Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość nadal jest afera
satinelle mój stres w centrum handlowym polega na tym, że widzę jakiś towar na półce w promocji , biorę do koszyka i kiedy podchodzę do kasy to okazuje się że cena tego towaru jest wyższa , niż cena promocyjna , wtedy mam kompleks , czy wejść jeszcze raz do tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
spi burek smaczne !! to co może jakies pytanka ?! czy w jakieś skojarzenia pogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle wszystko Ciebie dziwiło na lotnisku , czyli co konkretnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolores85
Wiecie co ja zawsze bylam przeciwniczka zaiwerania znajomosci przez neta...do czasu kiedy poznalam swego chlopaka:)kiedys zagadall do mnie na gg ale nie zaczal tępą rozmowa typu skond klikasz lub skat klikarz:P poprostu zapytal sie o to gdzie znajduje sie uczelnia w moim miescie bo chce tam sie dostac a nie jest stad:)i tak zaczela sie nasz pogawedka rozmawialismy chyba z 3 miesiace ja na poczatku wogole nie bralam takiej opcji ze moglabym sie z kims umowic w ciemno przez internet( w koncu moglby sie okazac 50latkiem z obwislym brzuchem) ale w koncu jakos mnie przekonal po 3 miesiacach rozmow przez tel igg umowilam sie i...od tamtego wieczoru odmienilo sie moje zycie:)jestesmy ze soba juz od 3 lat:)Sprawil ze zaczelam patrzec na swiat bardziej pozytywnie(zawsze bylam raczej pesymistka)Jest o wiele inny niz moi dawni faceci poznani na zywo( puby lub imprezki a nawet chlopak z kolka tanecznego hehe porazka moja:P) nie powiem ze przekonalam sie do zaiwrania znajomosci przez neta bo moim kolezankom wiele razy sie nie powiodlo i mialy pozniej przykre wspomnienia...mnie sie udalo ta droga i moge powiuedziec teraz ZE JESTEM NAPRAWDE SZCZESLIWA:) wierze w to ze jesli dwie osoby sa sobie przenzaczone to kiedys w koncu sie odnajda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko....bo było nowe;) Nie mam przesadnych doświadczeń lotniczych....właściwie to tylko parę wizyt na Okęciu w celach...hmm....turystycznych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
dolores twoje szczescie jest naszym szczesciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja45678
a ja poznałam przez czat. Tylko że na 3 randce zaczął mnie całowac obmacywać i rzuciłam bo sobe pomyślałamże on mysli ze jestem łatwa skoro mu na to pozwałam a zreszta bardzo mi sie nie podoba. Czy mam szanse na faceta skoro mam 25 lat i to był mój pierwszy experyment od podstawówki kiedy to jakis facet pociął sobie żyły pprzez mnie wcześniej doprowdził mnie do załamania nerwowego i długotrwałej depresji teraz to ja jestem w nim zakochana a on ma zonę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
Szanowne Panie - jeżeli Wasze koleżanki szukają pracy ( 2500 zł na łapkę jak mówicie ) to lotniska zatrudniają i potrzebują kobiety do służby w SOL ( Służba Ochrony Lotniska ) , satinelle , znasz prawo i wiesz zapewne, że na granicy państwa kobiety mogą kontrolować tylko kobiety ( nawet do naga rozebrać ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak....domyślam się Aferko...ale czy to oznacza, że jesteś kobietą i rozbierasz kobiety....czy też mówisz nam, że pracujesz w SOL....?;) Bo ja to się raczej bym nie dała rozebrać...kobiecie;) Znaczy...nikomu...ale kobiecie też nie:D To znaczy...na lotnisku....błehehe....coś plączę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
a my tu gadu gadu :) ale z Wami tez jesteśmy :) pozwolisz katasiu że sie wypowiem za nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
aja45678 poplątane jest to nasze życie na maxa ale wiem jedno, że są sytuacje które się zdarzają tylko jeden raz i nigdy więcej się nie powtórzą , gdyby teraz moderatorka lub inny informatyk z portalu o2 skasowali ten topik to nasze następne pisanie będzie zupełnie inne , czasem cieszmy się chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satinelle--> tak;) aferka--> a ja byla na lotnisku tylko raz odprowadzic brata;) a do samolotu nie wsiade bo sie boje:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
potwierdzam lepiej niech nas nie zaczepiaja !! bo tu nie zła ekipe jest widze :) i moze my troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle czy coś piłaś , że się tak zapytam :) na lotnisku rozbiorą Ciebie do naga i zrobią z Tobą co zechcą , nic nie masz do powiedzenia , kobieta Ciebie rozbierze :) takie mają uprawnienia - teraz ! Mam na imię Arek, jestem facetem oczywiście, żebyś się nie zastanawiała więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle wyobraź sobie sytuację , masz bilet na Bermudy i bagaż w ręku , jezeli nie poddasz się kontroli ( osobistej ) to nie polecisz , czy warto rozrabiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×