Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Kornik, nie badz taki beeee ... powiedz jak masz na imie, czego uczysz, rozmiar buta i kołnierzyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och....jakże mi smutno.....dusza rozdarta...serce zranione....umysł w rozsypce...chyba napiszę wiersz....Korniku...ocal swiat przed mym talentem:P Powiedz czego uczysz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Korniczku:) dobrze ci idzie:) to nie takie trudne;) odpowiedz na reszte pytan bo dostaniesz jedynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu!!!!!!!!!!!!!!!!! tak ciezko bylo???? bolało???? (a ja mam slabosc do Marcinow;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niee;) ja tam sie nie wtracam miedzy wódke a zakaske;) ja sie strasznie ciesze waszym szczesciem i mam nadzieje ze bedzicie zyli długo i szczesliwiue:) i w koncu CIOCIA zostane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och.....twierdzisz, że jestem urocza?;) [ wiem, że krokieciki wyglądają na spalone.....ale jak się zdrapie pierwszą warstwę...to smakują jak z ogniska:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już i tak dużo powiedziałem :) w sumie to nic ciekawego w mym życiu się nie dzieje... ogólnie to nie mam na nic czasu, praca dom i tak w kółko :) zmęczony już jestem... dobrze że Bóg wymyślił niedziele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×