Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

a może po prostu nie mógł wytrzymać Twojego ciągłego poprawiania ;) też bym myknął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie kocha to sie wytrzymuje nie takie góry:) łatwiej było myknąć miewał juz koszmary sniło mu sie, ze kts czysci mu konto:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja szukałam i znalazłam romantyka:) nie rozumie tylko czemu mnie mierzył miarką alkową, czemu mierzył mnie tak niesprawiedliwie...:( Czemu nigdy nie uzbierał strokrotke..taki leniwiec -olewsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A golisz sie:P? Tobie tak ładnie z brodą i kłosami, podkreslały twojameskosc:P czekam na brzytwe do alkowej, czemu tylko ja obrywam ostrzem a jej na sucho idzie wsjo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz pojęcia, romantyk jest bezwzględny w swych czynach... i nie patrzy na kasę... ;) dla ukochanej jest w stanie poświęcić wszystko więc Ty mi tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec Ty mi tu.. co chciałes rzec:P nie dokazuj Miła nie dokazuj:P? ihihi :P Uwielbiam jak tak do mnie mowisz i zawsze widze twe kłosy i oczy radosne i ten lekki sumiech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ukochanje poswieci wszystko:) To rzuc robote i poswiec Jeden dzien:P ( Ty nawet w weekedny pracujesz:P) zrobisz to :P? mnie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki z tego morał, że oczytany z Ciebie facet i lubisz grechute:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukochanej brak więc i poświęceń brak, no i romantyk ze mnie jak z koziej dupy dvd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy śmiech na noc jest wskazany;-) ale mnie boli brzuch jak to czytam;-) Tami jesteś jakaś dziwna;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grechuta nie, Ty tak:) Ja lubie piosenke cos tam leci, nie wiem popraw mnie znasz wsjo teksty na pamiec itrygujące;) a niedziele niedziela beedzie dla nas a po niej sobota a po niej sobota:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, to ja już nie przeszkadzam w tej romantycznej wymianie zdań;-) dobranoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i zawsze mozna tę tajemnicę wyjawić tak do uszka;) Dobranoc:) 👄 wykonczysz mnie!:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uszka? nie dziękuje... wykańczanie to nie moja branża ;) no przecież tylko piszemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×