Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Co to wogóle za powiedzenie -Szukaj w swojej lidze- Ja w swojej lidze to mogę na dzień dzisiejszy szukać pracy. Nie będę przecież odrazu prezesem. Ani nawet dyrektorem ani też kierownikiem, nawet szefem zmiany. Ale powoli do przodu. Dziewczynę jednak chcę mieć Piękną, Cudowną, Wspaniałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóż działalność i będziesz... każdym z ww... ;) jeśli to będzie ta jedyna to nawet poczekam do czasu domu seniora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym wy w ogole dyskutujecie?? Kazdy szuka kogos wyjatkowego, kogos z kim bedzie mu dobrze, kogo pokocha:-) i chyba to nie ulega zadnej watpliwosci:-) i kazdy ma nadzieje ze nastapi to szybciej niz pozniej (np w domu starcow;-) --> chociaz to moze byc piekne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez wiesz ze ja nie lubie piwa;-P zreszta jak ty pojedziesz to juz i tak nie wrocisz;-) jak to masz w zwyczaju:-P wiec bym sie nie doczekala;-) i uwazaj zeby ci nikt na parkingu drogi nie zajechal;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nie lubisz piwa ? nie wiedzielem :P i co jak Ci teraz maleńka ? właśnie że wróciłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pod wrażeniem;-) bo nawet całkiem szybko;-) a ja za piwem nie przepadam, co dla pewnego pana D to wieeelka wada:-) może stad moje problemy z nim;-) musiałabym sie nauczyć pic piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem że powinien się golić dwa razy w tygodniu a nie raz jak dotychczas. Tylko nie wiem w które dni. Może w czwartki i poniedziałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię być całkiem ogolony. Najlepiej jest po 3, 4 dniach I do fryzjera powinienem pójść a czasu brak Dopiero za tydzień. Ja się nie strzygę (to znaczy nie "się" tylko fryzjerka) i tak zbyt krótko a nie byłem już prawie 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
Dobry wieczór:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona_30
A co jest nie tak Kornik?? jakies problemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka sie mnie czepia i jakaś niedobra sie zrobiła ! ;) hmm może nowy topic pod tytułem jak przechodzisz czas przed okresowy... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×