Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

witajcie wszystkie-cześć DOREMIFA... Jakoś wczoraj miałam zły dzień i nie chciało mi sie pisać wogole nic..w robocie mnie zdenerwowali że cały dzień do bani!Nawet na popołudniową kawkę nie miałam ochoty-ale dziś jest lepiej,pogoda całkiem ,całkiem więc mam nadzieję ze dobrze się skończy. A co u was? Saginata-dobrze że córka sobie poradziła-pamiętam te czasy jak to buło,ale dawno wowwwwwwwwwwwwwww Buba-a \"Ogród Leoty\" może czytałaś -RIVERSA?-piękna książka,choć ja za często nie czytam ale jak mnie juz coś wciągnie to zaraz mam przeczytana książkę.. żYCZę MIłEGO DNIA WSZYSTKIM I PRZYJEMNEJ PRACY!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkie przyjaciółeczki. U nas też piękny dzionek się zapowiada-aż mi szkoda,ze muszę spędzić go w kuchni-ale może jakimś cudem uda mi się wygospodarować z pół godzinki aby pochodzić po łąkach Już mnie nosi-pogoda nie pozwalała na wędrówki-a ja bez tego jak bez powietrza. Zyczę udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edia- OGRÓD LEOTY-czytałam, czytałam piękna książka, ale jak ci się podobała to przeczytaj sobie DOM SIÓSTR- autorka LINK. Super. A tak wogóle to cześć wszystkim, jak zobaczyłam tytuł książki to zapomniałam sie przywitać, ale to już zboczenie zawodowe, niestety. Jak jestem gdzieś na mieście albo w dużym sklepie to od razu idę szukać książek i patrzę czego jeszcze nam brakuje w bibliotece. Chociaż muszę przyznać że stoimy nieźle z nowościami, ale i tak nie można wszystkim trafić w gust i potrzeby. Saginata pisz jak matura próbna u córy???????? Ewka co z tą pracą u ciebie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim-matura-zobaczymy-dzisiaj był angielski-napisała-mówi,ze nie strzelala ,że zrozumiała-choć cieniiiiuuuutka z tego angielskiego,jutro matma-właśnie rozwiązuje testy. Mi serniczek już przestygł więc idę piec następne ciacho,może później do was zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata ty to jesteś niemożliwa, przydałabyśmi sie tutaj .Twoja kuchnia jest chyba najlepsza jaka znam, umiesz wszystko piec i gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) witam wszystkie dziewczynki, cześc Edia :). Trzymam kciuki za córkę Saginaty i za poszukiwania Ewki i za Gabcię ( której wprawdzie nie poznałam jeszcze, ale troche poczytałam) i zyczę wszystkim tak radosnego samopoczucia jak moje :D ( ale nie zdrowia, bo się rozłozyłam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj DoReMiFasolko-a może nam zdradzisz co Cię wprawiło w tak doskonały nastrój-może i nam się udzieli. Chociaż pogoda dzisiaj była taka piękna,ze aż chce się żyć.Ja miałam dzisiaj bardzo mało czasu ,ale gdy wstawilam serniczek do piekarnika,szybciutko skrzyknęłam swoje dziewczyny i wybrałyśmy się na spacer na pobliskie ląki.Bylo cudnie-jużsię robił zmierzch,mgła zaczęła podchodzić pod domostwa a drzewom bylowidać tylko wierzcholki.Trwało to wprawdzie nicałą godzinę-no bo serniczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie po kolei Doremifa..... Ciebie również. Postanowiłam że nie będę pisać o swoich problemach bo bez tego fajnie piszecie więc moje problemy całkiem byłyby nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm czuję zpach ciepłego serniczka....a te spacery po łąkach i widoki...no po prostu bosko...zazdroszczę...ja dookoła mam bloki, bloki, bloki , ale nie narzekam, bo mam cudne, własne wymarzone mieszkanko,a humorek dopisuje, bo w pracy było wesoło, zrobiłam pyszny obiadek, który zjedliśmy razem z meżem..i w ogóle buzia mi się uśmiecha bez powodu ( a może to najwazniejszy powód ) :D i niech się udziela !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie również miło. Proszę proszę jak ja jestem to pozostałe się ulatniają a potem piszecie że mnie nie ma. Matura z angielskiego nie była podobno najgorsza da się wytrzymać. Mam wiadomośc z pierwszej ręki bo moja siostra jest nauczycielką angielskiego i niemieckiego. Saginata daj choć kawałeczek tego sernika bo taką mam ochtę na coś dobrego. Od dwóch dni nic praktycznie nie jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee23
hmm hej ,ja jestem z malopolski i mam 22 lata . Jakos zostalo mi tez niewiele bliskich osob,w sensie przyjaciolek:( Mam jedna i to w dodatku taka ktora jest zajeta i nie widujemys ie zbyt czesto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny-serniczkiem się chętnie podzielę bo jest go ogromna blacha,do tego mam ciasto z wiśniami i ogroooomny tort-jutro 18-mojej cory-więc dzisiaj piszę mało bo kuchnia mnie pochlonęła-i chociaż bardzo lubię poszaleć w kuchni-to dzisiaj mam dość-nawet na spacer dziś nie wyszłam.Dobrze ,że synio moj przyjechal to niunia miala z kim wyjść.Kasia na angielski nie narzeka-dzisiaj pisała matmę i chociaż jest dobra w te klocki to wróciła przerażona-mowi,że zda na pewno-ale jak???/Piszcie jak możecie-ja między robotami do was zajrzę z doskoku-na razie-trzymajcie się cieplutko,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest kobiety??? To ja biegam z kuchni między jednym kotlecikiem a drugim-a tu cisza. Co robicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) dobry wieczór Dziewczynkom mam chwilę czasu, między robieniem obiadu a szykowaniem się na gości..dziś mam zlot kolegów i znajomych męża...brrr będę się musiała gdzieś zaszyć na ten czas ;) A jak mija wieczór, spokojnie? emocje po dniu opadły? u mnie nie..tyle pracy dawno nie miałam ...ale weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ jestem jeszcze! tylko robilam za opiekunke,kolezance syna przewozili do Poznania i bylam z mlodszym,czekalam az jej M wroci,bo ona zostala w szpitalu. Teraz za to musze posprzatac bo u mnie wyglada jakby tajfun przeszedl,patrzac na zlew to sie zastanawiam skad ja mam tyle talerzy....od sasiadki przyniesli czy co..... a na taki placuszek tobym poleciala.....................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi...:Dwitaj🖐️ mam nadzieje ze reszta tez chociaz zajrzy na moment w ciagu dnia:) a teraz za sprzatanko trzeba sie wziac............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,pieknie by bylo,gdyby samo sie robilo................. a mnie wszedzie leza kapsle od piwa:D u syna wszkole taka mania zapanowala,chlopaki zbieraja kapsle i wnie graja,zarazil tym mlodszego i jak w jakiejs melinie teraz,same kapsle:D tylko flach brakuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podobnie...tylko niestety i flachy się walają .. nie ma to jak pan i władca się dobrze bawi, a ty kobieto do miotły ech takim to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D po moim M za duzo flach by nie bylo.....to tani pijok,2 piwa i spi:D:D:D a flacha wodki!ło Boze po 3 kieliszku by go nie bylo:D:D:D a mowia ze ci ze wschodu tyle moga wypic:D:D:Don wyraznie odbiega od normy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to dobrze....bo mój M po dwóch piwkach zaczyna mieć dobry humor po trzecim zaczyna się dziwnie na mnie patrzeć ;) a po natępnych nie wazni sa goście : \" Kochnie ( chep) chodż(chep)my do sypialni \" totalny odlot ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!!!!!!! Widzę że sprzątanko i zakupy w toku, to tak jak u mnie, ale teraz już się piecze biszkopcik, mam nadzieję że się uda. Saginata wszystkiego najlepszego dla córy z okazji 18tych urodzin. Piękny wiek, no cóż też kiedyś byłyśmy młode, teraz tylko piękne pozostałyśmy...hahaha. Ewka nie żartuj że znowu kapsle w toku, na szczęście do nas jeszcze nie dotarły, bo mój synalek to pewno by już zbierał. On zbiera wszystko co jest w toku, cały pokój różnego badziewia, i wszystko mu się przydaje. Zajrzę wieczorkiem, jak komp będzie wolny..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×