnek rzeczywiście ma właściwości antybakteryjne, ale może być także miejscowo zbyt drażniący i nasilać problemy.Już lepiej go przyjmować doustnie.:) Słyszałam też o kobietach, które stosują płukanki z kwaśnego mleka-już lepiej, ale też nie za dobrze.Wcale nie wiadomo, czy wprowadza się do pochwy te szczepy bakterii, co trzeba.Dlatego ja polecam raczej lactovaginal, probiotyk doustnie i jakiś dobry żel do mycia (np.Żel ginekologiczny-tak się nazywa).A jeśli nie będzie poprawy w ciągu 3-4 dni, trzeba wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×