Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witam was tylko na chwilkę. Wpadam powiedzieć że u nas wszystko wporządku. Byłyśmy na wizycie. Ujście od zewnątrz troszkę się otwiera ale od środka mocno trzyma. Więc dalej nospa i luteina. A tak pozatym to potwornie bolą mnie krzyże ale to pewno normalne. Jakoś wytrzymam te 2 miesiące. Mała waży 2140 i to podobno dużo. Jest do przodu z wagą. Zaczynam się bać porodu skoro dzidzia duża, to pewno łatwo nie będzie. Akasiu wybrałaś już imię?????? Bo my mamy ogromny dylemat, zupełnie niewiemy jakie wybrać. Milenka, Kamila, Sabinka, Dorotka, Anetka, Agatka, Martynka i pewno jeszcze jakieś. Pomóżcie kobietki. Pozdrawiam was wszystkie i pamiętajcie że cały czas trzymam kciuki za każdą z was by się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... zaraz ide na posiew i mam stracha - boje się ze znowu mi sie cos przyplatało ... tym razem zachowalam prawie max. ostroznosc - mój miniek się na mnie złościł ale od ostatniej miesiączki się nie kochaliśmy - także to już 21 dni ... do tego prawie przez ten cały czas byłm na antybiotykach dopiero od poniedzilaku nic nie biorę ... uff ... trzymajcie za mnie kciukaski ... kukusiu - mi się podoba Agatka i Milenka , Dorotka tez może być :) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd - dzięki ... jestem dobrej mysli ale nie wiadomo jak bedzie - bo jestem pechowcem ... pod koniec przyszłego tygodnia wyniki ... Kukusiu - stawiam na Agatkę - bardzo mi sie podoba :) ja mam troszke inne typy co chwilke mi się zmieniają ale : Amelka , Zosia i Ada są na pierwszym miejscu ... mojemu miniowi podoba się Lenka, Agatka ... co do chłopca na razie jestesmy zgodni ze bedzie Adaś ... ale ładnych imion jest bardzo wiele : Bartek, Mateusz, Kacper, Mikołaj , Janek .... na razie jednak to myslenie zostawiam sobie na pożniej ... bo może moje dziecko bedzie juz miało imię - jak nie uda mi sie urodzić to bedzie adopcja - i wtedy to już wiem na pewno ze bedzie dziewczynka - bo tak wstępnie ustalilismy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki :) Tryniu 3mam kciuki musi byc dobrze, w końcu wyniki musza się poprawic Ale pewnie dzisiaj bedziecie wieczorkiem odrabiac zaległosci z miściem .Bo 21 dni to straszie długi :) Miłego wieczoru . Kukusia co do imion to może jak juz zobaczysz córcie na swiecie to imie samo przyjdzie tak zeby pasowało do dziecka ,niektórzy tak robia Mają kilka obcji a na końcu wychodzi zupeńie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co prezerwatyw
w aptece brakło? przecież w gumach można jak się strasznie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyższej od prezerwat
nie brakło - ale co to za frajda w gumce?! :P My staraczki mamy przynajmniej ten przywilej, że możemy się bzykać ile się da bez gumek i trucia się antykoncepcją, a dzieciaczków i tak się doczekamy - kwestia czasu i cierpliwości - swoich albo adoptowanych - i będziemy najlepszymi rodzicami na świecie! Pozdrowienia dla Ciebie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trynity27
Elizko 🌻 pewnie ze zaległości będziemy nadrabiać :) to takie przyjemne ... prezerwatyw nie brakło mam ich cały zapas ale jakoś tak wyszło ze nie lubimy lizać cukierków przez papierek i wolimy sobie "poposcic" - wtedy to jest naprawdę przyjemnie :D to po prostu kwestia wyboru ... i mysle ze nikomu nic do tego kto i kiedy się bzyka w gumie czy bez ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co prezerwatyw
wypowiedź powyżej: "mój miniek się na mnie złościł ale od ostatniej miesiączki się nie kochaliśmy - także to już 21 dni ... " wiec się pytam - prezerwatyw brakło??? Jak się leczy, to można się kochac w prezerwatywach, a nie chłopa na odegłośc trzymać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ktos się czepia ???? - co to za rozlicznie kogoś z kochania się w gumie lub bez ? ta dyskuskja do niczego nie prowadzi .... miłego pisania pomarańczo ... pisz ile wlezie :P może sobie ulzysz - bo chyba masz problem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha mój "chłop" jakoś do samogwałtu się nie ucieka z tego powodu - ale przyznaję tęski za przytulaniem - to była taka mała dygresja -widze ze ktoś z tego ma niezłą zabawę ... może jakas propozycja w kierunku doboru rozmiaru i rodzaju prezerwatyw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!:) a co prezerwatyw --> Taka złość o jakiej wspomniała Tryni, to nie złość - jak ktoś dojrzał do decyzji o dziecku to i dojrzał do tego aby wytrzymać w razie potrzeby bez seksu 21 dni a jak trzeba to i nawet 121:D A wiesz jak smakuje seks bez gumki po 21-dniowej przerwie? Wow! Jak nie - to żałuj!:D:D:D A wiesz jak to frajda jak Ci się chce i nie musisz na chybcika za gumkami szukać ani pamiętać o łykaniu tabsów?!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej potem żadna z nas nie założy topiku w stylu: "zapomniałam wziąć tabletki, kochałam się z moim facetem, to był 3 dzień cyklu - myślicie że mogę być w ciąży? Błagam pomóżcie!" :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co prezerwatyw
no cóż mogą być różne smaki - zależy co kto lubi, kolor - też dyskusyjny i uzależniony od upodobań i marzeń (może czarny:P), a znając rozmiary Twojego Krzyska - to i wymiar gumy słuszny:P:P:P bo wietnamskie to chyba by spadły i z leczenia nici...:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagrywka poniżej pasa! Domyślam się że jesteś na bieżąco jeżeli chodzi o \"rozmiary\" wielu panów...:O Tryni - błagam Cię nie daj się prowokować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha .... pomarańczo nie zniże się do Twojego poziomu - pisz sobie ile i wylewaj swoją żółc - chyba zielona jestes z zazdrosci ze ludzie się rozumieją i kochają do tego umieją się poświęcać i tak jak pisała voltare wierzę w to goraco ze mój maż jezeli byłaby potrzeba wytrzymałby nie jedno 21 dni ... bo co to za poświęcenie :P fhhi ... i prosze nie wyjezdzaj mi tu z rozmairami i imionami - bo to smieszne - w gacie mu zagadałas ze wiesz ? :P voltare zmykam się relaksować :D miłego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek A co to za prymityw ? to chyba pisze jakis dzieciak z podstawowej szkoły . Dziecko poczytaj lektury to dobrze ci zrobi szkoda towjego czasu na komputerze ,Poprostu spadaj idioto do nauki. a u mnie pogoda pod psem leje wieje i szaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie słonka ... nowy dzionek i humorek troche lepszy ... miałam dzis piękny sen sniło mi sie ze jestem w ciązy - brzusio mialam taki sliczny okragły - wierze ze któregoś dnia się to ziści :) nasza akasia już w domku - pewnie niebawem się do nas odezwie ... musi jednak lezeć ... olawd - pączka jeszcze nie jadłam ale bede robić faworki ... zapraszam wszystkie chętne panie :D znająć mnie pewnie i na pączka się skuszę - bo uwielbiam słodkości ... ostatnio jednak ograniczyłam trochę z racji brania lekarstw ... miłego dzionka - zmykam na kawusię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, że ta pomarańcza ma niepokolei w głowie i trinitko szkoda na tego kogoś twoich nerwów. Współczuć tylko jej bliskim, że muszą takie dziwadztwa znosić na codzień. Ja jestem przed pączkiem :) Czekam tylko aż szef sobie od nas pójdzie i już na pączki z koleżanką się rzucamy :) Buziaczki odezwę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam do tego nie wracac - widocznie tak jest ze czasem trzeba dac upust swojej frustracji i upuscic troszkę jadu wylewając go na kogoś któryś raz z rzędu - ale to wybór tej osoby - jak chce pisac to niech pisze może w ten sposób czeprie energię i się cieszy się z faktu ze komus jest przykro ?? ale to nie swiadczy o dojrzłości tylko braku dobrego wychowania i umaru w wydawaniu osądów ... to tyle i juz nie chce pisac więcej - bo i po co - dac komus satysfakcję ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje pączuszki!!!!!!!!!!!!!!!! Tryni -miej gdzieś wypowiedzi takiej pomarańczowej głupoty.Szkoda twoich nerwów,a jej to tylko przyjemność sprawi.Może zazdrości tak wyrozumiałego męża,i tego ,że jesteś kochaną i wartościową dziewczyną i lubimy Cię tu wszystkie.Nic się nie przejmuj ,bo to ta osoba[ ?x?x?x?x?x?]ma ze sobą najwyraźniej duży problem. Akasiu-niema jak w domu🌻odpoczywaj,leż jak najwięcej i zaglądnij czasem do Nas,dla Ciebie i bobaska duża👄 Matt-i jak pączuś smakował???❤️ elizko,voltare,martyniu,kseniu,kukusiu,justynki,martusia24,karolciu,dianko,paulko,anasiczku pozdrawiam Was gorąco i te niewymienione psiapsiółki też🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam goraco🌻 Jak tam objedzone paczusiami?? To jeszcze i odemnie mam paczusie dla Was wszystkich ooo prosze : http://www.paczekdlaciebie.pl/756814 zycze wszystkim smacznego:P:P:P:P U mnie jakos leci powolutku....za 3 godzinki ide do fryzjera troche sie do ludzi doprowadzic..hehe....Zycze wszystkim milego dnia i prosze sie nie przejesc za bardzo....buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestescie kochane ❤️ ale moze nie skupiajmy się wiecej na tym ? czuję się trochę w centrum uwagi a tak byc nie powinno bo kazda z nas zasługuje na nia po trosze ...rozumiemy się chyba ? :P Marto 24 - zmiana fryzurki ? moze podeslesz nam jes nowe fotki - bo ja np. mam tylko Twoje slubne ... akasiu odezwij się sloneczko - mam nadzieję ze relaksujesz sie po egzaminach i w domku jest Ci już milej ? jadirko, martt 🌻 martyniu, paulisiu, ksenieczko kukusiu co u Was ? wlasnie upichcialam miniowi pyszny obiadek : kurczak, marchewkę z groszkiem i ryż ... na deser faworki ... od rana jestem zaganiana ale znalazłam chwile czasu by trochę zadbac o siebie - robimy sobie dziś romantyczny wieczor - film - winko i \" spiew \" ... :D w wekend jedziemy do kina - kitek wczoraj skończył projekt i mozemy trochę wiecej spedzić czasu ze sobą ... całuski ... dla kazdej z Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko-----nie mam aparatu ale postaram sie zrobic zdjecie telefonem bo tez wychodza czasem ladne ....a co do zmniany fryzurki to chcialam tylko podciac troszeczke i grzywke sobie skrocic ...ale postaram sie Wam pozniej cos przeslac....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus-czekamy na foteczkę,choć by z telefonu,na pewno ładnie wyglądasz🌻 Tryni-nie czuj się tak ,bo jak piszesz ,że jest Ci głupio bo czujesz się,ze jesteś w centrum uwagi.To nie tak,ja zawsze stanę za Tobą jak i za każdą inną dziewczynom z naszego forum jeśli ,ktoś będzie źle o niej pisał lub wygadywał oszczerstwa pod jej adresem.W końcu po to ma się przyjaciół,nie na dobre ,ale i na złe. Martyniu-jak malutka???i gdzie foteczki od Ciebie???🌻 Dzwoniłam dziś jak wyszły moje badanka -mianowicie chlamydia i mykoplasma-ujemne Ueroplasma-dodatnie Jutro lub w poniedziałek ide zrobić badanka na tarczyce jak będę mieć wyniki zdam oczywiście relacje co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) A ja postanowiłam dzisiaj do tematu nie wracać, ale tak się przez cały dzień zastanawiałam, czy panna, która jest na bieżąco jeżeli chodzi o anatomię obcych sobie facetów i publicznie się do tego przyznaje - wie jakim pojęciem określa się jej osobę:D - ja tutaj w każdym razie tego nie napiszę, bo moderator zaraz by usunął posta, zanim "zainteresowana" zdążyła by go przeczytać:P:P:P Tryni - 😘 - a właśnie stój sobie w centrum uwagi:D I niech wszyscy którym to nie odpowiada zielenieją z zazdrości!:D Jesteś tego warta, więc Ci wolno - no nie?!:D A w ogóle to jak minął dzień? Pączki zjedzone? Ja dzisiaj tylko po jednym, ale to tylko dlatego, że wczoraj też pochłonęłam aż 2 - wynalazłam super cukiernię i mają w niej najwspanialsze pączki na świecie! Z pyszną i wściekle kaloryczną:P czekoladą! Martt - ładnie to tak pączki w tajemnicy przed szefem wcinać? A poczęstowałybyście faceta - to i same przy okazji nie musiałybyście tak ukradkiem spod biurka, tylko legalnie - i przez calutki dzionek;) jadira - no widzę, że ostro przystąpiłaś do działania - no cóż - śliczny, zdrowiutki bobas wart jest każdego wysiłku:) Ech te bakcylki! 😠 Ale skoro wiesz, że istnieją, to jest już przynajmniej szansa na ich szybkie pozbycie się 🌻 A moich wyników nadal nie ma:( Marta 24- popieram prośbę dziewczyn o fotki;) Ja też mam tylko Twoją ślubną... Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare-skarbie pytasz czy pączki zjedzone,tak zjadłam 2 pączory po południu przyniosła nam moja ciocia robione przez nią,a potem Krzysiu przywiózł od mamy-istna pychota[mniam ,mniam] Poza tym wysprzątałam dziś mieszkanko i dalej prasuje-przegięłam z lenistwem i mi się nazbierało,ale już niedużo zostało. A badanka-muszę zrobić-nawet jak nie uda mi się zajść w ciąże to muszę to i owo wyleczyć. Tryni i ty Voltarko -zaglądnijcie na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×