Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość Ona_30
a nie uwazasz ze taka dziewica po 30-tce to niezdolna do zycia kobieta?? nieprzystosowanan?? jakas ułomna??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż...miałam profesorke od matematyki w liceum, starą pannę, która jest czysta jak łza:) trochę dziwna była. Ale jak dla mnie to nie robi żadnej różnicy. Każdy musi dojrzec. A panom łatwiej niż kobietom przejśc ten pierwszy krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
no wlasnie, moze sa bardziej sfrustrowane, niezadowolone z zycia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sie do czego spieszyć... łatwiej nie łatwiej... to jest poważna decyzja ;) a niepoważne potraktowanie jej nie popłaca... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
panowie, a czy to prawda ze nastapila moda na dziewice?? czy to prawda ze kazdy facet marzy o tym zeby jego zona byla czysta?? Kornik, jak to jest z toba???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moda na dziewice hmm pierwsze słyszę... jaka ja to widzę ? naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
chyba malo jest takich facetow jednak ktorym to nie przeszkadza:-) a do czego zmierzam??? mam 30 lat i z powodu dziewictwa zostalam kiedys wysmiana:-) olalam to ale zastanawiam sie jak inni do tego podchodza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało nie mało... jest wielu co tak sądzi :) a czy facet prawiczek 30 letni jest przegrany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
z facetem to jest troszke inaczej bo po nim nie widac ze prawiczek:-) a u kobiety zazwyczaj sie wyda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
Dzieki Kornik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kornik to wyjatkowy facet i jeden w swoim rodzaju;-) zostaje nam wierzyc ze wiecej Kornikow jest na swiecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszku, jak mam ci sie odzwdzieczyć za to ze zwrociles sie bezpośrednio do mnie ... ze zauwazyles moja osobe ... jestem twoja wielka fanka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że nie przesadzam, bo można się o tym przekonac nawet jadąc tramwajem w godzinach szczytu. Sytuacja: kobieta samotnie siedząca, jakiś gościu podbija z kolegami i zaczynają jej wyrywac torebkę. Nikt w tramwaju nie reaguje mimo, że ludzi jest bardzo dużo. Jeżeli chodzi o wyśmiewanie się z innych to też jest bardzo powszechne zjawisko. Pewna grupa pań w beretach:) zaczęła ostatnio zwracac mi uwagę, że wyglądam nieodpowiednio - mam dredy więc spotykam się z nietolerancją dzień w dzień. Ale sprawdza się, że im więcej tym pewniej można się przyczepic. A tymczasem dobranoc państwu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello masz racje ale więcej wiary w ludzi... pomimo nietolerancji, chamstwa, nieludzkich zachowań... a to że masz dredy ? kolejna sprawa a co to ma do człowieka? ;) ale ludzie uwielbiają oceniać na podstawie wyglądu i innych gadżetów... spokojnych snów stello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całkowicie zgadzam się ze wszystkimi postami na stronach 3,12,23,27,32,37,45,47,51,56,64,73,77,86,88,91,111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, i nawet pamiętam ile stron ma temat :P dziewczyny też jestem wolny, w zasadzie bardziej wolny niż szybki, niestety za młody dla Was ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie... a czy wiek ma tu aż tak wielkie znaczenie ;) nie sądzę :) Katasia w sumie wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×