Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka_83

grube łydki -pomocy !!!

Polecane posty

Znam dwa sposoby na łydki - schudnąć albo nie uprawiać sportu. A najlepiej obydwa naraz pewnie powiecie że to niemożliwe? A ja tak właśnie miałam. Przestałam trenować, więc jadłam dużo mniej w efekcie mięśnie zmalały, tak samo jak tkanka tłuszczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciochax
Mam 180 waga 59kg a łydki 36 i uwazam ze sa za grube. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik1986
a ja mam w łydce 51 cm!!!!!! Mam 25 lat!!! Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika1988KRK
Na moje oko z grubymi łydkami najlepiej byłoby poradzić sobie czymś, co najbardziej ćwiczy nogi, czyli rowerem. Ja od kiedy jeżdżę na Giancie zauważyłam bardzo dużą poprawę jędrności skóry i zgrabności nóg, więc warto się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afterman
ja mam 47 az w łydce i sie tym nie martwie ;D ale jestem chlopakiem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżidżij
do elammm jak robiłaś te ćwiczenia? Jakiś czas temu próbowałam to nawet efekty były choć mało zauważalne może źle robiłam i za mało powtórzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EVENT TYLKO DLA KOBIET
Event tylko dla kobiet 2.09.2011 w Poznaniu z wieloma atrakcjami przez ponad 5h. Prowadzący Event Conrado Moreno Dwa pokazy mody jednej z najzdolniejszych projektantek mody Elwiry Horosz Modelkami będą finalistki Miss Polonia 2011 Gość Specjalny dr Andrzej Sankowski z wykładem "Bezpieczeństwo w medycynie piękna" Pokaz spektakularnych zabiegów wykona lek med Krzysztof Łuksza z Kliniki Piękna Biogenica w Poznaniu Pokaz Krav Magi " Pani się broni " Agnieszka Sankowska oraz Jarosław Rogowski Pokaz bielizny KINGA Imprezę uświetni wspaniały wielki tort Cukierni Kandulski w Poznaniu Całą imprezę ochrania Agnencja Ochrony BEST z Poznania W loterii wizytówkowej do wygrania m.in wczasy dla dwóch osób na wyspy kanaryjskie przez Biuro Podrózy ITAKA Teatr Wielki w Poznaniu jest naszym patronem pod egidą akcji KOBIETA ROKU 2011 Salon ALCHEMIK czesze nasze modelki do pokazu dzięki uprzejmości właściciela. Każda z Pań uczestnicząca w Evencie dostanie torbę z wieloma suwenirami oraz książką dr Andrzeja Sankowskiego ! Wiele cennych nagród, rabatów ....to jedne z wielu niespodzianek czekających na nasze Panie Serdecznie zapraszamy Panie z Poznania i wielkopolski !!! ZAPISY NA poznan@womanbusiness.pl www.womanbusiness.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati1982
Dziewczyny! zmagam sie z problemem mega łydy od lat(43cm) i z wszystkich moich badań i doświadczeń wynika: - rower buduje miesien = zwieksza obwód - nie ma "cwiczen" na lydke to bardzo specyficzny obszar jedyne co pozostaje to rozciaganie zeby miesien wyciagac czy streching i pilates jak najbardziej - wszystkie cwiczenia na półpalcach czy obciąganie palców tylko powiekszaja - masaze , zawsze dobre na kondycje skóry, ale jeżeli tak jak ja masz problem z odkładaniem sie tkanki tłuszczowej na gigantycznym i tak mięśniu wyrzucone pieniądze - zrobiłam nawet kilka lat temu liposukcje co sprawiło ze tam gdzie wtedy mi wyssało nie odrasta za to odkłada sie po drugiej stronie wiec dupa a najlepsze jest to ze tak na prawde nikt poza nami tego nie widzi.. dopoki mu nie powiemy ze uwazamy nasze lydki za gigantyczne.. oczywiscie ze proporcje sa wazne ale chyba najważniejsze jest to jak sie nosimy i jakim ladunkiem pewnosci siebie emanujemy. Ja sie juz nie obcinam i latam w spodnicach i sukienkach nawet na plaskim czasem.. pewnie nigdy nie kupie sobie kozaków ale nie mozna miec wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydydosciecia
Ja mam 46cm w kazdej. Teraz jak przytylam chyba z 20kg. Wczesniej byly po 41cm, przy wzroscie 160. Nienawidze swoich nog. Jestem po trzydziestce i mam dosyc cierpienia w wiecznie dlugich szatach... Kozakow nie nosilam nigdy w zyciu. Po prostu sie w zadne nie wciskam. Tluszczu jest tam troche ale nie jest dostatecznie by moje lydy doszly do stanu normy czyli jakies 36cm ( wiec baby prosze tu nie jeczec jak macie 36-7 cm i szalejecie!!!!) Znalazlam juz chirurga ktory po konsultacji przez internet zgodzil sie operowac ale cena to 6000 dolarow plus przelot do Korei. Tam operacje wycinania czesci miesnia sa bardzo popularne. Mozecie sobie zobaczyc tutaj: http://drpark.co.kr/eng/info04.htm Pozrawiam i powodzenia, ps. Na moje lydy zadne cwiczenia nie dzialaly. Moze 1cm wahania max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydydosciecia
Jeszcze chcialam dodac NIE ROBCIE LIPO na lydkach. Polazilam po forum USA i UK gdzie te procedury sa bardziej popularne i to jest bardzo ciezkie miejsce do odsysania i niewielka ilosc tluszczyku by pokryc bledy lekarza. Wielu z nich nie ma zdolnosci manualnych i wyobrazni by artystycznie wyrzezbic lydki. Pozostaja grudy i zlobienia na lydkach. Ohyda, nie moge teraz znalezc linku do zdjec ale naprawde uwazajcie jak sie na to decydujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydzia
A ten lekarz z Korei umie po polsku i jaki jest koszt i czas zabiegu? Czy efekt jest trwały? Na czym polega zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydydosciecia
Lydzia: koszt zabiegu od 5-6.5 tysiaca dolarow USD. Plus przelot i hotel etc dodatkowo. Lekarz NIE mowi po polsku ale mowi plynnie po angielsku. Wycinany jest miesien z lydki poprzez 2cm naciecie w zgieciu kolana ( z tylu) nic nie widac po zagojeniu. Dodatkowo odsysa tkanke tluszczowa z okolicy kostki. Czasem liposukcja jest koniecza dla lepszego efektu, czasem nie. Operacje na dzien dzisiejszy sa przeprowadzane w Stanach i Korei tylko, z tym ze ten chirurg z Korei ma za soba ponad 500 takich zabiegow i w tym sie specjalizuje. Zabieg jest "na zawsze" , miesien po wycieciu nie odrasta jak tkanka po liposukcji na drugiej stronie lydki.... Operacja nie jest dla osob ktorzy zawodowo uzywaja swoich nozek!! Czyli tancerki i sportowcy odpadaja, miesien jest oslabiony po wycieciu przez okres paru miesiecy. Rozmawialam z pacjentem ktory sie temu zabiegowi poddal i napisal ze po 6-ciu miesiacach od zabiegu nie widzi roznicy w mozliwosciach miesni lydki przed i po. Usunieto mu 70 procent miesnia i 6 cm w obwodzie. Sa jeszcze inne metody jak na przyklad botox do lydki ale z uwagi na wielkosc miesnia ilosc tej trucizny jest "zabojcza" ( nie doslownie zabojcza oczywiscie...) plus bardzo kosztowne i trzeba ponawiac zastrzyki co 6 miesiecy. Kolejna opcja chirurgiczna jest nacinanie nerwow czyli miesien brzuchaty obumiera i sie kurczy, tez mi nie odpowiada poniewac funkcje zostaja przejete przez miesnie boczne ( plaszkowate) i te z kolei sie rozrastaja okrutnie. Widzialam na zdjeciach wyglada paskudnie. Nie mozna rowniez przewidziec ile lydka traci mocy wiec bardzo ryzykowne. Wole grube lydy bez wozka inwalidzkiego. Na razie zbieram kase i sie zaczynam odchudzac HCG bo szybko, mam nadzieje ze na wakacje przyszlego roku moje nozki beda duzo szczuplejsze. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydzia
A HCG to jakaś dieta? Napisz proszę o co chodzi, bo chętnie bym się dowiedziała. Ja mam problem z nogami, bo mam żylaki i nie wiem, czy jak poszłabym najpierw na ich usunięcie laserowe do chirurga kwalifikowałabym się do dra z Korei :( Czy ten koszt zabiegu/w Korei/, który podałaś to jest koszt za jedną, czy dwie nogi? Zaciekawiła mnie metoda botoksowa. Chyba jest mniej inwazyjna niż usuwanie mięśni. Czy w Polsce jest stosowana i jakie są koszta? Czy jest efektywna? Najlepiej jakby ktoś był tak dobry i podał namiary stron internetowych z informacjami o sprawdzonych miejscach, gdzie są wykonywane takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydzia
Wyobraź sobie, że nie ćwiczę i nic się nie dzieje. Jest źle i chyba tylko operacja czy jakiś podobny zabieg może zadziała :( Puchną te nogi aż się odechciewa wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydydosciecia
Do Lydzia: Hej, rozpisywac sie tutaj o dietach chyba nie wolno bo to jest forum lydkowe ale podam ci link po polsku: http://dietahcg.cba.pl/ W Polsce ta dieta jest bardzo malo znana, zaczynam jutro i bede opisywac na forum dieta.pl wiec zajrzyj. Wracajac do lydek to zylaki nie naleza do przeciwskazan wycinania miesnia. Nie wiem czy botox sie w Polsce wykonuje, bo juz tu nie mieszkam od prawie 20 lat. Moze poszukaj botox na lydki czy cos takiego w google. W Europie zach i USA sie od tego odchodzi i wykonuje sie tych zabiegow coraz mniej. Za drogie i krotkotrwale. Operacja usuwania miesnia jest bardzo malo ryzykowna, praktycznie bez komplikacji i szybko sie goi. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lydydosciecia
Jeszcze przegapilam jedno pytanie: 6tys USD to za dwie lydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydzia
Dzięki za dietę. Na pewno spróbuję za niedługo. Szkoda, że w Polsce nikt nie może mi pomóc, nawet lekarz chirurg powiedział, że na puchnięcie niby tylko ruch pomoże, ale jakoś nie pomaga :( Mnie by wystarczyło, żeby łydki były węższe o 2 cm chociaż i żeby nie puchły :( Od rana do wieczora 2 cm mi te łydki puchną i chyba to jest największy dla mnie problem. Zna ktoś jakieś sposoby na tą dolegliwość? Biorę tabletki Aqua Femin niby odwadniające, ale jakoś nie dostrzegam rezultatów, chyba na mnie nie działają :( Załamana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
a próbowałaś masaży np drenaż albo modeling? masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łydzia
ale żylaki są chyba przeciwskazaniem z tego, co wiem :( Może ktoś zna jakieś inne środki, sposoby itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemakeup
do lydydosciecia czy mogłabyś się ze mną skontaktować na maila: ilovemakeup@gazeta.pl bo też zastanawiałam się nad tym zabiegiem w Korei, może jakoś razem byśmy się wybrały, ja czytałam na forach, że jedną kobietę to po trzech miesiącach od zabiegu jeszcze bolały łydki a poza tym też mówiła że ma drobne nierówności na skórze, chociaż ogólnie była zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskim okiem
Dziewczyny! Nie centymetry decydują o zgrabności nóg. Są dwa czynniki: -pierwszy to oczywiście proporcja do reszty ciała -drugi powinien być dla Was ważniejszy i łatwiejszy do zaobserwowania i ewentualnego skorygowania-chodzi o to, czy łydka się zwęża wyraźnie w kostce, czy też ma podobną grubość na całej długości. Jesli jest wyćwiczona i zwęża się, to nawet 40cm w szerokim miejscu jest naprawde sexi. A swoją drogą obcasy wysmuklają kształt łydki, więc... do dzieła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula88
Ja mam w łydkach 38 cm jednak mimo tego nie odmawiam sobie chodzenia w krótkich spodenkach i miniówce. W sumie to nie są aż tak grube. W przeszłości miałam łydki 43 cm. pomogły mi ćwiczenia Calatenis które sa oparte głównie na rozciaganiu. Do tego starałam się nie objadać i wyczekany efekt nadszedł ale trzeba długo ćwiczyć nie wystarczy miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssyla
Czesc, ja mam 160cm i mam lydki 43cm. Ogolnie jestem szczupla tylko te lydki, moja mama tez ma ten problem i moja babcia tez czy to jest genetyczne, co zrobic zeby byl jakis efekt, dobry i sprawdzony sposob? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biglyda
Mam ten sam problem.... Też mam ogropne łydki.... jednak znalazłam pewien sposób, aby je optycznie zmniejszyć Jeżeli masz zgrabne uda to załóż krótką spódniczkę i wysokie buty:) Sposób sprawdzony.;) +jeżeli łydki rozrastają się od jazdy rowerem to trudno- ale z roweru nie rezygnuję.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liposukcjaaaaa
dziewczyny ja robiłam liposukcje łydek w marcu minie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tensamproblem
I co? jak efekt? Ja mam 41 cm w łydce:/ chyba skusiłabym się na wycinke mięśnia. Słyszałam,że w klinice w Niemczech to robią, ktoś był? słyszał? Mam 20 lat i jestem załamana:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja mam 41 cm w łydce:/ chyba skusiłabym się na wycinke mięśnia." nie wierze, ze ludzie moga miec az tak posrane w glowie...kroic zdrowa noge aby wyszczuplic???? swiat sie niebawem skonczy bo glupota ludzka osiaga juz poziom krytyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka dni temu ostrzyknęłam sobie miesien zewnetrzny lydki botoxem teraz czekam na efekty. ponoc po miesiacu bedzie juz widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×