Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Ja nie wiem co ty od siebie chcesz !!! , moim zdaniem wygladasz ok :-) - wcale nie jesteś za gruba !!!!!! Popatrz sie na siostrę Ł. ...... :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no wlasnie i Madzia sie kaceptuje w 100% aja nie:( i naprawde kazdy moze gadac ssoje a ja sie czuje jak slonica;( ale jak pasujemy do siebie;>???;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mu prezszkadza taki dom to dobrze swiadczy ;-) moze nie ma wplywu by go rodzice zmienili !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia, akasia zdjecia wyslane:) no własnie niema na to wplywu... :/ ale trudno pozatym jak wczesnierj pisalyscie wazne jakimŁ. jest czlowiekiem i ze on biedny niejest heheh:P napiszcie potem jak wam sie zdjecia podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam zdjęcia, ta 18-stka to dosłownie jak wesele:-), bardzo ładnie wyszliście razem na zdjęciach. A co do figury Katio może nie jesteś wieszakiem ale masz co pokazać i jesteś taka w sam raz, teraz musisz się pilnować żeby nie przytyć więcej ale jak dla mnie jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu wygladasz ślicznie na zdjeciach, swoją drogą zastanawia mnie jedna rzecz ze taką biede mają w domu a 18-tkę robią jak wesele, dziwni cóż dziekuje kochane za miłe słowa-czuje sie troszke lepiej,ale gardło boli,az nie moge palic, bo chyba wam, nie pisałam ze 3 tyg temu wróciłam do nałogu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym na jakis fites sie zapisacc zy silownie wtyg mam kuoe czasu po pracy ale karnet 100zl:/ niestac mnie do wyplaty jescze 3 tyg a ja mam 50zl akurat na bilet do Ł. masakra tak mnie to doluje juz wsyztsko:( teraz jeszcze 200zl na rozwod musialam dac:/ ah... no bede sie pilnowac juz powiedzialam maie zeby mi niewciskala tak jedzenia bo masakra heheh wiecie jak to jest mam sie martwi bo schudlam bardzo jak mieszkalam z tym ciulem bo serio nawet jak bym chciala niemialam co jesc:/ i teraz mnie karmi ....:P juz sie niemoge doczekac soboy jade do Ł. na tydzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia do jakiego nalogu???????? a co do rodziny Ł. to nieczego tak im niebrakuje kadzy w maire ubrany jedzienie jest pelna lodowka jak Ł. zabraknie kasy tato zawsze mu "pozyczy" czy brat itd jest oki maja tyle zwierzatek tez kupuja im jedzonko mam wrazenie ze poprsortu nie przywizauje uwagi do tego jak mieszkaja jakies inne wartosci no nieiwem ale wiem ze Ł. to kwurza bo jest mu wstyd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo miałam pisac co Martynia - osiemnastka jak wesele !!!! Powiem szczerze , ze ja nigdy nie bylam na takiej 18 - za moich czasów robiło sie zwykłe domówki , albo co najwyzej imprezy w remizeie ale duzo, duzo skromniejsze. Ślicznie wyglądacie razem - szkoda, ze nie dałas zdjecia , juz po akcji z winem ( na spudnicy ) mogłybysmy sie pośmiać hahaha :-) :-) Martyniu - wracaj skarbie do zrowia - w zyciu bym nie powiedział ,ze ty palisz !!!! a długo nie paliłaś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedys chciałam zapisać się na jakiś fitnes - ale nie zeby schudnąć tylko tak dla zdrowia - no , ale nie znalazłam żadnej chetnej żeby poszła ze mną - nikomu sie nie chciało :-( Chodź - w sumie teraz troche mi się zgrubło - to schudnac troche tez bym mogła - szczególnie na brzuchu :-) - mój mąż nazywa mnie baleronki także.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie paliłam od kiedy zaszłam w ciążę czyli w sumie 1,5 roku wczesniej ładne kilka lat;) wiecie co ale się wkurzyłam, miałam dać małą od listopada do złobka bo myslałam o powrocie do pracy, bo mamy tyle kredytów ze lepiej nie pisac, ale coś do tego złobka boję się ją dać sama już nie wiem co robic i dziś sie umowiłam na spotkanie z dziewczyną która ma 21 lat(studentką) zawsze chciałam nianię starszą, ale pomyślałam sobie że przeciez ja też w tym wieku pracowałam jako opiekunka i świetnie się zajmowałam dziećmi wiec trzeba dać sznase też młodym, wydała mi się fajna ale na koniec spytałam ile chce za miesiac za 8 godzin dziennie a ona do mnie ze chce mieć płacone na godziny 9 zł za godzine, kurde to wychodzi prawie 1500 zł chyba oszalała!!! moje kolezanki mają panie emerytki do dzieci i jedna płaci 400 a druga 500 i to z dojazdem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie stawki to moze i w warszawie ale nie w 100 tysięcznym miescie gdzie jest duze bezrobocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - dokładnie , chyba ją poj...... . Niewiem ile trzeba by zarabiać by dać tyle opiekunce - pewwnie ze 4 tys . :-) :-) :-). To ja pracując w biurze - nie zarabiam tyle ile ona chce ...... A mama , teściowa - nie dadzą rady zająć sie Lenką ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu ja też będę miała ten problem co ty ale jak narazie pomyślalam sobie żeby pójść na wychowawczy i dorabiać gdzieś na sprzataniu(same ranki) żeby tylko dziecka nie oddać do żloba. A co do niani jakbym miała jej zpłacić 1500 to wolałabym sama siedzieć z dzieckiem bo wtedy to mi się wogóle nie kalkuluje. Zarobie ok2000 z czego 3/4 pojdzie na nianie bezsens:-( Za moich czasow 18-stki tez się robiło w domu ale cóz czasy się zmieniają, teraz robią chrzciny, komunie jak wesela więc o czym my mówimy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, mój mąz na szczęscie dobrze zarabia dlatego ja jestem teraz pół roku na bezpłatnym, ja niestety zarabiam tyle ile chce ta opiekunka haha, mama pracuje a teściowa po pierwsze: . mieszka 150 km ode mnie a jakby miała mieszkać u mnie i się opiekować to dziękuje po drugie nie chciała by tu mieszkać, a ja tym bardziej bym tak nie chciała po czwarte:WOLĘ ODDAĆ MAŁĄ NIANI;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajełam sie przerabianiem zdjec :-) na NK. Kurde ja tak nie mam fotek zabardzo - tzn. mam duzo tylko wszystkie nagrane na płyte DVD a takowych mój komputer nie czyta :-( i musze kombinować. Z tymi opiekunkami to faktycznie niezły kmin - ja raczej nie mialabym takiego problemu , bo moja tesciowa albo mama by zię zajeła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem tylko kolezanka do mnie wpadla na papieroska i ploteczki bo z warszaw wrocila obkupila sie az mi zle kiedys mialam tyle fajnych rzeczy a teraz 2 pary spodni doslownie nieklamie jeden sweter jedna kurtka jedna bluza i pare koszulek maskra czuje sie jak biedak przez tego skurwysyna!!!! mam mega dola!! odechcialo mis ie wsyztskiego osttanio moze tydzien u Ł. pozwoli mi odrzyc ..zapomniech choc na chwile.. do do opiekunek moja kumpela miala ten sam problem i wkoncu dala do zlobka swteirdzial jak ma dac lasce neiwdomo czy nie jakas zlodiejk albo cos malej zrobi wiecie jak to jest to niech juz bedzie wsrod dziedi i w miare doswiadczonych rekach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musialam uciec bo robie mężowi obiad bo zaraz do pracy leci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pisze:P a wy cisza to co.. ja umieram z nudów w pracy:/ tak juz dawno niebylo nic dzidiaj apsolutnie nic poza paroma telefonami:/ porazka!!! ale dzisiaj wracam do domu i nierobie nic łozko itv x nikim si enieumowilam wiec troche poleniuchuje moze jakas maseczka ....:D a wy jakie plany na dzisiaj dziewczyny>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze , ze w pracy u Ciebie podobnie jak u mnie :-) Ja nie mam żadnych planów - jak wróce do domu to obiadek , a potem nic nie robie , tez leniuchowanie przed TV , znając życie to mi sie zaśnie i tak przeleci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypiam ...masakra:( ja juz chce urlop jeszcze 4 dni i tydzien wolnego:D:D:D justynka a ty juz po urlopie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×