Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Eviko:) Co tam u Ciebie i jak tam przygotowania idą do ślubu? stresa masz?,pewnie troszkę,cio kochana...🌻 Ja bym chciała jeszcze raz przez to przejść. Zobaczysz będzie wszystko ok. tego Ci życzę:) Pozdrawiam,buziaczki👄 Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWC:ZYNY) JA TEŻ SIE DOLĄCZAM DO ŻYCZEN DLA DZIEWCZYN:) ROBILAM TESTY OWUL WYSZLY POZYTWNIE:) UDANEGO WIECZORU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiosenko:) Co tam u Ciebie słychać? Eviko:) Pewnie ze chce zobaczyć Twoja kreacje,już nie moge się doczekać,będziesz ślicznie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) evika - jutro wasz wielki dzień :) powodzenia :) madziarku, gdzie byś mi jeszcze polecała z włoskich ston do zobaczenia? bo ta la spezia to strzał w 10 :) bardzo nam się podobało tam i w okolicach; a byłaś w Portofino? mnie też dołapało przeziębienie, u mnie zawsze oznacza to utratę głosu, co w pracy jest masakrą, ale jakoś mi szybko przeszło i już mi lepiej. odebrałam też wyniki :( te dziewczyny co wiedzą - to znów problem z fsh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko:) 🌻 Niech ten cudowny dzień na zawsze zostanie w Waszej pamięci jako najszczęśliwsza chwila a miłość, radość i szczęście niech towarzyszą przez całe Wasze WSPÓLNE ŻYCIE... Życzę tez dzieciątka 🌻 Powodzenia jutro Kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolciu:) Co znów nie tak kochana z wynikami? Tez jesteś przeziębiona,ta pogoda,raz ciepło,raz chłodniej... Ja mam zatoki,kaszel,zawsze coś... Wczoraj ciepło a dziś pada deszcz... Ja sobie wczoraj robiłam inhalacje... Byłam tez w Portofino,cudowne miejsce,wiec tez polecam... Polecam tez Arenzano,tez śliczne miejsce i do tego piękny duży park,pawie,rybki,żółwie,cytryny... W tym miejscu byłam:http://liguriain.files.wordpress.com/2009/06/arenzano-genova-italy-lungomare.jpg tu jeszcze zobacz: http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=it&u=http://www.comune.arenzano.ge.it/&ei=_LnRS4zUK4z9_Aa3o93HDw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=8&ved=0CCQQ7gEwBw&prev=/search%3Fq%3DArenzano%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX Mi się tam bardzo podobało i byłam już tam pare razy,bo mieszkałam w Genovie. Mam nadzieje ze Tobie i mężowi tez się to miejsce spodoba:) A jeszcze ciekawe miejsce,to San Marino. A szykujecie się do It. na urlop? Pozdrawiam🌻 Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika;) najlopszego 1/2 kg miłośći 3 łyżki zazdrości 10 dkg zaufania 2 krople na nerwach grania 6 gramów cierpliwości 3 dkg wyrozumiałości 5 łyżek humoru 10 łyżeczek wigoru wszystko razem dokładnie mieszamy i doskonałe małżeństwo mamy. Wiele Szczęścia i radości życzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLCIA 26 xxmadziaraxx ;) ZDRÓWKA . u mniem wwszystko bez zmian :)za niedługo jest nasza rocznica :-) muszę coś wymyślic. Gorąco pozdrawiam wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) madziara - nie planujemy jeszcze It, tak tylko pytałam, może w przyszłości sie przyda :) evika - moim zdaniem dobrze że mieszkaliście wcześniej razem, nie ma takiego szoku, ja w sumie też kilka miesięcy pomieszkiwałam chwilami u mojego, ale w dzień po ślubie ryczałam, że chcę wracać do mamy i co ja takiego zrobiłam że wyszłam za mąż; ale może to te emocje z dnia ślubu wtedy mi opadły i stad ten smutek był; bo potem już mi przeszło :P wiosenka - a która rocznica? jaki masz pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! MY WCZORAJ MIELIŚMY 8 ROCZNICE :) BYLA KOLACJA PRZY ŚWIECACH,:) BYŁO SUPER.ALE TO JUŻ ZLECIAŁO:) karolcia_26 JUŻ LEPIEJ SIĘ CZUJESZ??? BUZIACZKI PA;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wiosenko - no to piękna rocznica :) my w sierpniu mamy 7; mam nadzieję że wytrzymamy do tego czasu razem :P ja już jestem zdrowa :) zastanawiam się nad wyjazdem gdzieś na majówkę, tylko sama nie wiem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika25 bardzo dziękuję za życzenia :) Ale miałam dziś piękny sen :) że urodziłam bliżniaczki córeczki były takie śliczne po prostu cudne:) szkoda że to tylko sen:(. Gorąco pozdrawiam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviko:) Gratuluje umowy i życzę powodzenia w nowej pracy🌻 A jaka to będzie praca? Oczywiście chwal się tu nam,jak po sobocie WASZYM DNIU🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko:) Wszystkiego najlepszego w rocznice ślubu,spełnienia marzeń i oczywiście tego najważniejszego🌻 Niech sen się spełni🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie śliczna pogoda dziś była,wiec skorzystałam znów z okazji i się opalałam:) Witaj Karolciu🌻 Jak zdrówko? Co tam u reszty naszych laseczek? Odezwijcie się:) Pozdrawiam Was wszystkie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx bardzo dzię dziękuję za życzeni:) JEDZIECIE NA MAJÓWKĘ?? :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZIEWCZYNY:) ALE DZIŚ JEST MI NIEDOBRZE OKROPNIE :( SIĘ CZUJĘ.NA MAJÓWKĘ JEDZIEMY NA DZIEŁKĘ BĘDZIEMY GRILOWAC:). POZDRAWIAM ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Zycze Wam wszystkim kobietki, miłego udanego i ciepłego weekendu majowego:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale mamy wiosnę, brrr zimno :( Voltare - sto lat dla Anulki z okazji 1 urodzinek 👄🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej nieobecności. Voltare -życzenia dla córci i mnóstwo całusków przesyłam: 🌻Życzę Ci, Anulko, pogodnego dzieciństwa, śmiechu w domu i lodów w niedzielę, i przyjaciół najlepszych na świecie, i życia z fantazją, mądrego i dobrego, i wszystkiego, wszystkiego najlepszego.🌻 Karolciu26-buźka:) evika25-ja również przyłączam się do życzeń dla młodej mężatki; ❤️Wśród kwiatów zieleni, I słońca płomieni. Żyjcie długo i szczęśliwie, Nowozaślubieni. Martyn-iu-co u Was!!!!???? Pozdrowienia dla wszystkich obecnych i podczytujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×