Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Cześć Słonka! Karolcia, Jadira - przede wszystkim dziękuję Wam za pamięć i życzenia w imieniu naszego Skarbeczka! Rok minął mi jak z bicza strzelił. Sama nie wiem kiedy... Z perspektywy czasu uważam, że decyzja o wizycie w klinice i wszystko to, dzięki czemu nasza córcia pojawiła się na świecie, było najmądrzejszą decyzją w naszym życiu. Niesprawiedliwe to strasznie, że wszystko musiało odbyć się takim kosztem i w taki sposób, ale kocham to nasze maleństwo najbardziej na świecie i czuję się mega szczęśliwa - nawet obudzona w środku nocy przez naszą córcię, która ma czasami ochotę na zabawę o tak nietypowych porach:P Rozbraja mnie absolutnie! Nie jestem obiektywna w stosunku do niej absolutnie! I sporo wysiłku kosztuje mnie bycie konsekwentną w stosunku do niej, chociaż zdaję sobie sprawę, że jest to konieczne. Wszystkim staraczkom życzę, aby doczekały się takiego małego cudu. A dmuchanie świeczek planujemy na sobotę i miejmy nadzieję, że do tego czasu Anulcia opanuje tą mega trudną czynność, bo póki co przyobserwowała jak M. dogaszał świeczkę paluchami i teraz zamiast dmuchać sama pcha swoje paluszki do płomienia:P evika25 - wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! Dotarło już do Ciebie to co się stało?;) Buziaki dla wszystkich bez wyjątku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! evika25 szybkiego powrotu do zdrowia :) ja byłam chora prwaie przez czały weekend . gorąco pozdrawiamm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ... u mnie po staremu , praca, dom, praca ... w weklendy czesto wyjezdzamy - bo sezon motocyklowy zostal rozpoczety ... torbiel nadal jest także pewnie czeka mnie laparo :( plany z dzidziulkiem zostały przełozone ... na po wakacjach ... po pierwsze musze uporzadkowac moje sprawy z torbielką ... po drugie K. jeszcze nadal bierze leki a po trzecie chcemy miec wakacje ... trochę szaleństwa i wyjazdow motocyklowych ... poznalismy swietnych ludzi - juz pawie wszystkie wekendy do końca wakacji mamy zaplanowane - takze moze trochę oderwiemy się od myslenia i potem ruszymy pelna para do działania ... w między czasie chcemy porobic wszystkie badania przygotowujace ... acha i coraz czesciej myslę o adopcji ... chociaz bardzo pragniemy miec swojego bejbika - nie wiemy jak to się nam pouklada ... jak na razie K. jest nadal przeciw - ale czuje ze jego opór powoli oslabnie ... wiec moze jak juz wszystkie drogi zostana zamkinieta to ta sie otworzy ... pozdrawiam Was wszystkie b.b. goraco dla córeczki Voltare mega buziaki - urodzinowe - troche spożnione ale b. serdeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sredzecznie leseczki:) u mnie wszystko po staremu . Dzsiaj caly dzień siedze przy garach ,bo mamy gości:) .NIE MOGĘ SIE DOCZEKAC DO CZERWCA DO WIZYTY. GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICK :) BUZIACZKI ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam laseczki:) Ja już w Pl. i cały czas deszcze,już mam dość. Byłam już wynik zrobić,ale do odbioru mam go dopiero gdzieś kolo wtorku... W lipcu wylatuje znowu do męża i się ciesze,oczywiście do pracy,na zbiory,zawsze coś się zarobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinus:) Co tam u Ciebie?,znikła już ta głupia torbielka? Jak będziesz mieć czas,to odezwij się do mnie na maila,mam do Ciebie parę pytań... Pozdrawiam🌻 Wiosenko:) Co tam u Ciebie? Do jakiego lekarza się wybierasz? Pozdrawiam🌻 Eviko:) Co tam u Ciebie? Juz pracujesz? Pozdrawiam🌻 Karolciu:) Co tam u Ciebie? Jak tam badania? A nie myślałaś o adopcji? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare:) Co tam u Ciebie i córeczki? Pozdrawiam🌻 Jadira:) Co tam u Ciebie? Pozdrawiam🌻 Paziu:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 Akasiu:) Co tam u Ciebie i Hani? Pozdrawiam🌻 Martyniu:) Co tam u Ciebie i Lenki? Pozdrawiam🌻 Surfitko:) Co tam u Ciebie i Ninki? Pozdrawiam🌻 Justynka:) Co tam u Ciebie? Pozdrawiam🌻 Dianko:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 JustynaM:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 Paula76:) Co tam u Ciebie i córeczki? Pozdrawiam🌻 Anisik2:) Co tam u Ciebie i córeczki? Pozdrawiam🌻 Kukusia:) Co tam u Ciebie i córeczki? Pozdrawiam🌻 Ksenka:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 Olawd:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 Martika:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻 Aska.jb:) Co tam u Ciebie i synka? Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daje bliżej tabelkę:) Tabelka nr 1:🌻 **STARACZKI** 🌻 NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32.......(już nie liczę)........ok.30.04 Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3:🌻 **URODZONE DZIECIACZKI** 🌻 NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. ......08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 voltare.......................córka..........Anna.... . ..........05.05.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja jestem, zaglądam i czytam. Póki co wypisuję się z tabelki z danymi. Nie ma sensu, żeby ciągnęły się one jak makaron bez sensu:P Jak kiedyś tabelka na powrót zacznie być komuś potrzebna i jak będzie już uaktualniana, to się być może dopiszemy. Póki co - ja pasuję... Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32.......(już nie liczę)........ok.30.04 Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid.............. ......31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian.............. ......08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! co u was slychac?;) mam już dośc tych deszczów:( POZDRAWIAM PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Co tam u Was? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i gorąco,przesyłam buziaczki,pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRY WIECZÓR .... ........ ....... .. ...Snów pięknych i kolorowych.. .....cudownie bajkowych... .....By rano z łóżeczka.... .......wesoło wstać.... .....,każdemu słodkiego... ........buziaka........ ....... ....... .. ...DOBRANOC.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewiwczyny!!! \\ ale pustki!! xxmadziaraxx a ty jesteś w pl??? udanej soboty pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) Wiosenko:) Tak jestem w Pl. ale na początku lipca lecę z powrotem.Co tam u Ciebie? Pozdrawiam i życzę miłego i udanego weekendu🌻 A co tam u reszty naszych kobietek? Pozdrawiam Was:) Zycze Wam wszystkim udanego weekendu🌻 Dobranoc PS.Dziś byłam u siostry na Absolutorium:) Zobaczyłam jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej babolki ... wpadlam na chwilke ... wczoraj byłam u gina i ku mojemu zaskoczeniu i wielkiej radosci stwierdzil ze moja torbile się wchłoneła :) takze jupiiii ... o jeden problem mniej ... podjelismy tez decyzje o przystapieniu do progamu ... teraz moja klinika ma tzw. promocje " in-vitro do skutku " wziełam wszystkie papierki ... mężus musi poczekac na wyniki badań i umawiamy się na tzw. rozmowę kwalifikującą ... trzymajcie kciuki by się udało ... to dla nas duza szansa gdyby np. nie udało się za pierwszym podejciem ... jednak o tym na razie nie myslę - po prostu przystępujemy do akcji z pozytywnym nastawieniem ... i mam nadzieje ze będzie jak w przypadku voltare i malolepszej - czyli pelen sukces za pierwszym podejsciem :) pozatym ogolnie u mnie b. większych zmian ... pracujemy, jeżdzimy motorkiem ... zycie płynie w miare bezproblemowo :) wklejam tabelkę ... i zmykam Tabelka nr 1: **STARACZKI** NICK/ Skąd---------------Wiek-------ilość starań......data następnej@ Justynka ....................26...........???........................ .??? karolcia_26..................29...........43............. . ..........??? Trinity /k.Łowicza.........32.......(już nie liczę)........ok.30.04 Evika25.......................25...........3............. . ...........??? Wiosenka00..................29...........5............. ............??? xxmadziaraxx...............31......(już nie liczę)................??? Tabelka nr 2: **ZACIĄŻONE** NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Tabelka nr 3: **URODZONE DZIECIACZKI** NICK/ Skąd ---------------- ---Płeć-----------Imię----------------data ur. Dianka24/Olsztyn........syn...........Dawid....................31.08.2007 JustynaM/Londyn........syn...........Adrian....................08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka......Natalka...................22.10.2007 anisik2/Wrocław ........córka...........Aleksandra...........10.12.2007 martyn--ia/Dolny Śląsk......córka.........Lena................10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka.......... . ........02.04.2008 akasia/Zielona Góra..........córeczka.....Hanna Maria......07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... ..........30.05.2008 Surfitka/Kraków/NY.........córka.........Nina ...............16.06.2008 olawd..........................syn..........Tymoteusz... .......30.01.2009 pazia/Wawa...................syn.............Adrian..... .......02.01.2009 martika........................syn............Jaś..... .............14.08.2009 aska.jb.......................syn.............????...... .............???????? dziewczynki odzywacie się częściej ... karolciu, jadirko, voltare, martyniu, akasiu zapraszam do pisania :) buzialki dla Was mega mega mocne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
czesc dziewczyny,chetnie sie przylacze. dzis mija 31 dzien a okresu nie widac, jutro chyba zrobie test. Powiedzcie mi jaka temperatura mierzona w pochwie swiadczy o ciazy, ja mam 37,4, a pod pacha 37.Mierzyc pod pachą czy jak?Bo niby podwyzszona temperatura swiadczy o ciazy, ale czytalam ze w pochwie zawsze jest wyzsza niz pod pacha..dziekuje slicznie jak mi ktoras to wyjasni, bardzo sie denerwuje, bardzo bym sie cieszyla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ja w zasadzie zawsze chętna do pisania, ale chciałabym i również poczytać coś więcej niż zdawkowe pytania w stylu "co tam u Was?", albo "piszczie coś":P:P:P Tryni - a więc coś ruszyło - Boże jak się cieszę, żeście się wreszcie zdecydowali. Zaciskam kciuki i modlę się o to, abyście wkrótce mogli cieszyć się takim małym bąblem jak nasza córcia! Życzę Wam, aby magia topiku powróciła i aby Wasze pierwsze podejście (fakt - tak jak u nas, jak u malolepszej i jak u telesforki bo i u niej spotkanie z córcią zbliża się wielkimi krokami) było tym ostatnim. A co oznacza promocja in vitro do skutku? Czy w razie (tfu, tfu, tfu, tfu, tfu, tfu!) niepowodzenia para nie musi płacić za kolejne podejścia? W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości - pisz śmiało - tutaj albo smsa - możesz na mnie liczyć!:) Pisz na bieżąco. lukasiatko - temperatura rzeczywiście podwyższona, aczkolwiek temperatura ciała to tak naprawdę indywidualna sprawa każdego organizmu i aby tak rzetelnie stwierdzić czy się nie obniżyła trzeba by ją mierzyć od owulacji i obserwować czy się zmienia i w którą stronę. Bardziej wiarygodna jest temperatura mierzona w pochwie zaraz po przebudzeniu. Życzę jutro wspaniałych dwóch krech na teście. A u nas w końcu się ustabilizowało - przechodziliśmy pewne perturbacje i małe problemy finansowe (nie chcę tutaj o tym pisać ze szczegółami) - teraz zaczyna się wszystko powoli stabilizować i uspokajać i miejmy nadzieję, że wreszcie zaczniemy żyć jak normalni ludzie - bez żadnych problemów, stresu - po prostu tak...normalnie:) Ania jest cudna - tylko uparta strasznie się zrobiła - pokazuje już swój charakterek: "tutaj będę spała, a tutaj nie", "to zjem, a tym nakarmię pieska", "przestanę się drzeć, jak pozwolicie mi poprowadzić w sklepie wózek z zakupami" itp, itd...:P:P:P Ale jest przekochana! jadirka a Tobie w końcu odpiszę na NK - jak dzisiaj nie dam rady, to jutro na pewno - mam wolne, więc całe przedpołudnie należy do mnie;) Buziaki i pozdrowionka dla wszystkich podczytujących, a niepiszących!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
dzieki wielkie, tak tez podejrzewalam, nigdy nie mierzylam temperatury, bo jakos zawsze wiem kiedy mam jajeczkowanie, ostatnie pamietam doskonale a przytulanki przed i zaraz po, no zobaczymy jutro.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare ... tak ta procedura jest tak skonstruowana ze jak się nie uda za pierwszym podejsciem to nie trzeba płacic za kolejne podejscia ... za leki się oczywiscie płaci i za dodatkowe procedury róznież ale to juz pikuś jezeli chodzi o następne razy / kosztowo/ ... decyję juz dawno podjelismy ale pewne rzeczy nas hamowały ... chodzi o leczenie ... badania i kolejne badania przybliżające nas do celu ... na razie czekamy na wyniki fragmentacji dna plemników ... potem robimy kardiotypy ... jezeli nie zostaniemy zakwalifikowani do tego programu oczywiście też ruszymy tylko zwykłym torem i w razie niepowodzenia kolejny raz nie będzie już szybki ... myslę ze wtedy zaczniemy mysleć o adopcji ... o ile moj maż weżmie to pod uwagę - bo jak na razie jest na nie ... postaram sie pisać w miarę na bieząco ... miłego wieczorku pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tryni - ja widzę, że Ty już myślisz o adopcji:) Może i Twój M. z czasem dojdzie do wniosku, że to jest jakieś rozwiązanie. Odważna decyzja - wiele odwagi i wielkie serce trzeba mieć, aby się na to zdecydować. Kiedyś zastanawiałam się nad tym i tak sobie myślę, że gdybyśmy mieszkali w większym mieście, w innym środowisku, wśród innych ludzi to bardzo chciałabym zapewnić dom i otoczyć miłością takiego maluszka. W miejscu, gdzie mieszkam obecnie to chyba wyrządziłabym mu wyłącznie krzywdę. Obracam się w mało tolerancyjnym środowisku, jeżeli chodzi o tego typu sprawy:( Teraz to wiem. Ale w moim przypadku najpierw musiała urodzić się Ania, abym ja teraz w ogóle brała taką opcję pod uwagę. Wcześniej nie brałam pod uwagę takiego rozwiązania - tym bardziej podziwiam ludzi, którzy się decydują na adopcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
zobiłam test...poryczalam sie, jest pozytywny...ciesze sie ale boje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! lukasiatko - a więc gratulacje!🌻 i mam nadzieję, że Twoja obecność na naszym topiku nie zakończy się wraz ze zrobieniem dzisiejszego testu;) I nie bój się - przekonasz się z perspektywy czasu będziesz wspominała ciążę jako najwspanialszy okres w Twoim życiu :)Sama się przekonasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasiatko
dziękuje, ja jeszcze w szoku.. Na razie nie mam zadnych objawów, normalnie się czuję, dziś troche głowa boli. Jaki mam wykonać następny krok? Badanie krwi? Mieszkam pomiedzy 2 krajami, nie byłam 2 lata u gina, niestety wstyd sie przyznac ale tak jest. pozdrawiam i życzę wszystkim 2 krech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Trini bardzo się ciesze że wkońcu torbiel zniknęła i że podjeliście decyzje o leczeniu. Oczywiście trzymam kciuki aby się idało za 1 razem!!! Voltare tak na małe pocieszenie to u nas też kryzys finansowy, mamy więcej długów niż to wszystko warte ale mam nadzieje że tak jak u was wszystko sie ustabilizuje i będziemy żyć normalnie. U mnie jakoś pomalutku, praca, dom, maly i tak w kółko, nic ciekawego się nie dzieje, nigdzie na urlop nie wyjeżdzamy więc czeka mnie spedzanie urlopu w Wawie na grillu;-( Adrian to już taki spory facecik, buntownik, , wszystko jest na nie, rzuca się na ziemie, placze, tupie, wszędzie sie wspina. Najśmieszniejsze jest to że po całym mieszkaniu chodzi z taboretkiem a co za tym idzie to to że ma guz na guzie mimo oczywiście że go pilnuje. Ogolnie jest bardzo grzeczny, zrobił się odważniejszy. Niestety nie dostał się na wrzesien do zlobka, prywatne są tak drogie że nie oplacalo by mi się pracować, szkoda bo strasznie ciągnie go do dzieci i w domu się nudzi. Pozdrawiam was wszystkie:-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viosenka0
WITAJCIE DZIEWCZYNY! :) SUPRUR ŻE SIE RUSZYŁO:) TRINI TO WSPANIALE ŻE TORBIEL ZNIKNOŁ EVIKA A CO UCIEBIE SŁYCHAC? PYZIA TO WRESZCIE BEDZIESZ MOGŁA SOBIE ODPOCZĄć. GORĄCO POZDRAWIAM WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viosenka0
WITAM NOWE KOLEŻANKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×