Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

grube łydki -pomocy !!!

Polecane posty

Gość anim
1.Trzeba sie położyć na boku (nogi złączone razem ) 2.Jedną nogę trzymać przy ziemi a drugą unosić do góry i na dół. I taj gdzieś ze 100 na jedną nogę a potem można nawet więcej ;p/ Podobno to nie jest ćwiczenie na mięśnie tylko żeby nie mieć grubej łydki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx16
mam 168 wzrostu . łydki 34 cm w obwodzie a uda 48 .. uwazam ze mam grube łydki, co mogę zrobic aby je odchudzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanoijkdwdckfd
ja też mam grube łydki aż 38 cm w obwodzie przy wzroście 171 cm. proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalla
Moja babcia ma grube nogi, mama ma grube nogi i ja też. Rodzinnie. Myślicie, że można przełamać geny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka.
No i ja oczywiście mam ten sam problem co wy.. Rzadko co chodze w krótkich spodenkach.. Chyba że gdzieś na wakacjach, a tak po okolicy to nie. W łydkach mam 41 cm. Mam około 175 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manka.
A tak w ogólę z tego co piszecie nie jest taka tragedia. Moja koleżanka ma grubość łydek prawie taką jak ja (nawet większe) i jest bardzo popularna wśród kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx16 - mam idealne wymiary jak ty 168 i 34 w lydkach dla mnie to jakis koszmar w udach mam mniej od ciebie o wiele zawsze bylam chuda a ty nagle te lydki dla mnie jest to za duzo i brzydko wyglada przy moich poatyczkowych udach niewiem co mam robic bo boje sie ze sie bardziej rozbuduje ..kurcze ...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość equus
Witam Również mam problem z grubymi łydkami (40), ogólnie też nie jestem mega szczupła, ale nie mogę narzekać bo i tak wiele schudłam... Ale dlaczego by się z tym nie pogodzić, że nie jesteśmy idealne? To straszne kiedy piszecie, że nie założycie mini, ani legginsów ani krótkich spodenek, a tak właściwie czemu tak uważacie? Dlaczego jesteście ślepo zapatrzone w sztucznie wykreowaną chudą sylwetkę kobiety? Tak jak pisałam mam w łydce czterdziechę i chodzę w mini, w legginasach, chociaż nie powiem patrzę ze smaczkiem na chude nogi mojej przyjaciółki ... Mówię wam lepiej zaakceptujmy nasz wygląd, nie ma sensu popadać w kompleksy Jeśli czujesz się piękna to inni też cię tak spostrzegają, a jeśli komuś coś nie pasuje to on ma problem a nie wy ;P nie podoba się to niech nie patrzy Oczywiście nie myślcie, że piszę tak żeby odciągnąć was od ćwiczeń, bo nie mam takiego zamiaru po prostu chce wam powiedzieć, że przecież grube łydki/nogi nie zakazuja wam ubrać tego co chcecie A jeśli jakaś głupia, sztuczna laseczka czy też elo-casanova pomyśli sobie: "O boże jakie ona ma grube nogi, jak w ogóle mogła je odsłonić" to po co się przejmować? To świadczy o ich niskiej kulturze osobistej i tolerancji A na koniec powiem wam dlaczego piszę tą wiadomość przeglądałam artykuły na necie i rzucił mi się w oczy ten pod tytułem "GRUBE ŁYDKI to nie problem" weszłam i juz po pierwszym zdaniu mnie odrzuciło, brzmiało ono dokładnie tak: "Najgorsze spodnie to legginsy, które w twojej sytuacji będą pogwałceniem zasad dobrego smaku oraz fason kończący się nad kostką, gdyż będą zwracać uwagę na nieforemną część nogi." Pogwałcenie zasad dobrego smaku? No wybaczcie... Nam, grubołydkim zabronią chodzenia w legginsach(które baardzo lubię ) wkurzyło mnie to a że czytuję czasem wasze forum to stwierdziłam, że sie zarejestruje i wypowiem na temat łydek Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi życie jest za krótkie, żeby czegoś sobie odmawiać... Więc grubołydkie i grubonogie dziewczyny, chodźcie w czym chcecie i nie przejmujcie się Dziękuję zapewne będe odwiedzać was teraz częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234255
Zdaje się, że post powyżej widziałam również na wizażu, gdzie został skrytykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 nastka
HEY. mam 171cm wzrostu w łydkach mam 41 cm a w udach 54 cm jest to dla mnie udręka... żadych kozaków, szortów, spódnic... Mam 14 lat i to jest koszmar. PROSZĘ POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam w łydce 30cm
i zazdroszczę tym,które narzekają na swe "grube łydki" Ja mam znowu za chude i chyba większy problem z kozakami, niż wy wszystkie razem wzięte! :-O Zawsze, ale to zawsze cholewki przeobrzydliwie odstają! Koszmarnie to wygląda! Prezentuję się, jak kot w butach:-O Raz, jeden jedyny, udało mi się znaleźć świetnie dopasowane, śliczne kozaki, ale kosztowały 1800zł :-O Oczywiście, mogłam sobie o nich tylko pamarzyć:-O Wrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smuuutnaaaa
kamadziuska ja Cię proszę weź się ogarnij i nie stękaj bo masz bardzo zgrabne nogi! a łydki są proporcjonalne i ładnie wyglądają i nie masz żadnych powodów do narzekań ! dziewczyny obwód to tylko liczba liczą się proporcje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrubaŁydka
Dziewczyny, przecież mięśnie nie znikną od ćwiczeń. Chyba trzeba isę z tym pogodzić. Mogą sie nieco wymodelować łydki, ale jak są bardzo umieśnione, to nic nie da. Taka nasza "uroda":-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamrii
dziewczyny, proszę was nie załamujcie mnie! kiedy czytam, że dziewczyna o wzroście 170 ma łydki szerokości 34 cm, to się za głowę łapie- w którym miejscu te łydki są grube!!!! no przepraszam, ale chyba nie jestem w stanie tego zrozumiec, uważam, że większośc z was nie docenia tego co ma i zdecydowanie przesadza. Ja sama mam ogromny problem ze swoimi łydkami, dlatego znałazłam sie na tym forum, przy niskim wzroście mam łydki serokości 41 cm, choc ogólnie jestem bardzo szczupła, mam zgrabne uda, śliczne wcięcie w tali i ładny biust, wszystko psują łydki, które wyglądają jakby były doczepione, od jakiejś kobiety z nadwagą - dla mnie to tragedia! jestem młądą kobietą, a wstydze się rozbierac na plaży, czy wyjśc na ulicy w szortach. próbowałam chyba wszystkiego i niestety, żadnych efektów. Niewiem czy ostatecznością nie okaże ingerencja chirurga, choc nie wiem nawet czy takie zabiegi wyszczyplania łydek się przeprowadza? A i dodam, że w mojej rodzinie nie ma żadnego takiego przypadku, i mam stwierdzoną niewielką, lordozę gręgosłupa ( nawiązuje do wypowiedzi Wojciecha) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , u mnie też problem z łydkami 39 i 38 jeśli chodzi o uda to jak ubiorę ciasne dżinsy to obleci - ale za to muszą być dzwony :) jeżdżę od m-ca na stacjonarnym, staram się rozciągać ale większych efektów to ja nie widzę. Przyszedł mi do głowy natomiast pomysł z chodzeniem w obciążnikach na kostkach (takich nie dużych może po 0,5 kg) - próbował ktoś już czegoś takiego - kurcze strasznie się boję żeby mi się mięśnie nie rozrosły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help111
Moje łydki są okropne :( Jeszcze prawą mam wiekszą od lewej... Wymiary prawej : obwód 40 cm. szerokość12 cm Wymiary lewej: obwód 39cm szerokość 11 cm Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mninimka
Boże! Ludzie jakie wy macie problemy..ja mam w odwodzie łydki 39 i się nie załamuję...sory ale osoby z obwodem jak 36-38 powinny się cieszyć,a nie wpadać w doły... przyznam ,że nie najlepiej jest mieć duże łydki ,ale to jeszcze nie koniec świata...są różne ćwiczeniaitp no i tego sie trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mninimka
a i jeszce widziałam ,że niektóre z was narzekały ,że nie moga nosić spódnic..no to powiem tylko,że jeśli się założy dosć szeroką spódnicę ,to pomimo tego,że byłaby ona np do kolan to łydki nie będą wcale tak grubo wyglądać,jeszcze gdy nałoży się butki na wysokim obcasie to już w ogóle wyszczupli nóżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alll1234444
nie liczy się ile kto ma cm, tylko proporcja łydki do kolana, ogólnie jestem szczupla ,tylko te łydki mam jakies chude (33 cm) a kolana 40 cm, to dopiero jest masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livka23
Witam wszystkich! :) Gdzieś czytałam o przysiadach przy drzwiach co prawda sama nie sprawdzałam, ale chyba warto spróbować. Ćwiczenie ma wyglądać tak: stajemy na palcach przy drzwiach łapiemy je kolanami (dla równowagi można przytrzymać się również rękoma) i wykonujemy około 30 przysiadów. Ważne aby jak najwyżej wspinać się na palcach i utrzymywać tą pozycję. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Ps; Jeśli któraś z Was wypróbuje te ćwiczenie proszę o napisaniu o rezultatach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednaxd
heh xD to nic..ja mam jakies 43 cm na jednej i 45 cm na drugiej...ale nie ma na nich tluszczu tylko jest miesien..no i lipa u mnie.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udo
Czesc Dziewczyny ! Powiem Wam ze raczej za duzo sie nie da zrobic. Ja akurat mam problem z udami - uda 56 cm a lydka 29cm !!! Moge Wam polecic rozciaganie, owijanie folia i przed tym smarowanie kremem wyszczuplajacym. Powiem Wam ze 1000 razy bym wolala miec wieksze lydki niz uda. Takie zycie niestety, trzeba sie pogodzic wz tym:( Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
chciałabym miec 29 cm w łydce..marzenia scietej głowy ( a mam 35,5-36 przy wzroscie 165 cm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udo
Ah, ja tez mam 165 cm , ale ile w udzie !!! Chetnie bym oddala moje lydki za Twoje uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
no ja mam w udzie z rana 52 cm i mega cellulit a do tego małe cycki ( 85 cm w biuscie i 74 pod nim)- nie ma czego zazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarabeuszka
Też mam ten sam problem..W łydce mam 39 cm.. to strasznie duzo..mam 16 lat i wstydze sie wyjsc w spodniczce.. W wiekszosc kozakow nie wejde..bo sie nie zapne;(( Szukam jakiegos sprawdzonego sposobu..znalazlam jeden.. Trzeba obwinac nogi folia -taka jak na kanapki i intesywnie skakac przez skakanke,ponoc dobre..wyprobuje i zobacze czy beda efekty..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa teraz na rynku fajne buciki Reebok Easy Tone. Wystarczy w nich chodzić, a mięśnie łydek i pupy pracują :) Może one pomogłyby Ci wysmuklić łydki? Moja koleżanka ma takie i bardzo je sobie chwali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solair
Dziewczyny, myślę, że mogłyby nam pomóc spodnie neoprenowe i do tego jakikolwiek ruch. Spodnie mają to do siebie, że w danym miejscu jest lepsze spalanie. Ja chciałabym zgubić co nieco w ogóle od pasa w dół, bo górę mam rozmiar 34 a dół 36 i chciałabym to jakoś wyrównać. Łydki też mam w mojej opinii nie najszczuplejsze - 34 cm, ale widzę, że Wy macie poważniejsze problemy. :( Ja na szczęście schudłam ostatnio 3 kg i zeszło mi po 1-5-2 cm w łydkach i stwierdziłam, że nie jest źle.Ale i tak chciałabym mieć szczuplejsze. Uwielbiam spodnie rurki, a dostać na mnie rurki nie za szczupłe w łydkach to bardzo trudne. Podobno spodnie są skuteczne, tylko trzeba przy tym solidnie ćwiczyć, orbitrek, rower, bieganie itd. Orbitrek chyba najlepszy. Jakaś kobieta dzięki pasowi neoprenowemu zgubiła 3 cm w talii podczas gdy w innych partiach tylko po 0,5 cm, więc jak widać spalanie w danym miejscu jest lepsze. TYlko, że jeszcze nie zrobili takiego cuda na same łydki. :( Może dałoby radę obciąć takie spodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam sobie buciki Reebok Easy Tone pozwalają na modelowanie mięśni ud, łydek oraz pośladków dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologicznie podkładki balansującej, wbudowanej w podeszwę buta. Chodząc modeluje sobie łydki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×