Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

a ty Korniczku myslisz:> ze mi tak zalezy zebyscie tu byli;) ja sobie innych KOLEGOW znajde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niech chlopy nie wiedza ze mi tak zalezy;) (a przeciez wiadomo ze i Kornikcza i Romka bardzo lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech......Korniś się obraził.....:(::(:( Jest mi tak źle....pocieszcie mnie...Kasiu...jesteś w tym dobra:P...oto cała historia: moja wielka miłosć - Kornik Drzewny....odszedł.....co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo dobraaaa... droga Olu:) nie powinnas sie martwic;) faceci zawsze wracaja:) nawet jak sie wczesniej obraza:) a Ty chyba Kornikowi nic zlego nie zrobilas;) wiec nie masz sie czym martwic:) twoja Katasta;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Katasiu....Twój list bardzo mnie poruszył....poczułam się tak dalece pocieszona, że ...po prostu przestałam szlochać we wlasny rekaw:) Kornik wróci....do potrzebuje drewna...a tylko ja potrafię gotować pomidorową na trocinach:P Masz rację.....muszę wierzyć i być silną;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No.....nie ma jak w domu, co nie?;) Szkoda....że same w kuchni siedzimy.....przydałby się jakiś pan do napalenia w kominku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z toba:) tylko z facetami ktorzy maja o sobie kiepskie mniemanie:) i cokolwiek im napiszesz to i tak sie nie zgodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulciu---> chodziło o dziwnych kolegów z forum...ktorzy słowo \"kompleks" rozdmuchali do granic nadęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee wszystko mi się dzisiaj sypie... to chyba przez tego czarnego kota który przebiegł mi drogę.. najpierw nie było prądu, teraz net raz chodzi raz nie... ide spać :P mam dość dobrej nocki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tu dziś taka posucha?:D Wszyscy w kościele?....poza Tobą Kasiu bo Ty to wiem, że nie ;) Cześć robaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×