Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

właśnie wróciłem z dyskoteki... ja już się chyba na tego typu imprezy nie nadaje... tym razem byłem obserwatorem... jakie wnioski ? np. każda potfora ma swojego amatora... pustota dzieciaków, bo jak inaczej można nazwać beznadziejne zachowanie 15-16 latek... porażka... znalezienie wartościowej kobiety- mision imposible :)) jeśli ta młodzież ma rządzić światem to ja wysiadam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi...Kasiu-->jak tak sobie to wszystko czytam to jednak miałaś rację....powariowałyśmy:P Korniś---> a ja byłam dwa razy w życiu....za pierwszym razem...tak gdzieś po godzinie... mocno rozczarowane...postanowiłyśmy z kumpelą zlokalizować jakiś \"cichy\" kąt, żeby przetrwać do 5 - tej...kiedy to miał po nas przybyć transport powrotny....bo to nie był jeszcze czas komórek:D No i siedziałyśmy tam grzecznie...przykryte własnymi kurtkami...wyzywają na czym świat stoi...hihihi...A za drugim razem....to już na koniec liceum....wrażenia dokładnie tak samo mroczne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm 2 razy w życiu? hmm ja jeszcze czasem lubię trochę poskakać... stare kości rozruszać :) ale wczoraj nie miałem na to totalie ochoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu ale sie narobilam;) miala (za przeproszeniem) kupe poczty do zrobienia a polowa do odeslania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys byl taki nierozgarniety jak wielu klientow naszej firmy to pewnie bym wyslala;) bo jak ktos ma umowe i zalacznik do podpisania to czemu nie podpisac tylko zalacznika wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia--> ale przynajmniej coś robisz...ja mam stertę rzeczy do przeczytania.....a popijam herbatkę i oddaję się wirtualnej ludyczności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ogólnie to też witam wszystkich ;) ja na szczęscie mam dziś wolny dzień... nie ma jak poniedziałki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...widzę, że wprawdzie kwiat.... naszego tematu niby obecny...ale coś mało tu kreatywnie:P Ja niestety zapoznaję się z mechanizmami wpływu społecznego...strzeżcie sięP:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×