Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość optyk

czy mogę iść teraz do okulisty?

Polecane posty

Gość optyk

ostatni raz byłam 5 lat temu u okulisty. moje okulary są już tak zmasakrowane że optyk stwierdził że powinnam natychmiast zmienić oprawki (bo z tych już nie da się nic zrobić) a co za tym idzie szkła gdyż po takim długim okresie nie sprawdzania wzroku i po urodzeniu dziecka na pewno wzrok mi się pogorszył. ALE... jest problem, gdyż ponownie jestem w ciąży i wiem że w tym czasie znowu może zajść jakaś zmiana w moim "widzeniu" oraz ponownie powrócić po urodzeniu do normy z przed ciąży. tylko że ja nie będę teraz rodzić sn lecz czeka mnie cc. w takim razie wysiłku nie będzie bo przecież ból nie ma nic do wzroku. boję się że moje okulary nie dotrwają do porodu i że będę zmuszona je zmienić w najbliższym czasie ale czy to będzie się opłacać czy po porodzie nie będę musiała znowu je zmieniać. na pewno jak mi obecne okulary się "rozlecą" to nie dam rady bez nich żyć gdyż mam dużą wadę. miałyście może podobny problem lub zmieniałyście szkła w czasie ciąży, jeśli tak to czy odpowiadają wam po urodzeniu dziecka, czy nie są za silne lub za słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×