Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Faith Hope Glory ............. ja jestem cierpliwy :) a czy ty leczysz na kafe swoje kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako szefowa chcialam powiadomić że jutro mija rok kiedy miałam wielki kryzys i zwatpienie w facetow;-) i załozyłam ten topik;-) w sumie za wiele sie nie zmienilo:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoczek... :D sto lat sto lat ! :D rok... ale ten czas leci ;) co nie maleńka ? ;) no to Twoje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo ale fajny roczek był;-) zwłaszcza jak pełnia przychodziła;-) a teraz idę świętować z Korniskiem w samotności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha;-) juz mamy roczek i umiemy chodzić;-) Korniś sie troszkę przewraca ale jak sie chwyci mojej spódniczki to jakoś idzie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m01
ja mam ten sam problem, jestem uważana za świetną kumpelę ale nie mam faceta.... Jestem lubiana i nieskromnie powiem że wiem o tym ale nie mogę znaleźć partnera na stałe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten topik ma rok pamiętam jak dziś jak na niego wszedłem po raz pierwszy nie ma niestety moich wpisów z tamtego okresu bo kazałem je wszystkie skasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuje dziękuje :D roczek i po roczku ;) już drugi leci ;) ale ten czas leci... ;) a MY prawie bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toż to lata całe....cześć dzieciaki :D Zaraz...zaraz...ja tu chyba byłam najmłodsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe nie wierze;-) Olaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! czyżbys obiecała mi ze cześciej bedziesz sie do nas odzywac?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik ma rok i troszkę a ja z Kornisiem znamy sie OSOBIŚCIE dokładnie 2 dni;-) yyyyeeeaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ale on fajny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Kornik to taki Przystojniak ze hoho ;-) Choo Korniś do Zielonki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co ? olać te centymetry... phiii ;) a te oczyyy.... ;) mmmm... cudne... leeeeeeeeeeeccceeeeeeeeeee... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek!! Stanczyk!!!! gdybyscie nie wierzyli to mamy niezbite dowody;-) Kornis ma siniaki;-) ale nie pytajcie skąd;-P i gdzie hihihihiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu piękne są tylko chwileeee.... ;) a później bęc i przychodzi szara rzeczywistość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała sobą
Katasia:) :P a ja myślałam, że wy już dzieci diełacie:) Małe Kornisie:P Miały być i coo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, nie da rady;-) ja mam depresje, Kornik nie ma czasu więc z dzieci nici;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała sobą
na depresję najlepszy lek- Ukochany, rozmowa z Nim, spacerki:) A Korniś niech się wezmie za dielanie dzieci:P a nie wziął się za zarobek na nie:P Nie ta kolejność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×