Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ani nie mów

JAK JA NIENAWIDZĘ TAAAKICH OBCASÓW !!

Polecane posty

Gość ani nie mów

nie rozumiem niektórych ''modystek''bez zastanowienia kupują to co modne,nieważne ,ze noga w nich wygląda jak w bucie ortopedycznym ,takaś jakaś zniekształcona NIEWAŻNE--GRUNT ,ZE TO MODNE W TYM SEZONIE chodzi o mniej więcej taki obcas dzisiaj taka paniusia stała obok mnie ,wygląda to fa ta lnie http://www.allegro.pl/item134351399_cudowne_kozaczki_roz_39_fluxa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
no i odezwały się w/w modystki z koziej wólki, BEZGUŚCIA!!1 W ortopedycznyh butach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
oj jak zabolało ,ojojo myślała jedna z drugą,ze takie piękne toto a wyglądacie w tych butach kretyńsko ,debilnie ale fakt to rzecz gustu idźcie na disco ,moze prace u MOńczyka dostaniecie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyy
Mi osobiście podobaja sie takie obcasy i zwykłe. A ty nie powinnas krytykować ich bo o gustach sie nie dyskutuje, tobie sie nie podobaja ale innym tak a to co tobie sie podoba moze sie mi nie podobac. Mam nadzieje ze zrozumiałas metafore. i nie wiem jakim prawem wyzywasz ludzi od bezgustow, bo to samo mozesz o sobie napisac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladne co sie komu podoba
modystka to chyba osoba, ktora robi kapelusze, o ile sie nie myle LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
dlaczego?? to kurwa weźcie se lustro i zobaczcie jak te buty wyglądają!!!! z boku jak platfus,wy tego nie widzicie,ze one są jak ortopedyczne a ubierają ję pseudo elegantki ,no ale takie ze wsi maryśki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
tak jestem gruba,waze az 54 kg :O wy mnie nie widzicie,a ja te buty i owszem bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta
Dziewczyny / kobiety jedna z Was wyrazila tylko swój pogląd na pewien fason butów, a to wywołalo falę WULGARYZMU. Czy to nie przesada. Odrobina kultury jest przecież w każdej kobiecie. Warto z niej korzystać - to nie jest trudne, a jakie przyjemne. Kto wyraża swoje opinię przez wulgaryzmy, to tylko znak, że albo brak mu argumentów, albo niestety brak mu odrobiny kultury. Przeciez można się z kims nie zgadzać, ale czy trzeb aod razu "oplutawć" i to nawet jego najbliższych, którzy niec do tego nie mają. WSTYD KOBIETKI WSTYD - a to przecież od nas kobiet inni powinni uczyć się kultury. I to tyle prawienia kazania. Wrato choć o tym przez moment pomysleć. Slownictwo polskie jest na tyle bogate, że można dobrać słowa adekwatne do sytuacji pokazujące nasze emocje i mieszczące się w granicach dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidaGuetta
popieram autorke:)zauważcie, że w takich butach NIGDY nie chodzą kobiety z klasą, tylko takie dziewczynki, podlotki...kobiety która wie, co jest ładne i świetnie wygląda, nie ujrzycie w tych ...hmmm...butach?nie wiem, czy zasługują one na takie szlachetne miano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DavidaGuetta
no baaaaardzo gruba jestem:D:D:D:D:D53 kilo 168 wzrostu:)ale nawet jakbym 150 kilo ważyła, to takich butów nie założe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko kobieta
Widzę, że "wielki brat" czuwa i już nie ma "słówek", ktore się niechcąco wdały na ten topik. BRAWO za refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
takie buty są wstrętne, bleeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
jejku nie oburzaj się tak!! może z czasem nabierzesz smaku,może? co do butów,jeszcze jakby to był taki tradycyjny koturn to pół biedy,ale ten jest taki udziwniony,zwęzony i noga naprawde w nim źle wygląda,taka zdeformowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ładne obcasy
czuby są bleeeeeeeeeeeeeeeeee :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WESELNNA BABA
a mi sie podobaja takie obcasy ale nie te kozaki tylko taki obcas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHYBA NIE WIESZ
jak buty ortopedyczne wyglądają... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani mi nie mów
płomykówka .tylkoi mnie utwierdziłaś ale ,zeby być szczerym to powiem,ze w kozakach taki obcas wygląda najgorzej--gdy noga jest w całości,ale odkryte ,jakięś półbuty też wyglądają okropnie,sandałki ,no,jeszcze w miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczekowa
a ja lubie ładnie wyprofilowane koturny. Na zime sa super, dobrze izoluja stopę od podłoza, bo kozaki powinny byc ładne, ale i zabezpieczac przed przemarznięciem, tego zadne buty z cieniutka podeszwa i szpilka nie zapewnią. A nie ma nic bardziej zenującego, nic panna z czerwonym nosem przymarzająca do podłoża. Załośnie to wygląda. Ja odnosze, wrazaenie, ze jak cos do ubrania czy buty, reklamuje się jako seksi, ze w większości wypadkow jest to kicz i tandeta.No i takie koturny dodaja wzrostu, czyli wysmuklają sylwetkę, a sa zdecydowanie wygodniejsze od szpilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ty Boże... \"Modystka\" to osoba zajmująca się ozdabianiem kapeluszy, dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxine i plomykowka maja racje
te buty z allegro sa obrzydliwe niezaleznie czy maja szpilke czy klin(ten link do brazowych szpilek prezentuje straszna tandete jakiej pelno na targowiskach...) przede wszystkim jak jest klin to musi on odrozniac sie od resztu buta bo robi sie 'kopyto' te linki od plomykowki wlasnie pokazuje ladne buty na klinie:) a co do funkcjonalnosci....ani jedne ani drugie nie nadaja sie na zime:P a co do szpilek-widzialam kiedys jak dziewczyna utknela szpilka miedzy plytami na wroclawskim rynku:P pomijam liczne upadki na drodze zima:P wiec zastanowcie sie czy lepiej miec cieplutkie wygodne buty czy 'seksowne' szpilki/kliny w ktorych mozna polamac nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×