Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentkaaaa

pracuje ktoś na BP???

Polecane posty

Gość studentkaaaa

Jaka atmosfera?? Zarobki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaa
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agappe
też jestem ciekawa... zatem podnoszę.... piszcie coś proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaa
halo??????????? nie wierze ze nikt nie pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaa
Stacja paliw BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolie-pitt
JA JESTEM ORLICĄ Z ORLENU:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz pracowal, praca marna-nawet bardzo, bo bez premi bistro i innych dostałby na reke 700zl, a z premiami 900/1000, zapieprzac trzeba ostro po 12h, oprocz tego ze obslugujesz klientow, to musisz sie ladnie usmiechac, jestes kontrolowana, moj maz dostal nagane za to ze nie powiedzial \"do widzenia\" klientowi.... ale czasem wpadnie dodatkowa kasa-bo klient zgubi albo da za duzo:) to chyba jedyny plus tej pracy:) dobrze ze juz tam nie robi... jesli masz mozliwosc nie pakuj sie tam... pozdrawiam vanilla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że gdzie
może z Bytomiem ci się pomyliło ? Sosnowiec to Zagłębie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam, bo mam kolegę, który ma córke Liwię i zdaje się, że tez pracował na BP. Ale to na drugim końcu Polski było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w Bytomiu a w Sosnowcu! Sosnowiec jest w woj. śląskim alia111 Liwia to bardzo zadko spotykane imie:) fajnie jest wiedziec ze kogos corka tez ma tak na imie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój kolega ze studiów (studiowalismy historię). Imię miało być historyczne, związane ze starożytnoscią. No to jest. Dodam tylko, że on miał bardziej dziwaczne pomysły, ale wybilismy mu je z głowy :). Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuu ale sciema vanilkowe
ee vanilkowe niebo chyba sciemniasz:) ja pracowalam w stacji BP i zarobki byly ok. to byla stacja w warszawie. zarabialam okolo 1500 zl plus premie pieniadze na imprezy , i nie narzekalam chociaz tez pracowalam po 12 h i czesto mialam zmiany nocne. kontrola jet bo musza byc zachowane standart Unii. ja mialam super ekipe i gdyby nie to ze sie wyprowadzilam to pracowalabym dalej:) pozdrawiam z londynu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 brutto czy netto
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze napisałes \"to byla stacja w warszawie\" chyba nie bedziesz porownywal zarobkow Sosnowca z Warszawą...? j/w napisalam stacja miesila sie w Sosnowcu, mala stacja przy drodze, ekipe maz tez mial fajna,ale ekipa to nie wszystko-prawda? poza tym zapiprz po 12h, mycie kibli po tym jak jakis tirowiec sie tam wysr...., mycie calej stacji. wszystkich regałow, WSZYSTIEGO co 3 dni, do tego bistro, wypiekanie ciasteczek itp...przy tym usmiech na buzi od rana do wieczora bo \"klient nasz pan\", ne wazne ze ktos ma swoje problemy, zly dzien itp-masz sie usmiechac i byc milym. no fajna praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShellSiet
ja robiłem na shellu i też miałem przesr...ne za 650zł - 200zł na dojazdy musiałem tam marznąć i wysłuchiwać uwag kierownika, przeważnie o byle co się czepiał, a jak przyjeżdżał kierownik regionalny to już wogóle było przechlapane, ja robiłem na placu i mam nadzieje że już nigdy nie będę musiał pracować na żadnej stacji, tylko że jestem bez pracy i niedaj Boże żebym musiał znowu iść na jakąś stacje Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ah jak szkoda
szkoda vanilkowe niebo ze twoj maz sie nie uczyl i teraz musi zapier.... w jakiejs stacji benzynowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez komentarza to zostawie.... szkoda ze malo wiesz o tym jakie moj maz ma wyksztalcenie.... a jak nie wiesz..to nie pisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminekojejeee
ma wyksztalcenie..... i z TAKIM WYKSZTALCENIEM tyra w stacji benzynowej nie badz smieszna. widzocznie albo jest kiepskim specjalista albo ma wyksztalcenie zawodowe;) heheheh to tez wyksztalcenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty nie umiesz czytac, wiec chyba twoje wykszatlcenie ma wiele do zyczenie... \"moj maz pracowal\" PRACOWAŁ-czyli czas przeszly! chociaz moze nie wiesz co to czas przeszły... jesli chodzi o scisłosc to teraz jest operatorem w Saint-Gobain SEKURIT ale ty chyba nawet nie wiesz co to jest... umiesz tylko glupio odpisac na czyjes posty... pogratulowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja ja ten sam
ale wczesniej myl kible:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×