Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Gość nadal jest afera
satinelle jesteś kruczo-czarną brunetką z niebieskimi oczętami, czy tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aferka...przykro mi cię rozczarować...ale zupełnie nie;) A skąd ten pomysł? Włosy mam...hmm....miedziane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, normalnie nas nie zauwazaja:D tak sa w siebie zapatrzeni;) satinelle--> ile masz latek:> bo ja jakos nie doczytalam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATASIA->tak sobie czytam ten watek i powiem Ci tyle.. najpierw namierz sobie potencjalny obiekt zainteresowania..moze to byc ktos z pracy, studiow czy skadkolwiek..moze jakis przystojniak z okolicy;P i wtedy zacznij sie martwic jak go zagadasz;) i zawsze miej na wzgledzie to, ze nic nie tracisz- taka prawda- zyje sie raz i trzeba czasem poszalec i miec co wspominac..czytalam tu rozne rzeczy ciekawe na kafeterii jak to dziewczyny na przyklad \"gubia\" rekawiczki, zeby ktos je mogl podniesc.. itp itd. sposobow jest wiele i wcale nie trzeba byc stalym bywalcem nocnych klubow czy pubow (tam wlasciwie nie znajdziesz nikogo na dluzej-takie moje zdanie). pamietaj, ze grunt to JASNO OKRESLONY PLAN:P wiec lec szukac obiektu a potem zwyczajnie sie za niego bierz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle zgaduję nadal, skoro masz włosy miedziane to do zielonych oczu pasują , czy zgadlem, jaką dostanę nagrodę ? Całusa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferrygirl --> ha! tu jest pies pogrzebany;) ja nie mam obiektu:D czyli musze zaczac od punktu 1/ znaleźć obiekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle na siłę nie chcę ale poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
no ładnie !! nie było mnie chwil pare a tu co klops :( moja wirtualna girl szuka obiektu oj nastepnym razem siedze i pilnuje ;) pozdrowienia dla nowych uczestników :) witojcie ku nom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferrygirl--> tylko gdzie?? w pracy sami zajeci (z wyjatkiem przystojnego szefa), studia juz dawno skonczylam:( do biblioteki tez nie chadzam za czesto juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1on1--> no wlasnie, siedz i pilnuj;) bo długo cie nie bylo:( to sami \"zakochani\" a ja taka samotna;) PS. a gdzie Rusałka i cyniczek??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasia---> no co Ty...Aferka mnie nie \"kocha\"....zanim się o niego upomniałam...podrywał rusałKę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
satinelle fajnie, rewanżuję się całusem ( w usta Twoje słodziutkie ) , pomimo że nie lubisz się całować z nieznajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
Katasia te Twoje odp mi sie bardzo podobaja ! widze że bardzo wczoraj uważałaś jak przemawiałem z ambony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu fiu;) satinelle, przeszlosc niewazna, teraz juz jest \"twoj\" :D te slodkie calusy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
aferka i satinelle to w sumie już wasza druga randka to chyba ... juz możecie zacząć sie całować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal jest afera
powiedzcie proszę Szanowne Panie, czy uważacie za podrywanie , jeżeli facet zagadnie słowo do kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1on1
wiadomo że na pierwszej randce to nie bo to nie wypada choć .... czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bierz sie za szefa!! hihi zartuje:) a powaznie to..zabrzmi banalnie ale nigdy nie wiadomo gdzie i kiedy cie amor strzeli;) moze sobie bedzisz isc ulica i na niego wpadniesz...chociaz wydaje ci sie w tej chwili ze nie ma na to zbyt wielkich szans to zobaczysz ze jednak sie mylilas- jestem tego pewna- zawsze tak jest:) znajdzie sie chlopak z najbardziej nieoczekiwanym momencie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aferka---> no to zależy...jeśli pyta o godzinę albo o drogę to chyba nie za bardzo;) Ale jeśli pyta o godzinę lub drogę...ubrany w działający zegarek, a z kieszeni wystaje mu mapa miasta...wówczas należy podejrzewać, że to podryw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz jakis faceta zagada o cokolwiek to zawsze jest nadzieja ... (hehe to zabrzmialo jak desperacja hihihihhi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×