Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Kornis;-) faceci sa najlepszymi kucharzami;-) potrafią tak cudnie gotowac:-) czuję że ty też masz taki talent:-) jestes na pewno najlepszym kucharzem na całym podkarpaciu ... ee gdzie tam, w całej Polsce ...eeee nieee, na swiecie;-) co ja gadam?? w całym wszechswiecie!!!!!!!!!!!! ufff Korniś, twoje spagetti to po prostu mistrzostwo swiata .. tzn tak mysle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark babyy
hm...goraca dyskusja yummy yummy podzrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie sie skonczyla bo Korniś poszedl spac:-P ale tak porzucil mnie ze nawet sie nie spodziwalam;-) ehhh facet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark babyy
napewno bez cieplego slowa na dobranoc nieposzedlby ;) jestem tego pewna pozdrowki;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik, masz gorączke??? może się zle czujesz i bredzisz;-) znowu przyznajesz mi racje:-D ale w czym??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piątek weekendu początek... ;) wstawać dzieciaki !!!! hej hej hej sokoły... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo juz poniedzialek, ale ten czas szybko leci ...;-) a ja jestem sobie sama w domu ... jutro szef wyjezdza więc w pracy tez luzik ... żyć nie umierać ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 dni i będzie można złapać oddech...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc sama przyjdzie nie proszona...jesli na sile chce ktos znalezc druga polowke to nie znajdzie...na pewno nie mysl Kasia tyle o tym...poprostu zyj...a czas na pewno pozwoli Ci jeszcze na prawdziwe szczescie pamietaj ze dla kazdego jest kawalek nieba na ziemi \"druga polowka\" Czasami warto pomoc szczesciu ale z ta pomoca nie przesadzaj....Znajdzie sie taki na pewno..ja sama nie mam faceta ale jakos nie staram sie szukac kogos na sile..jestem juz 9miesiecy sama i nie ukrywam ze poznalabym kogos..FAJNEGO :p w moim mniemaniu... heeh ale na sile nikogo nie szukam naprawde nie warto..pozdrawiam i mam nadzieje ze kazdy z Was odnajdzie w tym szarym swiecie skrawek swojego nieba...skrawek szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co??? Walentynki a ja znowu sama ehhhh;-) ale dodtslam wczoraj niespdoznianke od pana K ...;-) Wszyscy wiedzą od kogo;-) Pozdrawiam wszystkich samotnych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walentynkowe buziaczki dla mieszkańców i gości tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co i wy dziewczęta popieracie ten durny dzień ? :P ehh ta dzisiejsza młodzież... Kasiu jaki pan K... ? KSTAŃCZYK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś nam wycina forum, kawałek, po kawałku;-) było 118 stron nasszych wypocin a teraz mamy ich tylko 117;-) kiedyś juz tak bylo, ale mysłalam ze mi sie przewidzialo;-) a jednak nie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"milosc sama przyjdzie nie proszona\" pieprzenie kotka przy pomocy mlotka. Niektorzy maja szczescie, ze wyjda do sklepu i juz kogos poznaja. Ale tacy są w mniejszosci. Inni musza sie starac i probowac. Bo co powiesz, jak milosc przyjdzie w wieku 40 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie:-) malo kto ma takie szczescie:-) a ja nie mam nawet wtedy kiedy próbuje bo faceci uciekaja juz po jednym spotkaniu:-) ot, taka refleksja ostatnich dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×